صفحه 116 از 135 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 1344

موضوع: گذرنامه ایرانی و تمدید آن

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گذرنامه ایرانی و تمدید آن

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    مگه بچه حتی درصورت ورود به ایران با پاسپورت ایرانی سرنوشتش در دست شخص دیگه قرار نمیگیره؟ اینطوری آدم بخواد فکر کنه اصلا نباید بره ایران که!
    خوب برخی ها اینطوری فکر نمیکنند و میرن و بعد اتفاقهایی براشون میوفته که نباید بیافته.
    فرزند با فقط پاسپورت ایرانی رو قبول دارم اما فرزندی که پاسپورت کانادایی داره و همیشه امکان ورود به کانادا رو داره قضیه دیگری داره
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    خوب برخی ها اینطوری فکر نمیکنند و میرن و بعد اتفاقهایی براشون میوفته که نباید بیافته.
    فرزند با فقط پاسپورت ایرانی رو قبول دارم اما فرزندی که پاسپورت کانادایی داره و همیشه امکان ورود به کانادا رو داره قضیه دیگری داره
    پاسپورت صرفا یک مدرک رسمیه. کسی نمیتونه تابعیت کانادایی فرزند رو ازش بگیره. برای تهیه مجدد پاسپورت کانادایی هم حتما راههایی هست که مسلما دردسر داره. تنها اتفاقی که میتونه بیفته اینه که فرزند ممنوع الخروج بشه و این برای همه افرادی که پاسپورت ایرانی دارند اختمالش وجود داره ولی باید دلیلی براش باشه. همینطور که ممنوع الخروج نمیکنن یه بچه رو.
    یعنی منظورتون اینه دو تابعیتیها به ایران سفر نکنند؟

پاسپورت صرفا یک مدرک رسمیه. کسی نمیتونه تابعیت کانادایی فرزند رو ازش بگیره. برای تهیه مجدد پاسپورت کانادایی هم حتما راههایی هست که مسلما دردسر داره. تنها اتفاقی که میتونه بیفته اینه که فرزند ممنوع الخروج بشه و این برای همه افرادی که پاسپورت ایرانی دارند اختمالش وجود داره ولی باید دلیلی براش باشه. همینطور که ممنوع الخروج نمیکنن یه بچه رو.
    یعنی منظورتون اینه دو تابعیتیها به ایران سفر نکنند؟
    من کی گفتم سفر نکنند. من فقط گفتم که در گرو گذاشتن پاسپورت کانادایی در یک کشور دیگر ریسک بزرگی هست که من شخصا انجام نمیدم و گفتم که توصیه هم نمیکنم. هر کسی اختیار خودش رو داره و حالا کلا یکی بگه اشکالی نداره یا اصلا ریسک کردن رو دوست داشته باش. من شخصا اینقدر بدشانس هستم و این رو فهمیدم که اگر جایی ریسک بالایی داشته باشه که جبرانش سخت باشه انجام نمیدم. شخصا هم تو ۶ سال یکبار به ایران رفتم و حالا حالا هم خیال رفتن ندارم نه اینکه دوست نداشته باشم. کلا تو این زمینه احتیاط میکنم.
    مثل معروف هست که میگه آهسته برو آهسته بیا که گاوه شاخت نزنه برای من اینطوریه که "اصلا نرو تا گاوه به هیچ وجه نتونه شاخت بزنه"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    اگر موفق به گرفتن شناسنامه و گذرنامه ایرانی نشود نمیتوند از ایران خارج شود تا از آنکارا درخواست تراول داکومنت کانادایی کند
    برای کودک تازه بدنیا آمده پدر و مادر میتوانند تقاضا کنند. نیازی به حضور کودک نیست.

خوب وقتی پدر و مادر با پاسپورت ایرانی وارد کشور میشن بدیهیه که تابعیت ایران رو دارند دیگه.
    منظورم موقع حرکت از کانادا هست
    اومدیم مادر با کودک فقط خواست سفر کنه و پدر همراه شان نبود
    بعد چطور میتونه ارلاین قوانین تابعیت یه کشور رو مد نظر بگیره و ورود کنه توش

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    منظورم موقع حرکت از کانادا هست
    اومدیم مادر با کودک فقط خواست سفر کنه و پدر همراه شان نبود
    بعد چطور میتونه ارلاین قوانین تابعیت یه کشور رو مد نظر بگیره و ورود کنه توش
    بله این رو درست میفرمایید. کار ایرلاین عجیب بود.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    برای کودک تازه بدنیا آمده پدر و مادر میتوانند تقاضا کنند. نیازی به حضور کودک نیست.
    و پدرِ پدرِ کودک.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    آیا کسی هست که به تازگی برای تمدید گذرنامه ایرانی از دفتر واشنگتن اقدام کرده باشه؟ چقدر طول میکشه؟
    9 مارچ مدارکم به دستشون رسیده و وضعیت پرونده هم در وبسایتشون نشون میده که "پارکت ارسالی دریافت گردید".
    برای من خیلی مهمه که زودتر گذرنامه به دستم برسه. در ضمن من دانشجو نیستم و مقیم کانادا هستم . و همینطور که بار دوم هست که برای تمدید گذرنامه از این دفتر اقدام میکنم( دفعه قبل که 5 سال پیش بود تقریبا 4 هفته طول کشید).آیا این کمکی به سریع تر شدن پروسه میکنه؟
    ممنون از همگی

نقل قول نوشته اصلی توسط Nona1362 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    آیا کسی هست که به تازگی برای تمدید گذرنامه ایرانی از دفتر واشنگتن اقدام کرده باشه؟ چقدر طول میکشه؟
    9 مارچ مدارکم به دستشون رسیده و وضعیت پرونده هم در وبسایتشون نشون میده که "پارکت ارسالی دریافت گردید".
    برای من خیلی مهمه که زودتر گذرنامه به دستم برسه. در ضمن من دانشجو نیستم و مقیم کانادا هستم . و همینطور که بار دوم هست که برای تمدید گذرنامه از این دفتر اقدام میکنم( دفعه قبل که 5 سال پیش بود تقریبا 4 هفته طول کشید).آیا این کمکی به سریع تر شدن پروسه میکنه؟
    ممنون از همگی
    خوبه که حداقل آنلاین می تونید چک کنید. برای من آنلاین هم چیزی نشون نمیده. فکر کنم همون یک ماه طول بکشه

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Nona1362 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    ممنون از همگی
    من یکی دو ماه پیش اقدام کردم. کمی کمتر از سه هفته طول کشید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)