صفحه 74 از 135 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 1344

موضوع: گذرنامه ایرانی و تمدید آن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گذرنامه ایرانی و تمدید آن

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    پرواز اولتان تا تورنتو داخلی است و نه بار و نه پاسپورت کنترل خروجی نمیشود بنابراین سیاست کنترل پاس شما در تورنتو و توسط ترکیش خواهد بود که بنا به اعلام جناب پیرسون با پاس فاقد اعتبار هم امکان پرواز به ایران را میدهد. با اینحال اگر زمان دارید توصیه میکنم نسبت به دریافت پاس از واشنگتن اقدام کنید. انجام مجوز خروج در ایران مشکل نیست
    ممنون از جواب شما.این مهر خروجی در ایران اونوقت چی هست و برای کسی مثل من که کارت پایان خدمت داره چیجوریه؟یعنی هر دفعه باید این مهر را تمدید کزد؟دردسر نداره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nima1352 نمایش پست ها
    ممنون از جواب شما.این مهر خروجی در ایران اونوقت چی هست و برای کسی مثل من که کارت پایان خدمت داره چیجوریه؟یعنی هر دفعه باید این مهر را تمدید کزد؟دردسر نداره؟
    باید تشریف ببرید اداره گذرنامه مدارک پایان خدمت و ملی و پاسپورت تا کنترل و برای خروجی اجازه صادر شود. به جز پیگیری اداری، دردسری ندارد.
    برای شما که کارت پایان خدمت دارید برخلاف روال دانشجویی،همان یکبار برای ثبت سیستمی کافی است اما جهت اطمینان حتما این موضوع را با مسیول مربوطه کانفیرم کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    باید تشریف ببرید اداره گذرنامه مدارک پایان خدمت و ملی و پاسپورت تا کنترل و برای خروجی اجازه صادر شود. به جز پیگیری اداری، دردسری ندارد.
    برای شما که کارت پایان خدمت دارید برخلاف روال دانشجویی،همان یکبار برای ثبت سیستمی کافی است اما جهت اطمینان حتما این موضوع را با مسیول مربوطه کانفیرم کنید.
    راستش میترسم نوبت به ما که برسه تورکیش هم یه وقت بازی دربیاره با پاسپورت منقضی.حالا اینهمه راه رفتی تورنتو و وقت و هزینه و ....پس بهتره عوض کنم.ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nima1352 نمایش پست ها
    راستش میترسم نوبت به ما که برسه تورکیش هم یه وقت بازی دربیاره با پاسپورت منقضی.حالا اینهمه راه رفتی تورنتو و وقت و هزینه و ....پس بهتره عوض کنم.ممنون
    اگر فرصت دارید حتما.
    با این اوضاع احوال ترکیه احتمال كنسل شدن یا جابجایی پرواز از طریق ایرلاینی دیگر در آخرین لحظات هم بعید نیست!
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط Mosafer59 نمایش پست ها
    با سلام و احترام خدمت دوستان عزیز:
    برای صدور شناسنامه و گذرنامه فرزند در سایت تاکید شده که فامیل فرزند دقیقا مطابق با فامیل شناسنامه ای پدر صادر خواهد شد. من پسوند فامیلی طولانی دارم که مایل نیستم به فامیل فرزندم اضافه بشه . کسی تجربه مشابهی داشته؟راهی هست؟
    با سلام

تا جایی که اطلاع دارم، هیچ راهی ندارد.
    آدمی چون کشتی است و بادبان////تا کی آرد باد را آن بادران

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mosafer59 نمایش پست ها
    با سلام و احترام خدمت دوستان عزیز:
    برای صدور شناسنامه و گذرنامه فرزند در سایت تاکید شده که فامیل فرزند دقیقا مطابق با فامیل شناسنامه ای پدر صادر خواهد شد. من پسوند فامیلی طولانی دارم که مایل نیستم به فامیل فرزندم اضافه بشه . کسی تجربه مشابهی داشته؟راهی هست؟
    خوب فرزندتون دارای پاسپورت کانادایی هست درسته؟ اگر اینطور هست که اصلا مهم نیست تو پاسپورت ایرانی چی مینویسند. چون اصولا فرزندتون با پاسپورت کانادایی در تمام دنیا شناخته میشه و فقط در ایران فامیلی طولانی شما رو خواهد داشت. به قول یکی از دوستان
    Who cares?
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

سلام دوستان. می خواستم پاسم رو توی آمریکا تمدید کنم . کسی می دونه که اگه اصل شناسنامه رو اینجا نداشته باشم باید چی کار کنیم ؟ می تونیم کپی برابر اصل شناسنامه رو بفرستیم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط missfa نمایش پست ها
    سلام دوستان. می خواستم پاسم رو توی آمریکا تمدید کنم . کسی می دونه که اگه اصل شناسنامه رو اینجا نداشته باشم باید چی کار کنیم ؟ می تونیم کپی برابر اصل شناسنامه رو بفرستیم ؟
    برابر اصل لازم نیست
    یه کپی خیلی تمیز و خوانای رنگی بفرستید کافیه... من خودم همین‌کار رو کردم
    تو قسمت Q & A وبسایت daftar.org برید نوشته این رو

با سلام

ببخشید من سوالی دارم که خودم هم گیج شدم. آیا دخترهای دانشجو در خارج از کشور، اگر پاسپورت خود را از واشنگتن تجدید کرده باشند، نیاز به گرفتن مهر خروج از کشور دارند؟ کسی می تونه مرا راهنمایی کند؟ با تشکر

Senior Member mehran23 آواتار ها

نه. ولی در ایران اون گذرنامه فقط یکسال اعتبار داره و حتما باید برای مدت طولانی تر درخواست جدید در ایران بشود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط seniormarjan نمایش پست ها
    با سلام

ببخشید من سوالی دارم که خودم هم گیج شدم. آیا دخترهای دانشجو در خارج از کشور، اگر پاسپورت خود را از واشنگتن تجدید کرده باشند، نیاز به گرفتن مهر خروج از کشور دارند؟ کسی می تونه مرا راهنمایی کند؟ با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)