صفحه 35 از 135 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940414243444585 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 1344

موضوع: گذرنامه ایرانی و تمدید آن

Member
    رشته و دانشگاه
    برق - صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : گذرنامه ایرانی و تمدید آن

نقل قول نوشته اصلی توسط asal92 نمایش پست ها
    باسلام.ضمن تاييد صحبت پيرسون عزيز،بنده براي خواهرم و همسرش و فرزندش از طريق وزارت امور خارجه در ايران انجام دادم.البته كليه فرمها و عكس جديد و پاس قبلي و مبلغ واريزي را براي من ارسال نموده بودند.من فقط تحويل دادم و بعد از چند هفته هم پاس جديد را تحويل گرفتم.
    درود خانم عسل،
    میشه لطفا بفرمایید که برای وکالت که شوهر خواهرتون باید برای صدور گذرنامه میدادن چیکار کردن؟ البته اگه کانادا هستن منظورم هست، که چطور میشه که شوهر واسه همسرش (و بچه ها اگه لازم باشه) وکالتنامه محضری رو در کانادا بگیره؟
    ممنون
    The Time is Always Right to do What is Right - Martin Luther King, Jr

نقل قول نوشته اصلی توسط mfeshfesh نمایش پست ها
    درود،
    ممنون از پاسختون. مسئله قانونی دیگه ای که نداره، مثل محدودیت در مالکیت اموال چه منقول و چه غیر منقول و این جور چیزا؟
    درود
    نه تفاوتي نداره

Junior Member Erdbeere آواتار ها

یک نکته اینکه اگر شما پاسپورت رو قبل انقضا تاریخش پاس جدید روش بگیرید به اون پاسپورت اولی میگن cancelled passport!

من دو بار به انکارا ایمیل دادم. این جواب اول که از info.canadatrank هست:

Mitavanid in kar ra anjam dahid, monteha hatman bayad yek nameyi benevisid va tozih dahid ke chera ghabl az tarikhe enghezaye pasporte ghabli
    pasporte jadid gereftid va har doye pasport ha ra skan karde va hamrahe nametan be sefaratkhaneh befresid.

ankara-im-enquiry@international.gc.ca va hatman dar emailetan nam va name khanevadegi tarikhe tavallod shomareye shenasname va shomareye parvandatun ra benevisid.

---------------------
    دوباره از اون ایمیل که در جواب بالا امده همون سوال رو پرسیدم .... در مورد ویزای معتبر روی پاس کنسل شده. اینم جواب منبع موثق تر:

Holders of a valid visa may continue to use their visa until the date it expires even if the visa is in an expiredpassport. Visitors can fulfil the visa and passport requirements by presenting both the renewed and expiredpassports containing the valid visa counterfoil when seeking entry into Canada.

نقل قول نوشته اصلی توسط nama10 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم بدونم کسی از دوستان با دو پاسپورت وارد کانادا شدند که ویزا در پاسپورت اول بوده و پاسپورت جدیدش بدون ویزا باشه . ما این مشکل رو داریم نمی دونیم به سفارت کانادا اطلاع بدیم یا نه ؟
    متشکرم
    ویرایش توسط Erdbeere : February 23rd, 2015 در ساعت 04:12 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Erdbeere نمایش پست ها
    من به انکارا ایمیل دادم. این هم جواب :

Holders of a valid visa may continue to use their visa until the date it expires even if the visa is in an expiredpassport. Visitors can fulfil the visa and passport requirements by presenting both the renewed and expiredpassports containing the valid visa counterfoil when seeking entry into Canada.
    خدا رو شكر چند وقته اينطوري ديگه جواب ميدن
    قبلن ميگفتن ويزاتون رو توي پاس جديدتون وارد كنيد 25 دلارش رو بديد
    ما ميگفتيم لازم نيست اين كار رو كنيد بچه ها به ما حمله ميكردن چيزي كه نميدوني براي چي ميگه سفارت اينطوري گفته!!! از خودت در مياری دو پاسپورت ميشه رفت و غيره!!!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

نقل قول نوشته اصلی توسط mfeshfesh نمایش پست ها
    درود خانم عسل،
    میشه لطفا بفرمایید که برای وکالت که شوهر خواهرتون باید برای صدور گذرنامه میدادن چیکار کردن؟ البته اگه کانادا هستن منظورم هست، که چطور میشه که شوهر واسه همسرش (و بچه ها اگه لازم باشه) وکالتنامه محضری رو در کانادا بگیره؟
    ممنون
    باسلام.من باخواهرم تماس گرفتم و ايشون گفتند كه چون در كانادا زندگي ميكنند سفارت گفت نيازي به محضر نيست و كافيست همسرشان در محل امضاء براي خواهرم و دخترش امضاء نمايند.آنها كليه مدارك رافرستادن و من به وزارت امورخارجه مراجعه كردم و بدون مشكلي انجام شد.

