صفحه 12 از 135 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1344

موضوع: گذرنامه ایرانی و تمدید آن

پیش فرض پاسخ : گذرنامه ایرانی و تمدید آن

نقل قول نوشته اصلی توسط negnegy نمایش پست ها
    کسی اطلاع داره با پاسپورت منقضی ایران میشه وارد خاک ایران شد؟ من پاس ایرانی ام پارسال منقضی شده و قصد دارم 2-3 سال دیگه برم ایران. میتونم با این پاسپروت وارد ایران بشم و ایران پاسپورت جدید بگیرم؟ممنون
    بله ، هیچ مشکلی برای ورود به ایران ندارید ، شما با پاسپورت منقضی از هر نقطه دنیا میتونید وارد ایران بشید ، موفق باشید
    فایل نامبر کبک 2010/10/05 ، فایل فدرال 2012/07/11 ، آپدیت : 2013/04/19 ، رسیدن مدیکال : 2013/09/30 ، پاس ریکوئست : 2013/11/20

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

من قبل از اینکه بیام کانادا ، مالزی دانشجو بودم و یادمه یک سری از کارها رو سفارت واسه دانشجوها و همسرشون رایگان انجام میداد ، از جمله تعویض گذرنامه!
    تو سایت daftar.org هم نوشته که گذرنامه دانشجویی رایگان !
    http://www.daftar.org/forms/studentaffairs/61.pdf
    سوالم اینکه این فقط مال بچه های دانشجوی آمریکاست یا به ما هم خیرش میرسه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط negnegy نمایش پست ها
    کسی اطلاع داره با پاسپورت منقضی ایران میشه وارد خاک ایران شد؟ من پاس ایرانی ام پارسال منقضی شده و قصد دارم 2-3 سال دیگه برم ایران. میتونم با این پاسپروت وارد ایران بشم و ایران پاسپورت جدید بگیرم؟ممنون
    با پاسپورتی که اعتبار نداره چطوری میشه سفر کرد اصلا؟ اینو چک نمیکنن؟

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

خیلی‌ هم چک می‌کنن!!
    با پاسپورتی که زیر ۶ ماه اعتبار داره ممکن به مشکل بر بخورید، یه سری کشور‌ها زیر ۳ ماه هم راه نمیدان! ایرانی‌ فقط میتونه با پاس ایرانی‌ وارد خاک ایران بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط zhila594 نمایش پست ها
    با پاسپورتی که اعتبار نداره چطوری میشه سفر کرد اصلا؟ اینو چک نمیکنن؟

Junior Member

سلام

من در کانادا زندگی میکنم و مدارکم رو برای تجدید پاسپورت فرستادم سفارت پاکستان در واشنگتن. پاسپورت جدیدم رسید اما دربخش محل تولد به فارسی اسم شهر تولدم درایران رو زده (اهواز) اما به انگلیسی زده Iran. این مشکل داره؟
    در ضمن تو بخش محل اقامت زدند کانادا اما من هنوز PR کانادا نشدم. این مشکل داره؟

ممنون

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sabbas نمایش پست ها
    سلام

من در کانادا زندگی میکنم و مدارکم رو برای تجدید پاسپورت فرستادم سفارت پاکستان در واشنگتن. پاسپورت جدیدم رسید اما دربخش محل تولد به فارسی اسم شهر تولدم درایران رو زده (اهواز) اما به انگلیسی زده Iran. این مشکل داره؟
    در ضمن تو بخش محل اقامت زدند کانادا اما من هنوز PR کانادا نشدم. این مشکل داره؟

ممنون
    خوب خودتون میفرمایید که در کانادا زندگی میکنید. پس محل اقامت میشه کانادا اما سیتیزنشیپ میشه ایران!
    محل تولد هم فکر نکنم مهم باشه به هر حال اهواز هم جزی از ایرانه دیگه
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

دوستان من کانادا زندگی می کنم و می خوام تجدید گذرنامه کنم از طریق دفتر حفاظت منافع ایران در واشنگتن(که فکر کنم توی سفارت پاکستان باشه). حالا مشکل این هست که توی فرم مربوطه که از daftar.org دانلود کردم (برای تجدید گذرنامه) خواسته که "آدرس و شماره تلفن در امریکا به انگلیسی جهت دریافت مدارک" رو بنویسم. آیا باید آدرس محل اقامتم رو در کانادا بنویسم یا آدرس دوستی در امریکا رو بنویسم(که اون دوستم برام پستش کنم کانادا)؟ دیگه اینکه برای گرفتن مانی اوردر باید برم پست کانادا و بگم مانی اوردربرای سفارت پاکستان در امریکا می خوام؟! چجوریه سیستم؟
    If you fail to plan,you plan to fail

نقل قول نوشته اصلی توسط kbigdelysh نمایش پست ها
    دوستان من کانادا زندگی می کنم و می خوام تجدید گذرنامه کنم از طریق دفتر حفاظت منافع ایران در واشنگتن(که فکر کنم توی سفارت پاکستان باشه). حالا مشکل این هست که توی فرم مربوطه که از daftar.org دانلود کردم (برای تجدید گذرنامه) خواسته که "آدرس و شماره تلفن در امریکا به انگلیسی جهت دریافت مدارک" رو بنویسم. آیا باید آدرس محل اقامتم رو در کانادا بنویسم یا آدرس دوستی در امریکا رو بنویسم(که اون دوستم برام پستش کنم کانادا)؟ دیگه اینکه برای گرفتن مانی اوردر باید برم پست کانادا و بگم مانی اوردربرای سفارت پاکستان در امریکا می خوام؟! چجوریه سیستم؟
    امروز زنگ زدم دفتر حفاظت منافع ایران در امریکا یه 20 دقیقه پشت خط بودم. یارو گفت آدرس کانادات رو بنویس و مانی اوردر رو به دلار امریکا به نام سفارت پاکستان سفارش بده. دیگه گفت که به جای فرم i-94 کافیه کپی اجازه اقامت یا اجازه کارت رو بفرستی.
    If you fail to plan,you plan to fail

Junior Member Rezaee_86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Montreal-Canada

سلام دوستان
    کسی میدونه برای تجدید پاسپورت، از چند ماه قبل از اتمام اعتبار پاسپورت میشه اقدام کرد؟ به عنوان مثال، من میتونم پاسپورتمو که از الان تقریبا 6 ماه اعتبار داره رو همراه مدارک بفرستم واشنگتن برا گرفتن پاسپورت جدید؟
    چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد - من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaee_86 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه برای تجدید پاسپورت، از چند ماه قبل از اتمام اعتبار پاسپورت میشه اقدام کرد؟ به عنوان مثال، من میتونم پاسپورتمو که از الان تقریبا 6 ماه اعتبار داره رو همراه مدارک بفرستم واشنگتن برا گرفتن پاسپورت جدید؟
    من در ایران تونستم پاسپورتم رو با 9 ماه اعتبار عوض کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)