صفحه 24 از 135 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 1344

موضوع: گذرنامه ایرانی و تمدید آن

پیش فرض پاسخ : گذرنامه ایرانی و تمدید آن

نقل قول نوشته اصلی توسط Healer نمایش پست ها
    ١- مهم اين هستش كه گذرنامه هاي شما در زمان پاسپورت ريكويست چقدر اعتبار داره، كه فكر ميكنم نبايد زير ٦ ماه باشه. پس ترجيحن همين الان براي گذرنامه ي جديد اقدام كنيد چون بعد با اين گذرنامه ها براي سيتيزني هم مشكل نخوريد و كل هيستوري تون توي ١ گذرنامه باشه
    ٢- در مورد شرايط پسرتون چيزي نميدونم ولي ميدونم كه وقتي پاس ريكوءست براي يك فايل ميشه بايد همه ي اعصا با هم پاسهاشون رو بفرستن
    اگر بهتون اعلام كردن كه بايد پاسهاتون ١٢ ماه اعتبار داشته باشه پس ديگه چرا خودتون رو اذيت ميكنيد و تو فروم سوال ميكنيد؟ خب خودشون گفتن چي ميخوان ديگه.
    ٣- بهتره همين الان براي گذرنامه جديد اقدام كنيد
    Healer عزیز،
    ممنونم برای هم فکری و راهنمایی
    بله امکان تعویض گذرنامه برای من وهمسرم وجود داره ولی از اونجایی که در حال حاضر شرایط دریافت گذرنامه برای پسرم را نداریم روی این موضوع فکر می کردم که عدم همسانی 3 گذرنامه از نظر تاریخ اعتبار در بخش ویزا اما واگر ایجاد نکنه!
    از طرفی تا الان کپی همین گذرنامه ها در پروفایل ثبت شده و معاینات پزشکی هم با همینها انجام شده دنبال این موضوع هستم که به روزرسانی اطلاعات گذرنامه ما دونفر یا اگر بشه هر سه نفر میتونه در روند بررسی مدارک و صدور ویزا تاخیر ایجاد کنه؟

Member pejman57 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer -software

دوستان ببخشید.من ویزامو گرفتم و از الان پاسپورت من دقیقا 1 سال اعتبار داره.من اوایل اسفند میرم کانادا و اونموقع پاسپورتم 6 ماه اعتبار داره.میشه قبل رفتن پاسو رو عوض کرد.؟اگر میشه تکلیف ویزا تو پاس قبلی چی میشه؟چون پاس قبلی رو پانچ میکنن.ممنون
    FN:2011/02/07 **CSQ:2013/08/27**FFN:2013/12/10**UPDATE:2014/01/25**MEDICAL:2014/03/07**VISA:2014/05/08

Junior Member

دوستان آیا راهی برای گرفتن (تمدید ) سریع گذرنامه وجود داره

نقل قول نوشته اصلی توسط zarei_m نمایش پست ها
    دوستان آیا راهی برای گرفتن (تمدید ) سریع گذرنامه وجود داره
    یکی از دوستان بنده ایام نوروز امسال از آمریکا سفر کرده بود ایران و برای برگشت اعتبار گذرنامه اش تمام میشد، رفت یکی از شعبه های پلیس +10 یک فرمی به عنوان درخواست تعویض گذرنامه اضطراری بهش دادند و بقیه کارها را از مرکز شهرآرا-تهران پیگیری کرد کلا طی 4 روز گذرنامه جدید دستش بود. خوبه که از پلیس +10 راهنمایی بگیری
    موفق باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behsat نمایش پست ها
    Healer عزیز،
    ممنونم برای هم فکری و راهنمایی
    بله امکان تعویض گذرنامه برای من وهمسرم وجود داره ولی از اونجایی که در حال حاضر شرایط دریافت گذرنامه برای پسرم را نداریم روی این موضوع فکر می کردم که عدم همسانی 3 گذرنامه از نظر تاریخ اعتبار در بخش ویزا اما واگر ایجاد نکنه!
    از طرفی تا الان کپی همین گذرنامه ها در پروفایل ثبت شده و معاینات پزشکی هم با همینها انجام شده دنبال این موضوع هستم که به روزرسانی اطلاعات گذرنامه ما دونفر یا اگر بشه هر سه نفر میتونه در روند بررسی مدارک و صدور ویزا تاخیر ایجاد کنه؟

