صفحه 26 از 135 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353676126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 1344

موضوع: گذرنامه ایرانی و تمدید آن

پیش فرض ترکیب پست ها

به چه صورت باید تمدید کرد ویزا که روی پاس قبلی قرار داره؟
    یعنی با دو تا پاس باید برم؟
    میشه هر وقت خواستم برگردم ایران ( که احتمالش کم است یعنی حتمی نیست) و پاس منقضی شده بود از طریق پست، ایران بفرستم تا تمدید بشه؟ حضور خودم واجبه یا شخص دیگری می تونه به جای من این کار رو برام انجام بده در این مورد اطلاعات ندارم راهنمایی فرمایید

دوستان لطف می کنید به سئوالات من پاسخ دهید و من رو راهنمایی فرمایید بی صبرانه منتظر کمک دوستان هستم
    ویرایش توسط sanysh : October 27th, 2014 در ساعت 03:10 AM دلیل: تاکید بر پست قبلی

پیش فرض پاسخ : گذرنامه ایرانی و تمدید آن

نقل قول نوشته اصلی توسط FATIMA_FATIMA نمایش پست ها
    به چه صورت باید تمدید کرد ویزا که روی پاس قبلی قرار داره؟
    یعنی با دو تا پاس باید برم؟
    میشه هر وقت خواستم برگردم ایران ( که احتمالش کم است یعنی حتمی نیست) و پاس منقضی شده بود از طریق پست، ایران بفرستم تا تمدید بشه؟ حضور خودم واجبه یا شخص دیگری می تونه به جای من این کار رو برام انجام بده در این مورد اطلاعات ندارم راهنمایی فرمایید
    دو پاسه ميتونيد بريد
    تركيب پاسپورت جديد بدون ويزا با يه پاسپورت منقضي شده با ويزا قابل قبول هست
    اقوامتون در ايران ميتونند براتون در خواست پاسپورت كنند با مراجعه به دفتر كانادا وزارت امورخارجه و يا در كانادا با تماس به دفتر حافظ منافع ايران در واشنگتن

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

با عرض پوزش از مدیران محترم.
    میشه یکی جواب سوال من رو در لینک زیر بده؟

گرفتن عدم سو پیشینه ایران از داخل کانادا
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    با عرض پوزش از مدیران محترم.
    میشه یکی جواب سوال من رو در لینک زیر بده؟

گرفتن عدم سو پیشینه ایران از داخل کانادا
    سلام
    به این لینک نگاهی بیاندازید شاید الگوی ارایه شده در مونیخ بتونه کمکتان کنه
    http://munich.mfa.ir/index.aspx?siteid=166&pageid=25256

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    دو پاسه ميتونيد بريد
    تركيب پاسپورت جديد بدون ويزا با يه پاسپورت منقضي شده با ويزا قابل قبول هست
    اقوامتون در ايران ميتونند براتون در خواست پاسپورت كنند با مراجعه به دفتر كانادا وزارت امورخارجه و يا در كانادا با تماس به دفتر حافظ منافع ايران در واشنگتن
    لطفا در مورد مساله که در موردش اطلاع ندارید جواب ندید.این جواب سفارت در مورد سوال من با ورود ۲ تا پاسپورت هست
    Dear Applicant,
    This refers to your recent message.
    The answer to your question is negative. You cannot enter Canada the way you are suggesting it.
    If your passport is cancelled , your visa is also cancelled. However, still your visa is still valid, you may request its replacement in the new passport.
    This is how you need to proceed :
    Send us a copy of your new passport, asking to transfer your Canadian permanent visa on your new passport. The validity of your visa will remain the same and you need to enter Canada prior to your visa’s expiry date.
    It will cost you 30$. The method of payment is attached.
    Please reply within maximum 10 days. Upon receipt of your reply, we will advise our office in Ankara about the above.

نقل قول نوشته اصلی توسط juillard نمایش پست ها
    لطفا در مورد مساله که در موردش اطلاع ندارید جواب ندید.این جواب سفارت در مورد سوال من با ورود ۲ تا پاسپورت هست
    Dear Applicant,
    This refers to your recent message.
    The answer to your question is negative. You cannot enter Canada the way you are suggesting it.
    If your passport is cancelled , your visa is also cancelled. However, still your visa is still valid, you may request its replacement in the new passport.
    This is how you need to proceed :
    Send us a copy of your new passport, asking to transfer your Canadian permanent visa on your new passport. The validity of your visa will remain the same and you need to enter Canada prior to your visa’s expiry date.
    It will cost you 30$. The method of payment is attached.
    Please reply within maximum 10 days. Upon receipt of your reply, we will advise our office in Ankara about the above.
    اولن مودب باش
    ريفرنسی در ايران بهتر از من نمي تونيد پيدا كنيد
    قبلن راجع به اين موضوع بحث شده
    موارد متعددي بود كه سفارت خانه اطلاعات نادرستی دادن
    از نظر ارلاينز هيچ مشكلي براي پرواز وجود نداره هر چند سفارت كانادا توصيه ميكنه كه ويزای قبلی رو به پاسپورت جديد انتقال بديد

