صفحه 29 از 135 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334353637383979129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 1344

موضوع: گذرنامه ایرانی و تمدید آن

پیش فرض پاسخ : گذرنامه ایرانی و تمدید آن

نقل قول نوشته اصلی توسط behsat نمایش پست ها
    درود بر شما،
    ببینید موضوع اینه که وقتی ایستگاه ایرلاین که روز سفر باید کارت پرواز صادر کنه میگه باید 6 ماه اعتبار داشته باشه و در غیر اینصورت از سفر جلوگیری میشه دیگه نمیشه بهشون تفهیم کرد که این صحبتشون درست نیست! خب اگر قراره پرواز به تاخیر بیافته و با صادر نکردن کارت پرواز اجازه سفر هم داده نشه که مسافر کل برنامه اش بهم میریزه. واضح گفتن که اجازه سفر نمیدیم.من بدون استناد به یک مرجع که نمیتونم حرفم را بهشون ثابت کنم. اگر رویه و قانونی در جایی نوشته است لطفاً راهنمایی بفرمایید.
    در ضمن دفتر مرکزی ایرلاین هم میگه ما بلیت را صادر می کنیم ولی اگر همکاران ما در زمان پرواز محدودیتی ایجاد کردند مسئولیتش با مسافره!
    سپاس
    از سفرتون نميتونند جلوگيري كنند

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    از سفرتون نميتونند جلوگيري كنند
    جناب پیرسون عزیز
    خیلی ممنونم برای پیگیری و پاسخ به پرسشها
    به نظرتون اگر گذرنامه ها را تعویض نکنیم، مخصوصا وقتی میگه اگر گذرنامه کمتر از 6 ماه اعتبار داشته باشه کارت پرواز صادر نمی کنیم، کانتر ایرلاین نمی تونه ایجاد مشکل کنه؟
    فرض بر اینکه قبل از پرواز من خودم اینترنتی چک-این را انجام بدم و کارت پروازها را پرینت کنم ولی بار را که باید حضوری بریم و بهشون تحویل بدیم!
    همانطور که قبلاً هم عرض کردم منطق کل پاسخهای شما را شخصاً قبول دارم. ولی با وجود اینکه روز سفر کل اعضای خانواده با هم هستیم و هر گونه بد فهمی کانترمن میتونه سفر ما را با استرس همراه کنه
    واقعاً پیشنهادتون چیه
    به هر حال اگر ایشون بگه باید 6 ماه اعتبار داشته باشه من هم منطق خودم را بیان کنم حاصلش که کاری پیش نمیره
    سپاس

Junior Member

سلام بر دوستان، من الان با دفتر قطر تو تهران و دفتر ترکیش ایرلاین تو ترکیه تماس گرفتم و جفتشون گفتن که باید پاسپورت عوض شه چون براتون کارت پرواز صادر نمی‌کنن.حالا من موندم هم باید پاسمو عوض کنم هم ویزامو!!!

جناب پیرسون عزیز
    خیلی ممنونم برای پیگیری و پاسخ به پرسشها
    به نظرتون اگر گذرنامه ها را تعویض نکنیم، مخصوصا وقتی میگه اگر گذرنامه کمتر از 6 ماه اعتبار داشته باشه کارت پرواز صادر نمی کنیم، کانتر ایرلاین نمی تونه ایجاد مشکل کنه؟
    فرض بر اینکه قبل از پرواز من خودم اینترنتی چک-این را انجام بدم و کارت پروازها را پرینت کنم ولی بار را که باید حضوری بریم و بهشون تحویل بدیم!
    همانطور که قبلاً هم عرض کردم منطق کل پاسخهای شما را شخصاً قبول دارم. ولی با وجود اینکه روز سفر کل اعضای خانواده با هم هستیم و هر گونه بد فهمی کانترمن میتونه سفر ما را با استرس همراه کنه
    واقعاً پیشنهادتون چیه
    به هر حال اگر ایشون بگه باید 6 ماه اعتبار داشته باشه من هم منطق خودم را بیان کنم حاصلش که کاری پیش نمیره
    سپاس
    من امروز با سرشيفت لوفت هانزا نيم ساعت صحبت كردم به خاطر مورد شما
    گفتند جديدن يعني حدودن يك هفته هست از سيستمي استفاده ميكنند كه در صورت اينكه بليت مسافر دو طرفه باشه و تاريخ برگشتش جوري باشه كه از اعتبار پاسپورت كمتر از شش ماه باقي مانده باشه خود سيستم كارت پرواز صادر نميكنه. گفتم در صورتيكه بليت يه طرفه باشه چي ؟ پاسخ دادن اين محدوديت براي بليت يه طرفه نيست.
    به هر صورت گفتند سرشيفت چك اين پرواز ميتونه سيستم را در هر صورتي ايگنور كنه و كارت پرواز صادر كنه با صلاحديد خودش
    ايشون گفتند با تعريف ويزای مهاجرت به عنوان اجازه ي اقامت ميشه اين محدوديت اعتبار گذرنامه رو حذف كرد و حتي با تغيير تاريخ انقضا پاسپورت
    ايشون منطق من رو قبول كردن كه مسافري كه اجازه ي داشتن بليت يكطرفه رو داره نبايد محدوديت اعتبار گذرنامه داشته باشه