تاريخ اعتبار گذرنامه ها اصلا لزومي نداره كه با هم همساني داشته باشه، بهترين كار اينه كه شما پاسپورتهايي كه قابليت تمديد دارند تمديد كنيد.
    باز هرجور صلاح كارتون ه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط sshab نمایش پست ها
    سلام دوستان آيا الآن إمكان تمديد ياسيورت تو كانادا هست ?راستش من رفتم ياسيورت يسرام رو عوض كنم اعتبارشون تا مهر ماهه و شهريور عازمند بهم كفتن أول بايد شناسنامه هاشان عكس دار بشه رفتم شناسنامه ها رو عكسدار كنم كفتن هفته ديكه بر و ثبت أحوال تو ثبت أحوال كفتن شما خيلى خوش خيالي 3-4 ماه طول ميكشه حالا باكلي خواهش ديدن رئيس و معاون و نشون دادن بليط قراره أين هفته شناسنامه ها رو بكيرم ميترسم إيران براى تمديد ياسيورت أقدام كنم تا زمان يرواز ياسيورتها به دستم نرسه .حالا لطفا دوستايي كه اطلاع دارند بفرماييد از كانادا ميتونند ياسيورتها را تمديد كنند با توجه به اينكه من ويدرشان با ايشان نميرويم كانادا و فعلا يسرهايم منزل يدر و مادرم ميروند تا جند ماه بعد كه ما خودمون هم مقيم بشويم . ممنون از وقت با ارزشتون.
    سلام دوستان پاسپورت ها را که تحویل پلیس بعلاوه ۱۰ دادم فردایش رفتم اداره گذرنامه شرق تهران در خیابان پروین ظاهرا پاسپورتهای شمال تهران را به خیابان پروین ارجاع میدهند. عنوان نمودم بلیط داریم روی پاسپورتها فوریت زد سه روز بعد پاسپورتهای جدید به دست ما رسید.ضمنا دوستان بهتر میدانند عزیزانی که مقیم کانادا هستند و خارج از ایران باشند اگر پاسپورتشان را به طریقی برای تمدید ایران بفرستند در ساختمان شماره نه وزارت امور خارجه یک روزه تمدید میشود.

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

تا زمانی که ویزای شما تاریخ داره میتونید ازون استفاده کنید؛ ویزای valid در پاسپورت منقضی شده همچنان قابل استفاده هست فقط در port of entry باید هر دو پاسپورتتونو ارایه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman57 نمایش پست ها
    دوستان ببخشید.من ویزامو گرفتم و از الان پاسپورت من دقیقا 1 سال اعتبار داره.من اوایل اسفند میرم کانادا و اونموقع پاسپورتم 6 ماه اعتبار داره.میشه قبل رفتن پاسو رو عوض کرد.؟اگر میشه تکلیف ویزا تو پاس قبلی چی میشه؟چون پاس قبلی رو پانچ میکنن.ممنون
    Quaecumque Vera

نقل قول نوشته اصلی توسط s.m.h.sh نمایش پست ها
    تا زمانی که ویزای شما تاریخ داره میتونید ازون استفاده کنید؛ ویزای valid در پاسپورت منقضی شده همچنان قابل استفاده هست فقط در port of entry باید هر دو پاسپورتتونو ارایه کنید.
    دوست عزیز اگر از مطلبی که نوشتید به طور قطعی مطمئن هستید لطفا راهنمایی بفرمایید
    چون قوانین خیلی از کشورها این هست که می بایستی توسط سفارت آن کشور و با پرداخت هزینه و صرف وقت ویزا به گذرنامه جدید منتقل بشه
    ما مدیکال را پشت سر گذاشتیم ولی گذرنامه هایمان کمتر از یک سال اعتبار دارند، و از طرفی برای پسرم به علت مشولیت نظام وظیفه امکان دریافت گذرنامه جدید نداریم.
    اگر مطلبی که در مورد ابطال گذرنامه و استفاده از ویزا در گذرنامه قبلی فرمودید صحت داشته باشه کمی از بار فکر ما کم میکنه. چون تصمیم داریم تا مرز 6 ماه باقی مانده به اتمام اعتبار گذرنامه هایمان در انتظار پاس-رکوئست باشیم و اقدامی برای تعویض گذرنامه نکنیم
    سپاس

چون قوانین خیلی از کشورها این هست که می بایستی توسط سفارت آن کشور و با پرداخت هزینه و صرف وقت ویزا به گذرنامه جدید منتقل بشه
    ما مدیکال را پشت سر گذاشتیم ولی گذرنامه هایمان کمتر از یک سال اعتبار دارند، و از طرفی برای پسرم به علت مشولیت نظام وظیفه امکان دریافت گذرنامه جدید نداریم.
    اگر مطلبی که در مورد ابطال گذرنامه و استفاده از ویزا در گذرنامه قبلی فرمودید صحت داشته باشه کمی از بار فکر ما کم میکنه. چون تصمیم داریم تا مرز 6 ماه باقی مانده به اتمام اعتبار گذرنامه هایمان در انتظار پاس-رکوئست باشیم و اقدامی برای تعویض گذرنامه نکنیم
    سپاس
    از نظر ارلاينز تركيب دو تا پاسپورت جوري كه پاسپورت اول معتبر نيست ولی ويزای معتبر داخلش هست با پاسپورت دومی كه معتبر هست ولی ويزايی داخلش نيست برای سفر هيچ مشكلی ندارد.
    حتی ميشود دو تا پاسپورت رو از روی جلد به هم مگنه كنيد و اون رو تبديل به يك پاسپورت با اعتبار بلند مدت تر كنيد

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

قبلا که کانادا بودم هم بصورت تلفنی و هم بصورت ایمیل این مطلب رو با سفارت چک کردم و خیلی از دوستانم خودشون این تجربه رو داشتن. شما هم میتونید یه ایمیل inquiry به سفارت بزنید تا خیالتون راحت باشه. در تمامی سفر های اخیر خودم به آمریکا از ویزای معتبر در پاسپورت منقضی استفاده کردم. و اصولا خیلی ها اینقدر مسافرت میرن که صفحه های پاسپورتشون یه ساله یا حتی کمتر تموم میشه! این افراد چند تا پاسپورت دارن و از ویزای معتبرشون در هر کدوم استفاده میکنن.

سپاس
    Quaecumque Vera

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)