صفحه 11 از 135 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1344

موضوع: گذرنامه ایرانی و تمدید آن

ApplyAbroad Hero Eissa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

پیش فرض پاسخ : گذرنامه ایرانی و تمدید آن

معلوم نشد بالاخره کار ویزای ایرانیان تو کانادا رو کی انجام میده؟
    مصاحبه اول:2010/02/08 ،ف کبک:2010/05/27 ،مصاحبه دوم:2010/12/05 ،ف فدرال:2010/12/06
    انتقال به پاریس:2013/02/28 ،آپدیت:2013/05/22 ،دریافت توسط پاریس: 2013/05/27
    مدیکال:2013/06/27 ،دریافت توسط پاریس: 2013/07/08 ،پاس ریکوئست:2013/09/18 ،لندینگ در مونترآل: 2013/11/06

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Eissa نمایش پست ها
    معلوم نشد بالاخره کار ویزای ایرانیان تو کانادا رو کی انجام میده؟
    منظورتون پاسپورته؟ فعلا هیچکس. هنوز باید بفرستید واشنگتن.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی، آزاد تهران شمال

سلام دوستان
    سوال در مورد پاسپورت
    من پاپورتم یک سال و نیم اعتبار داره . میخوام مدیکالم رو انجام بدم . اصولا میخوام بدونم این ویزایی که توی پاس میزنن مدتش یک ساله هست یا بیشتر؟ اگه من کلا پاسپورتمو عوض نکنم و ویزا تو این پاس باشه، بعد که دارم میرم پاسپورتمو عوض کنم و با پاسپورت باطل شده + پاسپورت جدید لندینگ کنم مشکلی پیش میاد؟
    یا اگه وقتی پاس ریکوئست شدم تازه برم پاسپورتمو عوض کنم به اونا هم اعلام نکنم بعد فقط با پاس جدیدم برم آنکارا برای ویزا گرفتن ؟
    Chemical engineering (6 points),QFN:17 Oct 2010
    CSQ:3 Jul 2012/FFN: 23 Mar 2013
    /Medical:14 Nov 2013/DM 24 Feb /PR 25 Feb 20
    Landed:24 Sep 2014

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

نقل قول نوشته اصلی توسط great_matthew نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوال در مورد پاسپورت
    من پاپورتم یک سال و نیم اعتبار داره . میخوام مدیکالم رو انجام بدم . اصولا میخوام بدونم این ویزایی که توی پاس میزنن مدتش یک ساله هست یا بیشتر؟ اگه من کلا پاسپورتمو عوض نکنم و ویزا تو این پاس باشه، بعد که دارم میرم پاسپورتمو عوض کنم و با پاسپورت باطل شده + پاسپورت جدید لندینگ کنم مشکلی پیش میاد؟
    یا اگه وقتی پاس ریکوئست شدم تازه برم پاسپورتمو عوض کنم به اونا هم اعلام نکنم بعد فقط با پاس جدیدم برم آنکارا برای ویزا گرفتن ؟
    با سلام
    پاس من هم یکسال اعتبار داشت، قبل از مدیکال عوض کردم. به نظرم شما الان عوض کنید بهتره. مدت اعتبار ویزا از روزی که مدیکال رو میفرستید به مدت یکسال است( مال من اینجوری بود). حتما باید اعلام کنید،پس بهتره الان تعویض کنید

ApplyAbroad Superstar

با توجه به قانون جدید که باید کارت پایان خدمت را عوض کنیم، آیا دوستانی که کانادا هستن می دونن چطوری باید برای تعویض کارت پایان خدمت اقدام کنیم؟ سایت دفتر حفاظت منافع در واشنگتن زده فقط حضوری به این کار رسیدگی می کنه.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    با توجه به قانون جدید که باید کارت پایان خدمت را عوض کنیم، آیا دوستانی که کانادا هستن می دونن چطوری باید برای تعویض کارت پایان خدمت اقدام کنیم؟ سایت دفتر حفاظت منافع در واشنگتن زده فقط حضوری به این کار رسیدگی می کنه.
    مثل اینکه پدر یا مادر با داشتن کارت ملی، شناسنامه و کارت پایان خدمت می تونند برای تعویض اقدام کنند. من دو هفته پیش این کار رو کردم.
    زیاد به باز شدن دفتر حفظ منافع در کانادا امیدوار نباشید. ممکن هست که یک سفارت ایران در کشور دوست و برادر آمریکا باز بشه اما باز شدن حتی یه دکه حفظ منافع در کانادا بعیده
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Hero

