صفحه 49 از 135 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354555657585999 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 1344

موضوع: گذرنامه ایرانی و تمدید آن

Member
    رشته و دانشگاه
    B.A. in English Translation -Azad University Central Branch

پیش فرض پاسخ : گذرنامه ایرانی و تمدید آن

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    ما که میخواستیم بیایم پاسپورتمون 2.5 سال اعتبار داشت رفتیم پیش ریس پلیس قسمت پاسپورت و کلی منت و خواهش کردیم بنده خدا هم به طور غیر مستقیم ما رو راهنمایی کرد و گفت که طبق قانون نمیشه مگر اینکه آبگوشتی یا چیزی روش ریخته باشه. ما هم البته آبگوشت رو نریختیم رو پاسپورت و اومدیم اینجا در کانادا با کلی هزینه عوض کردیم.
    البته من پاسپورت پسرهام را با بیشتر از 2 سال اعتبار عوض کردم آبان 1393. هیچ مشکلی هم نداشت فقط باید پلیس +10 گفت باید برم شعبه گذرنامه که با توجه به محل سکونت فرق می کنه و من رفتم تهرانپارس آنجا گفتم می خواهم عوض کنم چون دارم می روم کانادا یک فرم را پر کرد و مهر زد و بعد فرم را بردم پلیس +10 روال عادی و پاسها را هم گرفتیم. بدون هیچ مشکلی مگر اینکه جدیدا" قانون عوض شده باشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    B.A. in English Translation -Azad University Central Branch

نقل قول نوشته اصلی توسط Vancouver2015 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی هست که جدیدا گذرنامه ایرانی روش رو عوض کرده باشه و نیاز به تعویض شناسنامه داشته باشه؟ توی سابت نوشته که شناسنامه های قبل ار انقلاب و اوایل انقلاب باید عوض بشه برای تمدید گذرنامه و چند ماه طول میکشه. کسی تجربه ای داره؟
    یک سوال. یادم می آید خیلی سال پیش شناسنامه کل ملت را عوض کردند بنابراین قاعدتا" کسی نباید شناسنامه قدیمی داشته باشه. پس برای چی این را گفتند. ما فکر کنم حدود تیرماه 93 عوض کردیم مشکلی نداشت. درمورد شناسنامه هم شنیده بودیم که گویا بزودی همه باید عوض کنند ولی دیدیم طول می کشه دیگه اقدام نکردیم. ولی فکر کنم اگر کانادا باشید با همون شناسنامه قدیمی قبول کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Vicutopia نمایش پست ها
    یک سوال. یادم می آید خیلی سال پیش شناسنامه کل ملت را عوض کردند بنابراین قاعدتا" کسی نباید شناسنامه قدیمی داشته باشه. پس برای چی این را گفتند. ما فکر کنم حدود تیرماه 93 عوض کردیم مشکلی نداشت. درمورد شناسنامه هم شنیده بودیم که گویا بزودی همه باید عوض کنند ولی دیدیم طول می کشه دیگه اقدام نکردیم. ولی فکر کنم اگر کانادا باشید با همون شناسنامه قدیمی قبول کنند.
    ممنون بابت جواب. فکر کنم منظورشون این شناسنامه های جدید چهاربرگی سبز باشه.

سلام دوستان
    گذرنامه دخترم شش ماه هست که اکسپایر شده. قرار هست که یک ماه دیگه به ایران سفر کنم. توی این مدت وقت نیست که پاس جدید بگیرم. ما همگی pr هستیم. چیکار باید بکنم؟ ممنون میشم کمک کنید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Samira1221 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    گذرنامه دخترم شش ماه هست که اکسپایر شده. قرار هست که یک ماه دیگه به ایران سفر کنم. توی این مدت وقت نیست که پاس جدید بگیرم. ما همگی pr هستیم. چیکار باید بکنم؟ ممنون میشم کمک کنید
    بیشتر خطوط هواپیمایی برای سفر به مقصد ایران با پاسپورت اکسپایر شده گیر نمیدن، اما حتماً از شرکت هواپیماییتون بپرسید که مطمئن بشید.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    بیشتر خطوط هواپیمایی برای سفر به مقصد ایران با پاسپورت اکسپایر شده گیر نمیدن، اما حتماً از شرکت هواپیماییتون بپرسید که مطمئن بشید.
    هیچ راهکاری به نظرم نمیرسه که تو این یک ماه بکنم. آگه برای پاس جدید اقدام کنم میترسم همین پاس اکسپایر شده رو از دست بدم. به نظرتون موردی نیست که مثلا بشه travel document گرفت یا یه همچین چیزی؟ این مورد ممکنه برای کسایی که مسئله اورژانسی براشون پیش بیاد هم باشه.

Senior Member mehran23 آواتار ها

بنظرم بهتره با پیرسون عزیز هماهنگ کنید . تا جایی که میدونم با ترکیش مشکلی برای سفر ندارید.

اه هست که اکسپایر شده. قرار هست که یک ماه دیگه به ایران سفر کنم. توی این مدت وقت نیست که پاس جدید بگیرم. ما همگی pr هستیم. چیکار باید بکنم؟ ممنون میشم کمک کنید[/QUOTE]

نقل قول نوشته اصلی توسط Samira1221 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام
    با توركيش ميتونيد بياييد ايران مشكلي نيست

Banned

مدارک لارم برای تمدید پاسپورت ایرانی تو کانادا چیه؟

ApplyAbroad Guardian

نقل قول نوشته اصلی توسط Elina_West نمایش پست ها
    مدارک لارم برای تمدید پاسپورت ایرانی تو کانادا چیه؟
    سلام،

از اینجا می تونید فرم و مدارک لازم رو ببینید:
    http://www.daftar.org/forms/passports/001.pdf

اینم بگم که خوب اصل پاسپورت رو باید بفرستید که البته بعد از قیچی کردن گوشه صفحه اولش بهتون برمی گردونن. اصل شناسنامه لازم نیست و همون کپی خوانا از تمامی صفحات کافی هستش.
    عکسهاتون هم حتما با همون مشخصات و جدید باشه+پشت نویسی
    موفق باشید.
    متاسفانه به هیچ عنوان امکان پاسخ گوئی به پیام های خصوصی رو ندارم.
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)