صفحه 14 از 135 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1344

موضوع: گذرنامه ایرانی و تمدید آن

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : گذرنامه ایرانی و تمدید آن

دوست من ماه پیش از واشنگتن پاس جدید گرفت. مهر اجازه خروج مکرر نداره. رفت ایران برد اداره گذرنامه یکی دو ساعته کارش انجام شد و مهر خروج مکرر زدن براش.

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    دوست من ماه پیش از واشنگتن پاس جدید گرفت. مهر اجازه خروج مکرر نداره. رفت ایران برد اداره گذرنامه یکی دو ساعته کارش انجام شد و مهر خروج مکرر زدن براش.
    ممنون از جوابتون . ببخشید دوستتون آقا بود یا خانم؟ (چون آقایون مشکل سربازی دارند میپرسم). فکر کنم دوستتون خوش شانس بود دو ساعته درست کردند واسه من کل عید طول کشید! و شما اطلاع دارید جریان نزدن مهر اجازه خروج مکرر چیه؟ یعنی همه کسانی که پاسپورت را خارج از ایران تمدید میکنند این مشکل رو دارند؟ چون محل اقامتمتون ایران نیست گیر میکنیم؟

ApplyAbroad Superstar

آقا بود مشکل سربازی نداره، کارت معافیت کفالت داره. واقعا نمی دونم این قضیه چیه. الان من خودم می خوام ژوئن یه سفر برم ایران پاسم تا دسامبر اعتبار داره. موندم همون جا در طول سفر عوض کنم یا نه، می ترسم دیر و زود بشه از برگشت بمونم ولی حداقل اون مهر خروج مکرر رو می زنن. اینجا بخوام عوض کنم این داستان رو داره.

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

آقا بود مشکل سربازی نداره، کارت معافیت کفالت داره. واقعا نمی دونم این قضیه چیه. الان من خودم می خوام ژوئن یه سفر برم ایران پاسم تا دسامبر اعتبار داره. موندم همون جا در طول سفر عوض کنم یا نه، می ترسم دیر و زود بشه از برگشت بمونم ولی حداقل اون مهر خروج مکرر رو می زنن. اینجا بخوام عوض کنم این داستان رو داره.
    ممنون از جوابتون. مشکل اینه که ایران سیستمش قابل پیش بینی نیست. همون 6 سال پیش من با دوستم اقدام کردم واسه پاس جدید مال اون مشکلی نداشت ولی مال من مشکل داشت. خوبیش اینه که تا وارد میشی بهت میگن ممنوع الخروج هستی! بدودنبال کارت !!! و البته رو مدل سیستم ایران که یک هفته از امور خارجه که تو جمهوریه ؟( مطمئن نیستم اون خیابونه که پر از ابزار فروشیه ) میفرستادند به ستارخان که فلان نامه رو فلانی امضا کنه که یه روز فلانی بود یه روز فلانی نبود یه روز فلانی سر جلسه بود یه روز فلانی سر نماز بود یعنی 10 نفر باید یه نامه رو مهر میکرند. به علاوه انگشت نگاری پلیس بعد هم دو بار بری بانک فیش بریزی حدود 5000 تومان اینا. یعنی بساطی بود.اینم اضافه کنید وسط عید نصفشون تعطیل بودند. اون موقع بهم گفتند دو هفته دیگه پاست آماده است !!! فقط شانس اوردم روز هشتم عید یه آقایی مهربانی تو امور خارجه دلش واسم سوخت کپی بلیطم و پاسم رو ازم گرفت گفت کارت رو درست میکنم نگران نباش روز دهم فروردین ایشون زنگ زدند پاست آماده است! منم 12 پرواز داشتم! ولی استرسی که بهم وارد شد گفتم پشت دستم رو داغ کنم دیگه برگردم وطن! خود اون آقای مهربان گفتند شما مورد ششم هفتم تو این چند هفته اخیر هستید که مهر خروج ندارید و اشتباه از اتاواست که کم کاری کردند. همه این قصه رو گفتم که مثل من دو هفته ای نرید ایران چون واقعا حساب کتاب نداره کارشون.
    فقط کاشکی میشد از روی پاس جدید فهمید اجازه خروج مکرر داریم یا نه؟ کجاش مینویسند معمولا؟؟؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

