صفحه 130 از 135 نخستنخست ... 3080120121122123124125126127128129130131132133134135 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 1344

موضوع: گذرنامه ایرانی و تمدید آن

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گذرنامه ایرانی و تمدید آن

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    مگه میشه کس دیگه پاسپورت شما رو تمدید کنه و خودتون حضور نداشته باشین؟!
    مثل اینکه قبلا میشد الان رو نمیدونم
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    مثل اینکه قبلا میشد الان رو نمیدونم
    ممکن نیست بدون حضوذ خود شخص و احراز هویتش پاس تمیدد یا صادر بشه. ایشون باید از دفتر حفاظت منافع بگیره

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    ممکن نیست بدون حضوذ خود شخص و احراز هویتش پاس تمیدد یا صادر بشه. ایشون باید از دفتر حفاظت منافع بگیره
    مثل اینکه قبلا برای افراد مقیم کانادا استثنا قایل میشدند. الان رو نمیدونم
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Member Mostafaa747 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Management

سلام دوستان. من مقیم کانادا هستم (پی آر). قصد دارم گذرنامه ایرانم رو تمدید کنم و مهر خروج بگیرم. یکی از دوستانم میتونه مدارکم رو برام ببره ایران که خانوادم گذرنامه رو تعویض کنن. میخواستم بدونم آیا ایران اگر گذرنامه جدیدم رو صادر کنن میتونن محل اقامتم رو هم به کانادا تبدیل کنن؟ یا اینکه برای تغییر محل اقامت حتمن باید از طریق واشنگتن اقدام کرد؟ ممنونم از راهنمایی تون!
    پی نوشت: لازم به ذکر هست که ظاهرن تمدید گذرنامه توسط اقوام درجه یک در ایران فقط برای افراد مقیم کانادا امکان پذیر هستش.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafaa747 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من مقیم کانادا هستم (پی آر). قصد دارم گذرنامه ایرانم رو تمدید کنم و مهر خروج بگیرم. یکی از دوستانم میتونه مدارکم رو برام ببره ایران که خانوادم گذرنامه رو تعویض کنن. میخواستم بدونم آیا ایران اگر گذرنامه جدیدم رو صادر کنن میتونن محل اقامتم رو هم به کانادا تبدیل کنن؟ یا اینکه برای تغییر محل اقامت حتمن باید از طریق واشنگتن اقدام کرد؟ ممنونم از راهنمایی تون!
    پی نوشت: لازم به ذکر هست که ظاهرن تمدید گذرنامه توسط اقوام درجه یک در ایران فقط برای افراد مقیم کانادا امکان پذیر هستش.
    بله ما سال قبل انجام دادیم(از طریق اقوام درجه یک) و چون خود فرد حضور ندارد محل اقامت را کانادا میزنن. اگر قوانین عوض نشده باشد.

Junior Member

سلام
    کسی اخیرا از کانادا برای تمدید گذرنامه اقدام کرده؟ می خواستم بدونم چقدر طول می کشه؟ و این که مانی اوردر از کجا تهیه کردید؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_k_90 نمایش پست ها
    سلام
    کسی اخیرا از کانادا برای تمدید گذرنامه اقدام کرده؟ می خواستم بدونم چقدر طول می کشه؟ و این که مانی اوردر از کجا تهیه کردید؟
    مرسی
    میتونید Money Order رو از Canada Post تهیه کنید.
    تاریخ ساخت پروفایل و ورود به پول: 18/04/2019
    تاریخ دریافت (ITA) دعوتنامه: 01/05/2019
    مدیکال و بایومتریک: 04/07/2019

ApplyAbroad Guru

سلام
    مرسی
    از بانکی که حساب دارید هم می توانید مانی ارد تهیه کنید. زمان حدود یکماه ، یک ماه و نیم و البته با توجه به شرایط کرونا و افزایش بارپستی در ماه دسامبر (تعطیلات سال جدید) ممکن است بیشتر باشد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

سلام
    مرسی
    من همین چند هفته پیش اقدام کردم. 2 هفته طول کشید تا جوابش بیاد و الان منتظرم تا پاسپورت جدیدم رو پست کنن به کانادا. مانی اوردر به دلار آمریکا رو هم از CIBC گرفتم. از بانکی که در اونجا حساب دارید بپرسید، احتمالا اونها هم اینکارو میتونن بکنن.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

سلام دوستان
    من میخوام برای تمدید گذرنامه م در آمریکا اقدام کنم...داستانم یکم خاصه...واقعا ممنون میشم اگر کسی بتونه راهنمایی کنه!

من با وثیقه اومدم آمریکا برای فوق لیسانس. بعد از اتمام, یه فوق لیسانس دوم خوندم و الان با opt دارم کار میکنم.

الان موندم که برای وضعیت سربازی چه مدرکی بفرستم. معافیت تحصیلی که قبل از اومدن به آمریکا گرفتم(نمیخوام مجبور به انجام کارای ضبط وثیقه بشم که ممکنه خیلی طول بکشن...) یا صرفا بگم که کارت معافیت ندارم?

واشنگتن که زنگ زدم اجازه نداد توضیح بدم و فقط گفت اگر کارت معافیت نداری, رو یه کاغذ بنویس که معافیت نداری و آپلاود کن میخک برای کد رهگیری...شاخ درآوردم اینو گفت

ویرایش توسط Mohammad19911 : February 24th, 2021 در ساعت 04:34 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)