Q.10 My passport has expired, but the U.S. visa in it is still valid. Do I need to apply for a new visa? o

No. If your visa is valid and unmarked or undamaged, you can travel with your two passports together (old and new), if the purpose of your travel matches your current

عرف بين المللش همين هست كه گفتم

http://www.ustraveldocs.com/in/in-ge...asp#qlistgen10
    ویرایش توسط Pearson : November 10th, 2014 در ساعت 11:21 AM

Junior Member

اولن مودب باش
    ريفرنسی در ايران بهتر از من نمي تونيد پيدا كنيد
    قبلن راجع به اين موضوع بحث شده
    موارد متعددي بود كه سفارت خانه اطلاعات نادرستی دادن
    از نظر ارلاينز هيچ مشكلي براي پرواز وجود نداره هر چند سفارت كانادا توصيه ميكنه كه ويزای قبلی رو به پاسپورت جديد انتقال بديد
    ممنون از جوابتون ولی‌ مطمئنا من و همه دوستانی که تو این سایت داریم اطلاعاتمون رو در اختیار بقیه قرار میدیم با سند و مدرک صحبت می‌کنیم و نه اینکه بگیم اطلاعات سفارت اشتباه ، اگر شما هم سند و مدرکی‌ دارید لطف کنید وگرنه کلی‌ اینجا از دوستانمون هستن که بعد از ۴ سال ویزاشون اومده و هیچ ریسکی‌ نمیخوان بکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط juillard نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون ولی‌ مطمئنا من و همه دوستانی که تو این سایت داریم اطلاعاتمون رو در اختیار بقیه قرار میدیم با سند و مدرک صحبت می‌کنیم و نه اینکه بگیم اطلاعات سفارت اشتباه ، اگر شما هم سند و مدرکی‌ دارید لطف کنید وگرنه کلی‌ اینجا از دوستانمون هستن که بعد از ۴ سال ویزاشون اومده و هیچ ریسکی‌ نمیخوان بکنن
    شما مثل اينكه طلبكار هستيد از ما
    نگفتم اطلاع اشتباه داده منظورم اين هست كه سفارت وحی منظر نيست كه هرچی بگه درسته موارد متعددي بود كه اطلاعات ناردست هم داده مثلن راجع به ويزای ترانزيت
    عرف بين الملل اش اين هست كه بهتون گفتم كسی نميتونه جلوي سفر شما رو به كانادا با تركيب دو پاسپورت بگيره
    براتون توي پست قبلی ريفرنس هم گذاشتم
    كانادا يكي از معدود كشورهايي هست كه در اين رابطه توصيه ميكنه ويزاي قبليتون منتقل كنيد به پاسپورت جديدتون
    اين در حد توصيه فقط ميتونه باشه در اين حين يه 30 دلاری هم به جيب ميزنه
    همين جواب انگليسي اين آفيسر داره صحبت خودش رو نقض ميكنه و بسيار غير حرفه اي هست
    If your passport is cancelled , your visa is also cancelled. However, still your visa is still valid

شما مثل اينكه طلبكار هستيد از ما
    نگفتم اطلاع اشتباه داده منظورم اين هست كه سفارت وحی منظر نيست كه هرچی بگه درسته موارد متعددي بود كه اطلاعات ناردست هم داده مثلن راجع به ويزای ترانزيت
    عرف بين الملل اش اين هست كه بهتون گفتم كسی نميتونه جلوي سفر شما رو به كانادا با تركيب دو پاسپورت بگيره
    براتون توي پست قبلی ريفرنس هم گذاشتم
    كانادا يكي از معدود كشورهايي هست كه در اين رابطه توصيه ميكنه ويزاي قبليتون منتقل كنيد به پاسپورت جديدتون
    اين در حد توصيه فقط ميتونه باشه در اين حين يه 30 دلاری هم به جيب ميزنه
    همين جواب انگليسي اين آفيسر داره صحبت خودش رو نقض ميكنه و بسيار غير حرفه اي هست
    If your passport is cancelled , your visa is also cancelled. However, still your visa is still valid