من امروز با سرشيفت لوفت هانزا نيم ساعت صحبت كردم به خاطر مورد شما
    گفتند جديدن يعني حدودن يك هفته هست از سيستمي استفاده ميكنند كه در صورت اينكه بليت مسافر دو طرفه باشه و تاريخ برگشتش جوري باشه كه از اعتبار پاسپورت كمتر از شش ماه باقي مانده باشه خود سيستم كارت پرواز صادر نميكنه. گفتم در صورتيكه بليت يه طرفه باشه چي ؟ پاسخ دادن اين محدوديت براي بليت يه طرفه نيست.
    به هر صورت گفتند سرشيفت چك اين پرواز ميتونه سيستم را در هر صورتي ايگنور كنه و كارت پرواز صادر كنه با صلاحديد خودش
    ايشون گفتند با تعريف ويزای مهاجرت به عنوان اجازه ي اقامت ميشه اين محدوديت اعتبار گذرنامه رو حذف كرد و حتي با تغيير تاريخ انقضا پاسپورت
    ايشون منطق من رو قبول كردن كه مسافري كه اجازه ي داشتن بليت يكطرفه رو داره نبايد محدوديت اعتبار گذرنامه داشته باشه
    جناب پیرسون سلام
    برای وقتی که صرف کردید سپاسگزارم
    بنابراین اگر طبق خدمات الکترونیکی لوفت هانزا، 23 ساعت قبل از پرواز چک_این اینترنتی انجام بدیم و کارت پروازمون پرینت بشه میشه با اطمینان رفت فرودگاه و بارها را تحویل داد
    به هر حال من که الویت آخرم تعویض گذرنامه هاست، امیدوارم با این شرایط مشکلی برامون نباشه و همه چیز مثبت و خوب پیش بره.

جناب پیرسون سلام
    برای وقتی که صرف کردید سپاسگزارم
    بنابراین اگر طبق خدمات الکترونیکی لوفت هانزا، 23 ساعت قبل از پرواز چک_این اینترنتی انجام بدیم و کارت پروازمون پرینت بشه میشه با اطمینان رفت فرودگاه و بارها را تحویل داد
    به هر حال من که الویت آخرم تعویض گذرنامه هاست، امیدوارم با این شرایط مشکلی برامون نباشه و همه چیز مثبت و خوب پیش بره.
    سلام
    ببينيد روی آنلاين چك- اينطوری نميتونيد حسابی باز كنيد كه شما رو از مراحلي معاف خواهد نمود كه معناش اين باشه كسي نميتونه باهاتون كاري داشته باشه ديگه
    اومديم يه نفر مثلن بدون ويزا بليت خريده باشه و آنلاين چك-اين هم كرده باشه . اين بدان معنا نميتونه باشه كه ميتونه پرواز كنه و يا مثلن ويزای ويزيتوري داشته و يه بليت يك طرفه خريده باشه آنلاين
    من توصيه ام اين هست كه پاسپورتتون رو تعويض كنيد در مرحله اول . تركيب دو پاسپورت هيچ مشكلي نداره. ولي نهايتن باز اگر نتونستيد اين كار رو بكنيد پاي پرواز در صورت بروز مشكل ميتونيد با سرشيفت صحبت كنيد و نهايتن مسئوليت اعتبار گذرنامه تون رو خودتون به عهده بگيريد
    الان مشكل تون برای تعويض گذرنامه چی هست؟!
    ویرایش توسط Pearson : December 8th, 2014 در ساعت 08:26 PM

Junior Member

سلام
    ببنيد روی آنلاين چك نميتونيد اينطوري حساب باز كنيد كه شما رو از مراحلي معاف خواهد نمود
    اومديم يه نفر بدون ويزا بليت خريد و آنلاين چك اين كرد . اين به معنا نميتونه باشه ميتونه پرواز كنه و يا ويزای ويزيتوري داشته و يه بليت يك طرفه خريده باشه
    من توصيه ام هست كه پاسپورتتون رو تعويض كنيد . تركيب دو پاسپورت هيچ مشكلي نداره. ولي نهاين باز پا پرواز در صورت بروز مشكل ميتونيد با سرشيفت صحبت كنيد و نهايتن مسئوليت اعتبار گذرنامه تون رو خودتون به عهده بگيريد
    سلام با تشکر از زحماتتون، می‌خواستم ببینم ایرلاینها وقتی‌ که ویزا تو پاس قدیمیه سوراخ شده باشه و پاس جدیدهیچ ویزای روش نباشه ،کارت پرواز صادر می‌کنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط juillard نمایش پست ها
    سلام با تشکر از زحماتتون، می‌خواستم ببینم ایرلاینها وقتی‌ که ویزا تو پاس قدیمیه سوراخ شده باشه و پاس جدیدهیچ ویزای روش نباشه ،کارت پرواز صادر می‌کنن؟
    سلام
    بله دو پاسپورت رو از روي جلد بهم منگنه ميكنيد و تبديل ميكنيد به يه پاسپورت با تاريخ اعتبار بيشتر

Junior Member

سلام
    بله دو پاسپورت رو از روي جلد بهم منگنه ميكنيد و تبديل ميكنيد به يه پاسپورت با تاريخ اعتبار بيشتر
    سلام آقای پیرسن، من الان ۱ ایمیل گرفتم از سفارت که به این صورت جواب داد نظرتون چیه؟
    The other solution is to travel with your old passport (where the canadian visa is in) along with your new passport.
    Please note that the landing procedures could take longer at your departure and arrival in Canada

نقل قول نوشته اصلی توسط neda22 نمایش پست ها
    سلام آقای پیرسن، من الان ۱ ایمیل گرفتم از سفارت که به این صورت جواب داد نظرتون چیه؟
    The other solution is to travel with your old passport (where the canadian visa is in) along with your new passport.
    Please note that the landing procedures could take longer at your departure and arrival in Canada
    خب خدا رو شكر اين يكى گفته ميتونيد و حرف من رو تصديق كرده ولى آخرش يه غرى هم زده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)