صفحه 100 از 135 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1344

موضوع: گذرنامه ایرانی و تمدید آن

پیش فرض پاسخ : گذرنامه ایرانی و تمدید آن

آیا خانواده میتونن از ایران برای تعویض گذرنامه از طریق وزارت خارجه اقدام کنن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mhbdghaffari نمایش پست ها
    آیا خانواده میتونن از ایران برای تعویض گذرنامه از طریق وزارت خارجه اقدام کنن؟
    با توجه به تعطیلی سفارت جمهوری اسلامی ایران در کشور کانادا، ایرانیان مقیم این کشور ضمن اینکه می توانند کلیه امور کنسولی خود را با رعایت مقررات مربوطه از طریق هریک از نمایندگی های سیاسی، کنسولی و دفاترحفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور انجام دهند، در تهران نیز می توانند از طریق اداره سجلات و احوال شخصیه وزارت امورخارجه واقع در خیابان امام خمینی (ره ) جنب سر در باغ ملی –ساختمان شماره 3 طبقه همکف –اتاق شماره 122 با ارائه مدارک مربوطه، انجام امور زیر را درخواست نمایند.

http://www.mfa.gov.ir/index.aspx?fkeyid=&siteid=452&pageid=38463
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

من با گذرنامه منقضی شده با پرواز ترکیش آمدم ایران.دم گیت ایر کانادا گیر داد به گذرنامه گه منقضی هست. اما من کانفرمیشن از ترکیش داشتم. نشون دادم بررسی کردن و اجازه پرواز دادن.ایران رسیدم برای رضایت همسر که نوتاری پابلیک مهر کرده بود رفتم وزارت خارجه اتاق 122 ساختمان ش 3 بعد دستور نوشت برم ساختمان ش 9 آنجا مهر کردن فرستادن ساختمان 3 دوباره اتاق دبیرخانه بعد 236 بعد دوباره دبیرخانه و بعد نامه را دادن ببرم پلیس 10 آنجا مدارک را گرفتن گفتن 1 هفته ای می یاد.که امیدارم بیاد.ولی سخت نبود و برخورد ها هم خیلی خوب بود .نوشتم چون خودم خیلی تحقیق کردم و با ترس آمدم .اما تا حالا که به خیر گذشته.
    ارسال مدارک به سیدنی :29 ژانویه 2010
    مدیکال : 3 ژانویه 2014
    پاس ريكويست : ٢٥ سپتامبر ٢٠١٤

Member Iverson آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Film Editing - Elmi Karbordi University

نقل قول نوشته اصلی توسط رخساره نمایش پست ها
    من با گذرنامه منقضی شده با پرواز ترکیش آمدم ایران.دم گیت ایر کانادا گیر داد به گذرنامه گه منقضی هست. اما من کانفرمیشن از ترکیش داشتم. نشون دادم بررسی کردن و اجازه پرواز دادن.ایران رسیدم برای رضایت همسر که نوتاری پابلیک مهر کرده بود رفتم وزارت خارجه اتاق 122 ساختمان ش 3 بعد دستور نوشت برم ساختمان ش 9 آنجا مهر کردن فرستادن ساختمان 3 دوباره اتاق دبیرخانه بعد 236 بعد دوباره دبیرخانه و بعد نامه را دادن ببرم پلیس 10 آنجا مدارک را گرفتن گفتن 1 هفته ای می یاد.که امیدارم بیاد.ولی سخت نبود و برخورد ها هم خیلی خوب بود .نوشتم چون خودم خیلی تحقیق کردم و با ترس آمدم .اما تا حالا که به خیر گذشته.
    من هم صبح تمدید کردم هزینه تمدید 140 تومان شد و گفتند بین 4 تا 7 روز میاد. خداروشکر مثل گذشته دردسر نداره

گذرنامه من رسید .فقط سه روز شد تازه از تهران با پست فرستادن اصفهان.

گذرنامه من رسید .فقط سه روز شد تازه از تهران با پست فرستادن اصفهان.
    محل اقامت رو کجا زدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mhbdghaffari نمایش پست ها
    محل اقامت رو کجا زدن؟
    ایران .گفت برو واشینگتن عوض کن.همین که سریع رسید دستم کافیه

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

یکی نیست بهشون بگه که چرا همه جای دنیا ملت به راحتی پاسپورت عوض میکنند و اون هم ۱۰ ساله و ما باید این همه دردسر بکشیم تاه اون هم با ترس و لرز. خدا ریشه هر پی مردم آزار رو خشک کنه
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    یکی نیست بهشون بگه که چرا همه جای دنیا ملت به راحتی پاسپورت عوض میکنند و اون هم ۱۰ ساله و ما باید این همه دردسر بکشیم تاه اون هم با ترس و لرز. خدا ریشه هر پی مردم آزار رو خشک کنه
    مساله جالب اینجاست که دانشجویان 20-22 ساله چینی و بنگلادشی و مصری و... در کشورهای دیگر با همان پاسپورت، ویزای مولتیپل 5 و 10 ساله امریکا و چندساله شینگن را هم با یک مصاحبه و یک اپلیکیشن فی بدون (یا با اندک) زمان بررسی پرونده ها دریافت میکنند. اعتبار زیاد زمانی پاسپورت به تنهایی کافی نیست، اعتبار عملی آن نیز مهم است. اینکه بتوانید برای هدفی که برای آن اقدام به دریافت پاسپورت نموده اید (مسافرت) به نحو مناسبی بهره ببرید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    مساله جالب اینجاست که دانشجویان 20-22 ساله چینی و بنگلادشی و مصری و... در کشورهای دیگر با همان پاسپورت، ویزای مولتیپل 5 و 10 ساله امریکا و چندساله شینگن را هم با یک مصاحبه و یک اپلیکیشن فی بدون (یا با اندک) زمان بررسی پرونده ها دریافت میکنند. اعتبار زیاد زمانی پاسپورت به تنهایی کافی نیست، اعتبار عملی آن نیز مهم است. اینکه بتوانید برای هدفی که برای آن اقدام به دریافت پاسپورت نموده اید (مسافرت) به نحو مناسبی بهره ببرید.
    والا اون بستگی به روابط خارجه داره. اون رو نخواستیم همین اعتبار پاسپورت رو زیاد کنند بقیه پیش کش. البته به قضیه میشه یه طور دیگه هم نگاه کرد مثلا خدا رو شکر کنیم که اعتبار پاسپورت رو ۲ ساله نکردند! البته از لحاظ قوانین بین الملل نمیتوانند اینکار رو بکنند که البته اگر میشد دریغ نمی کردند و ۲ ساله میکردند.
    ویرایش توسط zini_zinparast : July 4th, 2018 در ساعت 10:31 PM
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)