برای اطمینان ایمیل سوم را دادم که ایا برای پاسپورت کنسل شده یعنی تعویض قبل انقضا چی میشه بازم گفتن مورد نداره و از ویزاش میشه استفاده کرد.

Thanks for your help. Does this rule apply only to expired passports or to a cancelled passport as well , I mean a passport being renewed before its date of expiry?

جواب :

It is valid for both. Holders of a valid visa may continue to use their visa until the date it expires even if the visa is in a cancelled passport.

یک نکته اینکه اگر شما پاسپورت رو قبل انقضا تاریخش پاس جدید روش بگیرید به اون پاسپورت اولی میگن cancelled passport!

من دو بار به انکارا ایمیل دادم. این جواب اول که از info.canadatrank هست:

Mitavanid in kar ra anjam dahid, monteha hatman bayad yek nameyi benevisid va tozih dahid ke chera ghabl az tarikhe enghezaye pasporte ghabli
    pasporte jadid gereftid va har doye pasport ha ra skan karde va hamrahe nametan be sefaratkhaneh befresid.

ankara-im-enquiry@international.gc.ca va hatman dar emailetan nam va name khanevadegi tarikhe tavallod shomareye shenasname va shomareye parvandatun ra benevisid.

---------------------
    دوباره از اون ایمیل که در جواب بالا امده همون سوال رو پرسیدم .... در مورد ویزای معتبر روی پاس کنسل شده. اینم جواب منبع موثق تر:

نتیجه : ویزای منقضی نشده در پاسپورت هست و شما می خواهید قبل یا بعد از منقضی شدنپاسپورت به هر دلیل پاسپورت جدید بگیرید : صفحه ویزا رو خواهش کنید نماینده گذرنامه در محل پلیس +10 پانچ نکنند و با در دست داشتن هر دو پاسپورت سفر کنید.

من به دفتر پیشخوان دولت مراجعه کردم برای گرفتن کارت ملی و شناسنامه جدید. توصیه کردند با توجه به فرصت کمی که هست فعلا صرف نظر کنم. برای تعویض گذرنامه از واشنگتن در پاییز اینده به نظرتون همین کارت ملی تاریخ گذشته و شناسنامه غیر دیجیتال درست هست؟ ممنون.

من به دفتر پیشخوان دولت مراجعه کردم برای گرفتن کارت ملی و شناسنامه جدید. توصیه کردند با توجه به فرصت کمی که هست فعلا صرف نظر کنم. برای تعویض گذرنامه از واشنگتن در پاییز اینده به نظرتون همین کارت ملی تاریخ گذشته و شناسنامه غیر دیجیتال درست هست؟ ممنون.
    سلام
    همین کارت ملی مورد استفاده شما قرار می گیره و به صورت عمومی تا دو سال آینده معتبر هست. در مدارک مورد نیاز هم به کارت ملی دیجیتالی اشاره نشده
    در رابطه با شناسنامه اما در مدارک تعویض گذرنامه، جدید بودن شناسنامه ذکر شده
    تعویض شناسنامه حدود دو ماه زمان بری دارد. من تعویض کردم و بعد از 40 روز به دستم رسید. پیشنهاد می کنم اگر تاریخ سفر شما کمتر از 2 ماه دیگر برنامه ریزی شده نسبت به تعویض شناسنامه اقدام کنید و هماهنگ کنید اقوام به دست شما برسانند.
    مستقل از موارد بالا چرا گذرنامه را همین جا تعویض نمی کنید؟ حداکثر یک هفته به دستتان میرسه

این کلمه ی " شناسنامه ی جدید " سالهاست در سایت واشنگتن هست و اشاره به همین شناسنامه های معمولی دارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط behsat نمایش پست ها
    سلام
    همین کارت ملی مورد استفاده شما قرار می گیره و به صورت عمومی تا دو سال آینده معتبر هست. در مدارک مورد نیاز هم به کارت ملی دیجیتالی اشاره نشده
    در رابطه با شناسنامه اما در مدارک تعویض گذرنامه، جدید بودن شناسنامه ذکر شده
    تعویض شناسنامه حدود دو ماه زمان بری دارد. من تعویض کردم و بعد از 40 روز به دستم رسید. پیشنهاد می کنم اگر تاریخ سفر شما کمتر از 2 ماه دیگر برنامه ریزی شده نسبت به تعویض شناسنامه اقدام کنید و هماهنگ کنید اقوام به دست شما برسانند.
    مستقل از موارد بالا چرا گذرنامه را همین جا تعویض نمی کنید؟ حداکثر یک هفته به دستتان میرسه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)