صفحه 36 از 135 نخستنخست ... 26272829303132333435363738394041424344454686 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 1344

موضوع: گذرنامه ایرانی و تمدید آن

پیش فرض پاسخ : گذرنامه ایرانی و تمدید آن

نقل قول نوشته اصلی توسط Erdbeere نمایش پست ها
    این کلمه ی " شناسنامه ی جدید " سالهاست در سایت واشنگتن هست و اشاره به همین شناسنامه های معمولی دارد.
    ممنون برای توضیح تکمیلی که مرقوم فرمودید. چون سالهاست که از طرح تعویض شناسنامه های قدیم (مربوط به دوره پهلوی) گذشته به این دقت نکرده بودم که ایرانیان ساکن خارج از کشور ممکنه هنوز همان شناسنامه ها را در اختیار داشته باشند.
    بنابراین دیگه شما برای تعویض گذرنامه از طریق واشنگتن نباید مشکلی داشته باشید.
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    برق - صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط asal92 نمایش پست ها
    باسلام.من باخواهرم تماس گرفتم و ايشون گفتند كه چون در كانادا زندگي ميكنند سفارت گفت نيازي به محضر نيست و كافيست همسرشان در محل امضاء براي خواهرم و دخترش امضاء نمايند.آنها كليه مدارك رافرستادن و من به وزارت امورخارجه مراجعه كردم و بدون مشكلي انجام شد.
    درود خانم عسل،
    میشه بفرمایید منظورتون از سفارت کجاست وقتی نوشتید: "... ايشون گفتند كه چون در كانادا زندگي ميكنند سفارت گفت نيازي به محضر نيست ... ". و آیا توی پاسپورتی که داره منقضی میشه محل اقامت خارج از ایران خورده بود یا نه. چون من با دفتر پلیس+10در تهران تلفنی صحبت کردم گفتن در غیر این صورت ، که اگه محل اقامت در پاس قدیمی مثلا کانادا نخورده باشه ، برای خانم ها در موقع تعویض حتما وکالت نامه شوهر رو می خواد.
    البته با وزارت امور خارجه صحبت نکردم و نمی دونم اونجا چی جواب میدن ولی توی همین فروم لینک زیر رو دیدم که نوشته دفتر وزارت امور خارجه هم مشابه با پلیش+10 برخورد میکنه.
    باز هم ممنون و متشکر از وقتی که می گذارید
    The Time is Always Right to do What is Right - Martin Luther King, Jr

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

نقل قول نوشته اصلی توسط mfeshfesh نمایش پست ها
    درود خانم عسل،
    میشه بفرمایید منظورتون از سفارت کجاست وقتی نوشتید: "... ايشون گفتند كه چون در كانادا زندگي ميكنند سفارت گفت نيازي به محضر نيست ... ". و آیا توی پاسپورتی که داره منقضی میشه محل اقامت خارج از ایران خورده بود یا نه. چون من با دفتر پلیس+10در تهران تلفنی صحبت کردم گفتن در غیر این صورت ، که اگه محل اقامت در پاس قدیمی مثلا کانادا نخورده باشه ، برای خانم ها در موقع تعویض حتما وکالت نامه شوهر رو می خواد.
    البته با وزارت امور خارجه صحبت نکردم و نمی دونم اونجا چی جواب میدن ولی توی همین فروم لینک زیر رو دیدم که نوشته دفتر وزارت امور خارجه هم مشابه با پلیش+10 برخورد میکنه.
    باز هم ممنون و متشکر از وقتی که می گذارید
    خواهرم گفتند كه چون الان ساكن كانادا هستند،دفتر سفارت در انگستان كه حافظ منافع بود و گفت نيازي به محضر نيست...در پاس قبلي محل اقامت ايران بود و در پاس جديد محل اقامت كانادا . باز سوالي بود در خدمتم. اصلا به پليس +١٠ ربطي نداره.من مستقيم با مدارك وزارت امور خارجه رفتم و شما ميتونيد با امور خارجه تماس بگيريد و خيلي خوب راهنمايي مينمايند.خواهرم از آنها اطلاعات گرفت و آنها واشنگتن و انگستان را پيشنهاد دادن.