دوستان مقیم کانادا ازتون خواهش میکنم حالا که خوشبختانه روابط ایران با بیشتر کشورهای دنیا رو به حسنه شدن هست، یه پتیشینی به زبون انگلیسی تهیه بفرمائید که سفارتخونه های ایران و کانادا تو کشورهای همدیگه راه بیافته، هم گرفتن ویزا برای پدر و مادرها از آنکارا مصیبته و هم هرگونه کاری با ادارات ایرانی تو کانادا، از این نظر از دوستان مقیم خواهش میکنم که زبون و ادبیات کانادا رو خیلی خیلی بهتر از ماها میدونن. فکر میکنم تعداد قابل توجهی امضا جمع بشه که شاید توجه دولتمردان کانادا رو با توجه به نزدیک شدن انتخابات جلب کنه.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    دوستان مقیم کانادا ازتون خواهش میکنم حالا که خوشبختانه روابط ایران با بیشتر کشورهای دنیا رو به حسنه شدن هست، یه پتیشینی به زبون انگلیسی تهیه بفرمائید که سفارتخونه های ایران و کانادا تو کشورهای همدیگه راه بیافته، هم گرفتن ویزا برای پدر و مادرها از آنکارا مصیبته و هم هرگونه کاری با ادارات ایرانی تو کانادا، از این نظر از دوستان مقیم خواهش میکنم که زبون و ادبیات کانادا رو خیلی خیلی بهتر از ماها میدونن. فکر میکنم تعداد قابل توجهی امضا جمع بشه که شاید توجه دولتمردان کانادا رو با توجه به نزدیک شدن انتخابات جلب کنه.
    آقا، احتمال باز شدن سفارت آمریکا در ایران بیشتر از احتمال باز شدن سفارت کانادا در ایران هست البته تا زمانی که این دولت کانادا سر کار هست. ببینید مساله فقط سیاسی نیست بلکه اقتصادی هم هست چرا که اگر روابط ایران خوب بشه و نفت ایران وارد بازارهای دنیا بشه قیمت نفت پایین میاد و ممکنه که دیگه کسی نفت کانادا رو نخره یا اصلا برای کانادا نصرفه که نفت استخراج کنه چون نفتش sand oil هست و مثل نفت ایران به همین راحتی بدست نمیاد برای ایران نفت 8 دلاری هم باز هم سوده اما تا جایی که من شنیدم نفت کانادا، هر بشکه ای 35 تا 50 دلار (به گفته دوستان) هزینه داره تا استخراج بشه. پس اصولا به نفع کاناداست که روابط ایران با دنیا خوب نشه!!!
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    آقا، احتمال باز شدن سفارت آمریکا در ایران بیشتر از احتمال باز شدن سفارت کانادا در ایران هست البته تا زمانی که این دولت کانادا سر کار هست. ببینید مساله فقط سیاسی نیست بلکه اقتصادی هم هست چرا که اگر روابط ایران خوب بشه و نفت ایران وارد بازارهای دنیا بشه قیمت نفت پایین میاد و ممکنه که دیگه کسی نفت کانادا رو نخره یا اصلا برای کانادا نصرفه که نفت استخراج کنه چون نفتش sand oil هست و مثل نفت ایران به همین راحتی بدست نمیاد برای ایران نفت 8 دلاری هم باز هم سوده اما تا جایی که من شنیدم نفت کانادا، هر بشکه ای 35 تا 50 دلار (به گفته دوستان) هزینه داره تا استخراج بشه. پس اصولا به نفع کاناداست که روابط ایران با دنیا خوب نشه!!!
    قطعاً فرمایش شما درسته و به نکته ای اشاره میکنید که من اصلاً توجه نکرده بودم، اما به هر حال این وضعیت زحمت زیادی به ایرانیان کانادا تحمیل میکنه، و من همیشه فکر میکنم اگه آدم تلاشش رو بکنه و به نتیجه نرسه بهتر از اینه که کاری نکنه، واقعاً هر کدوم از دوستان مسلط به زبان این لطف رو بکنن در حق تمام ایرانیان بزرگواری کردن.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

کسی اطلاع داره با پاسپورت منقضی ایران میشه وارد خاک ایران شد؟ من پاس ایرانی ام پارسال منقضی شده و قصد دارم 2-3 سال دیگه برم ایران. میتونم با این پاسپروت وارد ایران بشم و ایران پاسپورت جدید بگیرم؟ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)