صفحه 134 از 135 نخستنخست ... 3484124125126127128129130131132133134135 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,331 تا 1,340 , از مجموع 1344

موضوع: گذرنامه ایرانی و تمدید آن

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : گذرنامه ایرانی و تمدید آن

نقل قول نوشته اصلی توسط shiiivaaa نمایش پست ها
    سلام
    من در کانادا دانشجو هستم و باید گذرنامه م رو تمدید کنم. سوالم در خصوص اجازه خروج از طرف همسره. آیا منی که آلردی بیرون ایرانم نیاز دارم بهش؟ چون جزو مدارک اجباری میخک نیست.
    اگه لازمه از کجا باید گرفت؟
    اگر محل اقامت ایران باشد در هرحال برای خروج از ایران پس از ورود به این اجازه نیاز دارید. اینکه الان خارج از کشور هستید تاثیری در اجازه خروج برای دفعه بعدی که به ایران سفر کنید ندارد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    اگر اکانت داشته باشید باید از همین طریق بتوانید چک کنید هرچند معمولا آپدیتها ممکن است انجام نشود یا به روز نباشد. بهنرین راه البته اینستکه تماس تلفنی با دفتر واشنگتن بگیرید و وضعیت پرونده را سوال کنید. زمان انتظار برای نوبت تماس البته ممکن است طولانی باشد.
    سلام
    ممنون ازراهنمایی
    درسایت میخک ، محلی برای چک وضعیت پرونده وجود ندارد.
    درسایت دفترواشنگتن، امکان ایجاد اکانت نیست!
    اکانت درکدام وبسایت؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Muhaajer نمایش پست ها
    سلام
    ممنون ازراهنمایی
    درسایت میخک ، محلی برای چک وضعیت پرونده وجود ندارد.
    درسایت دفترواشنگتن، امکان ایجاد اکانت نیست!
    اکانت درکدام وبسایت؟
    قبلا که مدارک مستقیما ارسال میشد و نیاز به ثبت مدارک در سامانه میخک نبود این امکان فراهم بود هرچند که در عمل در آن زمان هم سایت به روز نبود و بیشتر از طریق تلفنی وضعیت را میشد چک کرد. در حال حاضر طاهرا چنین امکانی نیست و طبق اعلام سایت باید برای چک وضهیت پرونده با ایمیل دفتر info@daftar.org تماس بگیرید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام
    بنده یه سوالی داشتم در مورد مانی اردر (money order)
    کانادا پست؛ کش مانی و وسترن یونین پرسیدم هیچکدوم به دلار امریکا انچام نمیدم. دوستانی که تحربه دارن میتونن توضیج بدن که به چه صورت گرفتن؟
    در ضمن در سابت نوشته که اصل شناسنامه و پاسپورت باس فرستاده شه؟ همه همینو فرستادن و مشکلی نبوده؟

با تشکر

Senior Member

سلام
    میخواستم بدونم برای تمدید پاسپورت ایرانی در کانادا باید از سایت میخک اقدام کرد یا از دفتر حفاظت منافع در واشینگتن؟ اگر از هر دو میشه کدوم رو پیشنهاد میکنین؟
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mh3n نمایش پست ها
    سلام
    بنده یه سوالی داشتم در مورد مانی اردر (money order)
    کانادا پست؛ کش مانی و وسترن یونین پرسیدم هیچکدوم به دلار امریکا انچام نمیدم. دوستانی که تحربه دارن میتونن توضیج بدن که به چه صورت گرفتن؟
    در ضمن در سابت نوشته که اصل شناسنامه و پاسپورت باس فرستاده شه؟ همه همینو فرستادن و مشکلی نبوده؟

با تشکر
    این ایمیلی بود که بنده دریافت کردم.

سلام،
    از بانک تهیه کنید
    کپی شناسنامه (تمام صفحات ) و کپی کارت ملی برای تجدید گذرنامه قابل قبول میباشد
    فرمهای شماره 001، 600 را از وب سایت www.daftar.org ملاحظه و مدارک خود را همراه با کد رهگیری از سامانه میخک به نمایندگی پست کنید
    http://mikhak.mfa.gov.ir
    را ملاحظه نمایید معمولاً بین 8 تا 10 هفته برای کل مراحل
    سرویس سریع 21 روز کاری وجود دارد با 65 دلار هزینه تسریع برای هر گذرنامه، در صورت تمایل روی پاکت "فوری فوری " درج نمایید
    یک پاکت کت، یک مانی اردر در وجه Embassy of Pakistan ولی به آدرس این نمایندگی ،یک هزینه پست
    باتشکر

یا حق

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mfz نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم برای تمدید پاسپورت ایرانی در کانادا باید از سایت میخک اقدام کرد یا از دفتر حفاظت منافع در واشینگتن؟ اگر از هر دو میشه کدوم رو پیشنهاد میکنین؟
    ممنونم
    تو سایت میخک باید اطلاعات و درخواستت رو وارد کنی و بعد کد رهگیری دریافت کنی و بعدش نوبت پرکردن فرمها تو سایت دفتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mfz نمایش پست ها
    سلام
    ممنونم
    درود
    چند سال پیش من از کانادا پست money order رو به دلار آمریکا گرفتم، ولی الان دیگه به دلار آمریکا صادر نمی کنن.
    دیروز از بانک تی دی به دلار آمریکا دریافت کردم
    بیایم با عنوان پرسش هایمان در عمومی و عدم طرح آن ها در خصوصی، دیگران را از شنیدن نقطه نظرهایمان محروم نسازیم.

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

سلام دوستان، میشه لطفا راهنمایی کنین اگه مشکلی پیش میاد برام که من با پاسپورت معتبر کانادایی و پاسپورت باطل شده ی ایرانی وارد ایران بشم و بعد گذرانده ی ایرانی مو توی ایران تمدید کنم؟ ممنون
    ***You Can Win , If You Want***چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد / من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

Junior Member

سلام،
    من قصد دارم پاسپورتم رو تمدید کنم و مدارکم رو بفرستم برای دفتر ایران در واشنگتن.

این ها مدارکیه که آماده کردم. لطفا کسی که آشنایی کامل داره میتونه راهنمایی کنه همینا کافیه یا چیز دیگه هم باید آماده کنم؟ مرسی

فرم پرسشنامه ۰۰۱
    کد رهگیری از سایت میخک
    اصل پاسپورت منقضی شده
    کپی تمام صفحات شناسنامه
    کپی کارت PR
    کپی کارت ملی
    کپی کارت پایان خدمت
    ۲ تا عکس
    برای money order، قصد دارم برم از بانک RBC تهیه کنم.

چیز دیگه هم نیازه؟

برای ارسال مدارک از طریق پست، کدوم پست رو پیشنهاد میدید که مطمئن تر باشه و مدارک گم نشه؟

مرسی.

++++++
    سوال دوم:
    مهم هست که کشور محل اقامت من توی پاسپورت جدید، ایران ذکر بشه یا کانادا، یا اهمیتی نداره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)