سلام به دوستان
    مستقل از نوع گپ و گفت دوستان عزیز جناب person و جناب juillard
    من هم مشابه این مورد برایم نگرانی پیش آورده بود که آیا می بایستی موقع خروج از کشور گذرنامه حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشه یا نه؟
    تعداد زیادی از دوستان از جمله person عزیز راهنمایی کردند که تا آخرین روز اعتبار گذرنامه با ویزای معتبر میشه وارد کانادا شد و همنچنین میشه با الگوی دو گذرنامه هم سفر کرد
    سفارت کانادا خیال منو از بابت ویزا راحت کرد چون چند روز پیش که ایمیل پاس-رکوئست را دریافت کردم اعلام کردند که اعتبار ویزایی که صادر خواهد شد برابر است با تاریخ اعتبار گذرنامه نه بیشتر، به این علت که زمان مدیکال گذرنامه من کمتر از 12 ماه اعتبار داشت و به عبارتی ویزای ما اعتبارش کمتر از 1 سال پس از مدیکال خواهد بود.
    از پلیس گذرنامه مرز فرودگاه امام هم تلفنی استعلام کردم، جواب دادن از نظر ما تا وقتی گذرنامه اعتبار داره میتونید خارج بشید و فقط ما رویه ایرلاین و قوانین ورود کشور مقصد را هنگام خروج از کشور چک میکنیم، یعنی اگر قانون کشور مقصد و به طبع نوع ویزا و قانون ایرلاین متصدی سفر این باشه که باید 6 ماه اعتبار داشته باشه ما همان را رعایت میکنیم و در غیر اینصورت برای اطمینان از ایرلاین سوال کنید که برای ویزای مهاجرت کانادا چه رویه دارند
    نیت فقط هم فکری در بحث بالا بود. ممنون که حوصله کردید و مطلب را خواندید
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط behsat نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    مستقل از نوع گپ و گفت دوستان عزیز جناب person و جناب juillard
    من هم مشابه این مورد برایم نگرانی پیش آورده بود که آیا می بایستی موقع خروج از کشور گذرنامه حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشه یا نه؟
    تعداد زیادی از دوستان از جمله person عزیز راهنمایی کردند که تا آخرین روز اعتبار گذرنامه با ویزای معتبر میشه وارد کانادا شد و همنچنین میشه با الگوی دو گذرنامه هم سفر کرد
    سفارت کانادا خیال منو از بابت ویزا راحت کرد چون چند روز پیش که ایمیل پاس-رکوئست را دریافت کردم اعلام کردند که اعتبار ویزایی که صادر خواهد شد برابر است با تاریخ اعتبار گذرنامه نه بیشتر، به این علت که زمان مدیکال گذرنامه من کمتر از 12 ماه اعتبار داشت و به عبارتی ویزای ما اعتبارش کمتر از 1 سال پس از مدیکال خواهد بود.
    از پلیس گذرنامه مرز فرودگاه امام هم تلفنی استعلام کردم، جواب دادن از نظر ما تا وقتی گذرنامه اعتبار داره میتونید خارج بشید و فقط ما رویه ایرلاین و قوانین ورود کشور مقصد را هنگام خروج از کشور چک میکنیم، یعنی اگر قانون کشور مقصد و به طبع نوع ویزا و قانون ایرلاین متصدی سفر این باشه که باید 6 ماه اعتبار داشته باشه ما همان را رعایت میکنیم و در غیر اینصورت برای اطمینان از ایرلاین سوال کنید که برای ویزای مهاجرت کانادا چه رویه دارند
    نیت فقط هم فکری در بحث بالا بود. ممنون که حوصله کردید و مطلب را خواندید
    موفق باشید
    ببنيد اگر شما علت اينكه توی چه مواردی بايد پاسپورتتون 6 ماه حداقل اعتبار داشته باشه رو بدونيد جواب سوالش براتون آسون ميشه.
    اينكه تا آخرين روز اعتبار گذرنامه اتون با ويزای معتبر كانادا ميشه وارد كانادا بشيد صحيح نيست من ويزای مهاجرتی و هر نوع اجازه ی اقامت رو منظورم هست .
    اگر ويزاتون ويزيتوری هست بايد پاسپورتتون اعتبار داشته باشه . حتی برای سفر به تركيه.
    حالا سعی ميكنم توضيح بدم اين قانون برای چي هست داستانش:
    اين محدوديت به خاطر سفر اتباع كشور های كه شهروندانش اش پتانسيل موندن غير قانونی در كشور های غربی را دارن گذاشتن تا اگر مسافر سر موعد قانونيش برنگشت پليس فرصت ديپورتش به كشور مبداش رو توی مهلتی كه پاسپورتش هنوز اعتبار داره داشته باشه درست مثل قضيه بليت دو طرفه اون هم برای همين مورد هست
    حالا اين داستان بالا اگر مد نظر قرار بديد تمام سوال هايي كه ميشه در اين رابطه جوابش رو خودتون ميتونيد بديد
    ازم يه نفر توي كانادا سوال ميكنه مثلن پاسپورت ايرانيش يه هفته اعتبار داره ميتونم بيام ايران؟!!! خب معلوم هست ميتوني بيايي ايران
    يا پاس كاناداييم 6 ماه فقط اعتبارش مونده ميتونم از ايران برم كانادا؟!!! خب معلومه ميتونه بری
    آدام به جايي كه پاسپورتش رو داره سيتيزن اون كشور هست اجازه اقامت داره كه محدوديت اعتبار پاسپورت يا بليت دوطرفه نداره برای سفر كه ديگه
    و يا وقتی اجازه ی اقامت يا ويزای مهاجرت داريد داريد ميريد اون كشور زندگي كنيد ديگه از اول مشخص هست هدف تون. اجازه اش رو گرفتيد
    حالا اعتبار پاسپورتتون و يا نداشتن بليت برگشت چه اهميتي داره!
    با ويزای ويزيتوري نميريد كه بعد غير قانوني بمونيد و نخواهيد برگرديد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)