من 27 فوریه با دو پاس وارد کانادا شدم و کوچکترین مشکلی در هیچ کجا برام پیش نیومد نه در فرودگاهها و نه در انجام امور اداری

نقل قول نوشته اصلی توسط FATIMA_FATIMA نمایش پست ها
    من 27 فوریه با دو پاس وارد کانادا شدم و کوچکترین مشکلی در هیچ کجا برام پیش نیومد نه در فرودگاهها و نه در انجام امور اداری
    نه سفارت گفته حتمن ويزاتون رو وارد كنيد توي پاس جديدتون 35 دلارش رو بديد ( شوخی )

سلام دوستان من در کانادا هستم شهر کلگری و پاسپورتم داره تاریخش میگزره
    کسی میدونه برای تمدید پاسپورت کجا یابد اقدام کنم و مراحلش چی هست ؟؟؟

ممنونم

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shaghayegh21 نمایش پست ها
    سلام دوستان من در کانادا هستم شهر کلگری و پاسپورتم داره تاریخش میگزره
    کسی میدونه برای تمدید پاسپورت کجا یابد اقدام کنم و مراحلش چی هست ؟؟؟

ممنونم
    باید بفرستید واشنگتن . جزییاتش در سایت زیر است
    http://www.daftar.org/far/default.asp
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Senior Member pafj آواتار ها

سلام ، من درسم در کانادا تمام شده و مشغول به کار هستم و هنوز اقامت دائم ندارم.

می‌خواهم گذرنامم رو بفرستم ایران که از طریقه وزارت امور خارجه تمدید بشه و یکی‌ از مدارکی که میخوان اینه که فرم تغییر محل اقامت توسط نوتری پابلیک تأیید و توسط پدر امضا بشه:

می‌شه راهنمایی‌ کنید من فرم فارسی و ببرم اینجا چجوری برام تأیید می‌کنن؟!!

این فرم اجازهٔ پدر یا شوهر هست، فقط برای خانوم‌ها هست درسته؟
    ویرایش توسط pafj : March 13th, 2015 در ساعت 01:14 AM
    Just find your dream and teach it how to fly

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pafj نمایش پست ها
    سلام ، من درسم در کانادا تمام شده و مشغول به کار هستم و هنوز اقامت دائم ندارم.

می‌خواهم گذرنامم رو بفرستم ایران که از طریقه وزارت امور خارجه تمدید بشه و یکی‌ از مدارکی که میخوان اینه که فرم تغییر محل اقامت توسط نوتری پابلیک تأیید و توسط پدر امضا بشه:

می‌شه راهنمایی‌ کنید من فرم فارسی و ببرم اینجا چجوری برام تأیید می‌کنن؟!!

این فرم اجازهٔ پدر یا شوهر هست، فقط برای خانوم‌ها هست درسته؟
    تا اونجایی که یادمه شما بعد از ما دانشجو شدید. ماشالله چقدر زود درستون تموم شد. شاید من اشتباه میکنم.
    راستی این فرم رو از کجا آوردید فکر نکنم که واشنگتن چنین چیزی بخواد
    نوتاری پابلیک کاری به این نداره که فارسی هست یا انگلیسی. همینکه در عرض 5 دقیقه نزدیک 50 دلار میگیره کفایت میکنه. البته ممکنه بپرسه که این چی هست شما هم بهش میگید و اون هم تو یه فرم مینویسه و باید شما امضا کنید که فرروزکسی بهش گیر نده.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Senior Member pafj آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    تا اونجایی که یادمه شما بعد از ما دانشجو شدید. ماشالله چقدر زود درستون تموم شد. شاید من اشتباه میکنم.
    راستی این فرم رو از کجا آوردید فکر نکنم که واشنگتن چنین چیزی بخواد
    نوتاری پابلیک کاری به این نداره که فارسی هست یا انگلیسی. همینکه در عرض 5 دقیقه نزدیک 50 دلار میگیره کفایت میکنه. البته ممکنه بپرسه که این چی هست شما هم بهش میگید و اون هم تو یه فرم مینویسه و باید شما امضا کنید که فرروزکسی بهش گیر نده.
    سلام، ممنون برای پاسختون

بله من درسم رو زود تموم کردم
    Just find your dream and teach it how to fly

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)