صفحه 78 از 135 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485868788128 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 1344

موضوع: گذرنامه ایرانی و تمدید آن

پیش فرض پاسخ : گذرنامه ایرانی و تمدید آن

نقل قول نوشته اصلی توسط logan نمایش پست ها
    تمدید پاسپورت و تغییرمحل اقامت ازطریق وزارت امور خارجه در تهران چه قدر زمان میبره و هزینش چه قدر؟ به نظرتون عکس بی ح ج ا ب کارت اقامت ـ لازم برای تغییرمحل اقامت ـ مشکلی داره ازنظر وزارت امور خارجه در تهران؟
    عکس که مشکلی نداره هر جوری باشه
    هزینه پاسپورت در ایران بین 100 تا 150 هزار تومان هست در حال حاضر
    زمانش هم حدودن یک هفته

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    ضمن تشكر از پاسخ ؛

از آنجايي كه قراره تمديد و تعويض پاسپورتمو تو تهران انجام بدم وپي آر هستم و ساكن كانادا ، سؤالم اينكه در فرمهاي مربوط به تعويض پاسپورت سوالي هست مبني بر كشور فعلي محل سكونت ؛ بنظر شما پاسخ اين سوْال را ايران بنويسم يا كانادا؟ و اينكه پاسخ به اين سوْال كانادا يا ايران آيا تاثير يا تفاوتي خواهد داشت ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nadi2014 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    ضمن تشكر از پاسخ ؛

از آنجايي كه قراره تمديد و تعويض پاسپورتمو تو تهران انجام بدم وپي آر هستم و ساكن كانادا ، سؤالم اينكه در فرمهاي مربوط به تعويض پاسپورت سوالي هست مبني بر كشور فعلي محل سكونت ؛ بنظر شما پاسخ اين سوْال را ايران بنويسم يا كانادا؟ و اينكه پاسخ به اين سوْال كانادا يا ايران آيا تاثير يا تفاوتي خواهد داشت ؟

سلام
    چاره ای جز اینکه کانادا بنویسید ندارید مخصوصن اینکه خودتون شخصن درخواست رو ارائه نمیدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    چاره ای جز اینکه کانادا بنویسید ندارید مخصوصن اینکه خودتون شخصن درخواست رو ارائه نمیدید
    بسيار ممنونم از پاسخ ، البته قراره كه خودم برم ايران و تمديد و تعويض پاسپورت را انجام بدم در اين صورت چطور؟ ايا بنويسم ايران يا كانادا ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nadi2014 نمایش پست ها
    بسيار ممنونم از پاسخ ، البته قراره كه خودم برم ايران و تمديد و تعويض پاسپورت را انجام بدم در اين صورت چطور؟ ايا بنويسم ايران يا كانادا ؟
    محل اقامت اگر خارج از ایران باشه
    اگر با این پاسپورت بیشتر از یک سال در ایران اقامت داشته باشید اجازه خروج از کشور بهتون داده نمیشه تا پاسپورت تعویض نفرمایید

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

سلام... دوستان من شنیدم که با پاسی که از واشنگتن میگیریم میتونم بریم ایران ولی نمیتونیم خارج بشیم مگر اینکه یه پاس جدید بگیریم. درسته؟ (با ویزای دانشجویی کانادام و محل اقامت رو ایران زده و محل صدور رو واشنگتن. پسرم و کارت معافیت دارم)

توی تهران چقدر طول میکشه پروسه ی پاس گرفتن؟ من میخوام برگردم ولی نمیخوام بیشتر از ۴-۵ روز بمونم اونجا.

ممنون.
    ویرایش توسط Context : November 22nd, 2016 در ساعت 06:59 AM

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    سلام... دوستان من شنیدم که با پاسی که از واشنگتن میگیریم میتونم بریم ایران ولی نمیتونیم خارج بشیم مگر اینکه یه پاس جدید بگیریم. درسته؟ (با ویزای دانشجویی کانادام و محل اقامت رو ایران زده و محل صدور رو واشنگتن. پسرم و کارت معافیت دارم)

توی تهران چقدر طول میکشه پروسه ی پاس گرفتن؟ من میخوام برگردم ولی نمیخوام بیشتر از ۴-۵ روز بمونم اونجا.

ممنون.
    ما که گرفتیم پاسپورتمون رو و خارج هم شدیم از ایران!
    اشتباهی که بعضی ها می کنند اینکه فقط فرمهای تجدید گذرنامه رو پر می کنند در ضورتی که باید فرم مهر خروج مکرر رو هم پر کنند که حالا هرچی خودم می گردم که لینکش رو بزارم پیداش نمی کنم! (از ایران هم میشه گرفت این مهر رو توی همون پاسپورت).
    اگر محل اقامت توی گذرنامه هر کشوری غیر از ایران باشه ، دیگه مهر خروج مکرر لازم نیست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها

ممنون.
    با ویزای دانشجویی (غیراقامتی) اگر محل اقامت ایران و پاسپورت از سفارتهای خارج از کشور صادر یا تمدید شده باشد باید به اداره گذرنامه در داخل ایران مراجعه و نسب به اخذ تاییدیه اقدام کنید. زیاد پروسه طولانی نیست و معمولا یکروزه میتوانید حل کنید ولی 4-5 روز اقامت هم ریسکی است اگر مشکلی پیش بینی نشده در این مدت باشد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام دوستان

یک سوال: من دانشجوی کانادا هستم و در ایران هم در وزارت علوم پرونده تشکیل دادم، برای تمدید پاسپورت از طریق ارسال پستی به واشنگتون، نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای جز هزینه پست نیست؟ تو سایت نوشته که رایگان هستش ولی یه کم شک کردم آخه هیچ کس تو این صفحات ننوشته از تجربه مجانی تمدید کردن...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architect

سلام دوستان. من پی آر دارم و اعتبار پاسپورتم 4 روز دیگه تموم میشه. کارت ملی من تاریخ انقضا 1391 داره. میخواستم بپرسم برای تمدید از واشنگتن اشکالی پیش نمیاد؟
    یاد یاران یاد باد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)