یعنی چی؟ مهر اجازه خروج مکرر دیگه چه بامبولی هست؟ یه چند مدت داشتیم زندگیمون رو میکردیم! از خانمها کسی به چنین مشکلی برخورد کرده؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    یعنی چی؟ مهر اجازه خروج مکرر دیگه چه بامبولی هست؟ یه چند مدت داشتیم زندگیمون رو میکردیم! از خانمها کسی به چنین مشکلی برخورد کرده؟
    یه مهری هست معمولا صفحه 6 پاسپورت میزنن که میگه نامبرده میتواند به کرات از ایران وارد و خارج شود و مثلا پاسپورت هایی که خارج از ایران صادر میکنن اینو نداره.البته پاس منم همین مشکلو داره امروز رفتم با پلیس گذرنامه شیراز صحبت کردم گفت چون پایان خدمت داری و تو پاست محل اقامتت امریکا زده، مشکلی نیست ولی من چون از امام خمینی میرم میخوام همونجوری که دوستمون آکس مل09 گفت ببرم اداره گذرنامه برام درستش کنم فقط من چون 4 روز دیگه عازمم امیدوارم که وقت بشه

سلام دوستان اگر در اولین ورود به کانادا اعتبار پاسپورت کمتر از شش ماه باشه در فرودگاه کانادا مشکلی پیش میاد؟ اگر گذرنامه جدید بگیریم نیازی به درج ویزا در پاس جدید هست یا با همراه داشتن هر دو پاس مشکل رفع میشه ؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند و خانواده ای را از نگرانی در بیاورند
    CIO: May 2010 ,F1: Oct 2010 ,F2:March 2011 , In process:Apr 2012 ,Medical:October 2013 ,Pass request: Feb 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fatfat نمایش پست ها
    سلام دوستان اگر در اولین ورود به کانادا اعتبار پاسپورت کمتر از شش ماه باشه در فرودگاه کانادا مشکلی پیش میاد؟ اگر گذرنامه جدید بگیریم نیازی به درج ویزا در پاس جدید هست یا با همراه داشتن هر دو پاس مشکل رفع میشه ؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند و خانواده ای را از نگرانی در بیاورند
    دوست عزيز خيالتون راحت! شما پاستون رو عوض كنيد مشكلي پيش نمياد. موقع تعويض صفحه اول پاس قبلي رو رو پانچ ميكنند بعد پس ميدن بهتون. موقع خروج هم هر دو پاسپورت رو نشون بديد. اين قضيه خيلي پيش مياد.. من هم يه همچين مشكلي دارم اما يه كم وخيم تر. با اين حال ، همين امروز از ايران اير هم پرسيدم گفت شما كه ويزا داريد پس بهتره كه با پاسي از كشور خارج شيد كه بالاي شش ماه اعتبار داره.
    دوستمون پيرسون جان كه در امور پرواز خيلي وارد هستند هم يه جايي همين و گفتند. بازهم از ايشون بپرسيد.
    موفق باشيد

Member
    رشته و دانشگاه
    MA student

تو پاسپورت من و همسرم این مهر خروج مکرری که میگید اصلا نیست من پارسال تو شهریور عوض کردم الان دیدم تو پاس قبلیم تو صفحه 6 تایپ شده بوده این عبارت اجازه خروج مکرر ولی تو جدیده نیست من 15 روز دیگه عازمم حالا چیکار کنم؟؟؟؟؟
    خواستن توانستن است.

با سلام - دوستان کسی میدونه با پاس ایرانی که منقضی شده تو فرودگاه کانادا واسه برگشت به ایران و یا فرودگاه استانبول مشکلی پیش میاد یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آنقدر شکست میخورم تا راه شکست دادن را بیاموزم .............

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)