صفحه 104 از 135 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1344

موضوع: گذرنامه ایرانی و تمدید آن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گذرنامه ایرانی و تمدید آن

نقل قول نوشته اصلی توسط fatimaa1990 نمایش پست ها
    نه اصلا پاسپورت هنوز به دست دفتر حافظ منافع نرسیده. همسرم پاسپورتش رو با فدکس ارسال کرده و پاسپورت 24 روزه تو گمرک ممفیس مونده. این امریکاییای لعنتی نگه داشتند. ایا کسی هست که تجربه مشابه داشته باشه؟؟
    براى من حدود ٢٠ روز موند بالاخره درمياد از اون لعنتى. منم خيلى نگران بودم ولى نگران نباشين شما تنها كيس نيستين

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نه اصلا پاسپورت هنوز به دست دفتر حافظ منافع نرسیده. همسرم پاسپورتش رو با فدکس ارسال کرده و پاسپورت 24 روزه تو گمرک ممفیس مونده. این امریکاییای لعنتی نگه داشتند. ایا کسی هست که تجربه مشابه داشته باشه؟؟
    با فدکس تماس بگیرید اونا شماره تلفن گمرک رو بهتون میدند تا پیگیری کنید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط f_mr62 نمایش پست ها
    براى من حدود ٢٠ روز موند بالاخره درمياد از اون لعنتى. منم خيلى نگران بودم ولى نگران نباشين شما تنها كيس نيستين

برای شما هم تو ممفیس تو گمرک گیر کرده بود؟؟ چیکار کردین؟

Junior Member

برای شما هم تو ممفیس تو گمرک گیر کرده بود؟؟ چیکار کردین؟
    منم خیلی تماس گرفتم و نگران بودم. پستیا خیلی در جریان نیستن. تنها کار صبره طول میکشه ولی میاد. نگران نباشین اتفاق عجیبی نیست دیگه ما ایرانیا باید عادت کنیم به این دردسرها

نقل قول نوشته اصلی توسط f_mr62 نمایش پست ها
    منم خیلی تماس گرفتم و نگران بودم. پستیا خیلی در جریان نیستن. تنها کار صبره طول میکشه ولی میاد. نگران نباشین اتفاق عجیبی نیست دیگه ما ایرانیا باید عادت کنیم به این دردسرها
    وای دلم یه کم اروم گرفت. مرسی عزیزم . برای شما هم موقع ارسال به سفارت گیر کرد یا برگشت از سفارت؟
    برای ما هنوز به سفارت نرسیده تایم ویزاشم داره میگذره

Junior Member

وای دلم یه کم اروم گرفت. مرسی عزیزم . برای شما هم موقع ارسال به سفارت گیر کرد یا برگشت از سفارت؟
    برای ما هنوز به سفارت نرسیده تایم ویزاشم داره میگذره

پاسپورتم موقع ورود گیر کرد جالبه همسرم دو هفته بعد من فرستاد 4 روزه هم رسید شانسیه کاملا. برای من از وفتی رسید سفارت تا اینکه دستم بیاد 10-12 روز طول کشید. منم استادی پرمیتم رو به اتمام بود رفتم پرس و جو گفتن اگه شرایط و توضیح بدی مشکل حل میشه حتی کسی بود که به مشکل برخورده بود ولی حلش کرده بودن. ویزا تموم بشه دردسر نیست تا مادامی که کانادا رو ترک نکردین. نگرانیتون و کامل میفهمم ولی این نکته رو که این مشکل متداولیه به خودتون بگین و اروم باشین. امیدوارم زودتر ردیف شه همه کاراتون

خیلی ممنون لطف کردین اما مورد ما اینکه همسر من کاناداییه و من هنوز مهاجرت نکردم و ایرانم اون میخواد بیاد ایران دیدنم برای همین پاسپورتش رو فرستاده به واشنگتن دفتر حافظ منافع برای گرفتن ویزای ایران که بیاد دیدن من. از شانس بد ما 25 روزه گیر کرده تو گمرک ممفیس. من دیگه از استرس دارم دیونه میشم. نمیدونم چیکار باید کنیم تاریخ سفرش نزدیکه از طرفیم من مدارک مهاجرتم و تازه فرستادم میترسیم اگر برای پاسپورت جدید اقدام کنه چون کپی پاسپورت قبلی رو فرستادیم با مدارک برای مهاجرت من به مشکل بر بخوریم. همه درا به رومون بستس

دوستان ما مقیم کانادا هستیم و الان همسرم ایرانه و ماه نوامبر برمیگرده کانادا
    اعتبار پاسپورت ایشان تا ماه دسامبره ، این مساله برای خروجشون از ایران و ورود به کانادا با کارت پی آر مشکلی ایجاد نمیکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط houman-h نمایش پست ها
    دوستان ما مقیم کانادا هستیم و الان همسرم ایرانه و ماه نوامبر برمیگرده کانادا
    اعتبار پاسپورت ایشان تا ماه دسامبره ، این مساله برای خروجشون از ایران و ورود به کانادا با کارت پی آر مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    مشکلی نیست

Junior Member

میشه لطف کنید بگید واسه ی مهر خروج چه مدارکی ازتون خواستن؟ ویزا یا کارت اقامت؟ اگه عکس بیحجاب باشه مشکلی پیش میاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr150 نمایش پست ها
    .I had renewed my passport through the office in Washington. I traveled to Iran last year and in the airport (Tehran) I was told that I need to go to the passport office (edare gozarnameh) in Sattarkhan to get the stamp

.When we renew our passports outside Iran, it doesn't go through the police check, so you need to do it once you travel to Iran

.And yes, it is mandatory. If you don't get it, you can't leave Iran

.I hope it helps

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)