صفحه 15 از 135 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1344

موضوع: گذرنامه ایرانی و تمدید آن

پیش فرض پاسخ : گذرنامه ایرانی و تمدید آن

سلام دوستان . من پاسپورتم رو 3 هفته پیش برای تمدید فرستادم سفارت پاکستان در واشنگتن . میخوام بدونم کی میرسه دستم؟
    با تشکر
    مین : کارشناس ارشد شیمی 12 امتیازی / همراه : کارشناس ریاضی کاربردی 6 امتیازی
    ارسال مدارک نوامبر 2010 / مصاحبه فوریه 2012 / فایل نامبر فدرال مارچ 2012 / مدیکال13 آگوست / وصول مدیکال 29 آگوست / پاس ریکوست 10 اکتبر

با سلام - دوستان کسی میدونه با پاس ایرانی که منقضی شده تو فرودگاه کانادا واسه برگشت به ایران و یا فرودگاه استانبول مشکلی پیش میاد یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آنقدر شکست میخورم تا راه شکست دادن را بیاموزم .............

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

کسی اطلاعی داره ساکنین کانادا چطور میتونن گواهی عدم سوء پیشینه از ایران بگیرن؟ با توجه به اینکه اینجا سفارت نداریم؟
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط imag نمایش پست ها
    با سلام - دوستان کسی میدونه با پاس ایرانی که منقضی شده تو فرودگاه کانادا واسه برگشت به ایران و یا فرودگاه استانبول مشکلی پیش میاد یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خیر. زمانی که دارید خارج میشید مشکلی نیست. اگر بخواید کشوری (به جز ایران) وارد بشید و بمونید، مشکل پیش میاد.
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

Senior Member s30min آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mara نمایش پست ها
    تو پاسپورت من و همسرم این مهر خروج مکرری که میگید اصلا نیست من پارسال تو شهریور عوض کردم الان دیدم تو پاس قبلیم تو صفحه 6 تایپ شده بوده این عبارت اجازه خروج مکرر ولی تو جدیده نیست من 15 روز دیگه عازمم حالا چیکار کنم؟؟؟؟؟
    من پارسال در کانادا پاسپورتم عوض کردم و محل اقامت کانادا زده شده و مهر خروج مکرر هم جایی زده نشده و ژانویه ایران بودم و نگران این قضیه مهر خروج مکرر بودم...وقتی ایران رسیدم تو فرودگاه سوال کردم من برای خروج مشکلی ندارم گفتند نه! تو مدتی هم که ایران بودم یه بار زنگ زدم اداره امور ایرانیان خارج از کشور (یه تلفن 24 ساعته داره) و شرایطم گفتم، که خانم هستم و متاهل هستم و پاسپورتم امریکا صادر شده و اجازه خروج همسر رو هم از من امریکا نخواسته حالا اگر مشکلی هست الان بگید و نذارید تو فرودگاه ممنوع الخروجم کنید ....برخوردشون خیلی خوب بود گفتن چک می کنیم بعد باهاتون تماس میگیرم و بعد از یه ساعت زنگ زدند و گفتن مشکلی نیست ...بنابراین نگران نباشید و محض احتیاط هم موقع ورود به ایران ازشون سوال کنید ....
    لندینگ در تورنتو July 2012
    Thank God

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s30min نمایش پست ها
    من پارسال در کانادا پاسپورتم عوض کردم و محل اقامت کانادا زده شده و مهر خروج مکرر هم جایی زده نشده و ژانویه ایران بودم و نگران این قضیه مهر خروج مکرر بودم...وقتی ایران رسیدم تو فرودگاه سوال کردم من برای خروج مشکلی ندارم گفتند نه! تو مدتی هم که ایران بودم یه بار زنگ زدم اداره امور ایرانیان خارج از کشور (یه تلفن 24 ساعته داره) و شرایطم گفتم، که خانم هستم و متاهل هستم و پاسپورتم امریکا صادر شده و اجازه خروج همسر رو هم از من امریکا نخواسته حالا اگر مشکلی هست الان بگید و نذارید تو فرودگاه ممنوع الخروجم کنید ....برخوردشون خیلی خوب بود گفتن چک می کنیم بعد باهاتون تماس میگیرم و بعد از یه ساعت زنگ زدند و گفتن مشکلی نیست ...بنابراین نگران نباشید و محض احتیاط هم موقع ورود به ایران ازشون سوال کنید ....
    واسه اینکه دلتون قرص بشه میتونید از اداره گذر نامه هم سوال کنید. چند سالی هست که دیگه مهری در گذرنامه نمیزنند و فقط در سیستم وارد میکنن. به جهت خطاهای انسانی ممکنه با وجود اجازه خروج همسر ثبت درست نکرده باشند. توصیه میشه به محض ورود مجددا چک بشه که اجازه خروج هنوز معتبره یا نه.

ApplyAbroad Guru

دفعه قبل که پاسپورتم را در کانادا عوض کردم سفارت برگه ای به ما داد که طبق مصوبه سال 1386 از این به بعد اگردر پاسپورت محل اقامت کانادا (یا هر کشور خارجی دیگر) زده شده باشه دیگر مهر خروج مکرر زده نمیشود و همان محل اقامت کافی است. البته از آن موقع هنوز به ایران نرفته ام که ببینم مشکلی ایجاد میشود یا نه!

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دفعه قبل که پاسپورتم را در کانادا عوض کردم سفارت برگه ای به ما داد که طبق مصوبه سال 1386 از این به بعد اگردر پاسپورت محل اقامت کانادا (یا هر کشور خارجی دیگر) زده شده باشه دیگر مهر خروج مکرر زده نمیشود و همان محل اقامت کافی است. البته از آن موقع هنوز به ایران نرفته ام که ببینم مشکلی ایجاد میشود یا نه!
    حالا اونایی که مقیم نیستند چی؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    حالا اونایی که مقیم نیستند چی؟
    اگر پاستون رو به هر دلیلی خارج از کانادا تمدید کرده اید. برای دریافت مجوز خروج حتما باید به اداره گذر نامه مراجعه کنید. چه زن چه مرد. سن هم مهم نیست. دو روز معطلی داره ولی انجام میشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

دقیقا همینطوره؛ من اخیرا ایران بودم و همون زمان ورود افسر گمرک گفت لازمه بری اداره ی گذرنامه برای ثبت مجوز خروج. کار خاصی نداره فقط باید یه فرم پر کنید + 2 تا عکس + کپی شناسنامه و مغافیت/پایان خدمت. 2 یا 3 روز بعد هم شخصا با ارایه کارت ملی پاسپورتو پس میگیرید ازشون.

نقل قول نوشته اصلی توسط esiwind نمایش پست ها
    اگر پاستون رو به هر دلیلی خارج از کانادا تمدید کرده اید. برای دریافت مجوز خروج حتما باید به اداره گذر نامه مراجعه کنید. چه زن چه مرد. سن هم مهم نیست. دو روز معطلی داره ولی انجام میشه.
    Quaecumque Vera

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)