صفحه 83 از 135 نخستنخست ... 33737475767778798081828384858687888990919293133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 821 تا 830 , از مجموع 1344

موضوع: گذرنامه ایرانی و تمدید آن

پیش فرض پاسخ : گذرنامه ایرانی و تمدید آن

نقل قول نوشته اصلی توسط saeb_ نمایش پست ها
    دوستان منظورم یه چیز دیگه بود (ببخشید خو نگفتم) ممنون از دوستانی که پاسخ دادن
    مثلا یکی با اجازه سفر میره مالزی یا هرجای دیگه بعد از 3 سال گذرنامش اعتبارش تموم میشه با توجه به این که درواقع فراری هست و پایان خدمت و وضعیت معافیت درستی نداره میتونه گذرنامه رو تمدید کنه؟
    ممنون
    متاسفانه خیر

مثلا یکی با اجازه سفر میره مالزی یا هرجای دیگه بعد از 3 سال گذرنامش اعتبارش تموم میشه با توجه به این که درواقع فراری هست و پایان خدمت و وضعیت معافیت درستی نداره میتونه گذرنامه رو تمدید کنه؟
    ممنون
    اگر اجازه اقامت قانونی یا موقت داشته باشید بهتون میدن وگرنه برای سفر به ایران باید برگه عبور بگیرید

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط omidomid65 نمایش پست ها
    من گذرنامه جدید با مهر خروج مشمولین از واشنگتن گرفتم، نیاز هست که ایران پاسپورت رو جایی ببرم مثل اداره گذرنامه یا وزارت خارجه برای ثبت یا تایید؟
    سلام

پاسپورت نیاز به تایید در مرجعی ندارد. هر جا که صادر کرده باشد مرجع قانونی بوده و مورد تایید تمامی ارگان های دولتی است.

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

ممنون
    سلام

دریافت گذرنامه حق هر شهروند ایرانی است. با داشتن شناسنامه و یا کارت ملی و کارت اقامت کشور محل سکونت به سفارت برید و پاسپورت دریافت نمایید.

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Senior Member

من یک سوال دیگه هم دارم بی زحمت
    ایا کپی مدارک باید رنگی باشه یا کپی با کیفیت خوب ولی سیاه و سفید برای درخواست دوباره ی گذرنامه کافی هست؟
    ممنون از همه

Junior Member

سلام دوستان،
    من کانادا دانشجو هستم و پاسپورتم 10 ماه بیشتر اعتبار نداره. اگر بخوام پاسپورت جدید بگیرم، وضعیت ویزایی که الان تو پاسپورتم هست چی میشه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط NedaMDP نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من کانادا دانشجو هستم و پاسپورتم 10 ماه بیشتر اعتبار نداره. اگر بخوام پاسپورت جدید بگیرم، وضعیت ویزایی که الان تو پاسپورتم هست چی میشه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام
    ترکیب دو پاسپورت میتونید همیشه سفر کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    ترکیب دو پاسپورت میتونید همیشه سفر کنید
    با عرض سلام مجدد

بسیار متشکرم از پاسخ تون.
    به نظر شما پاسپورتم رو به ایران ارسال کنم و یا واشنگتن؟ کدوم روش سریع تر و مطمئن تر هست؟

با سپاس

سلام
    من کانادا زندگی میکنم و باید پاسپورتم رو تمدید کنم و ظاهرا تنها راهش اینه که بفرستیم واشنگتن. ولی خیلی طول میکشه. تقریبا ۷ هفته

آیا راهی هست که بشه سریعتر گرفت؟ مثلا زنگ بزنیم سریع تر انجام میدند؟

مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenaghaei نمایش پست ها
    سلام
    من کانادا زندگی میکنم و باید پاسپورتم رو تمدید کنم و ظاهرا تنها راهش اینه که بفرستیم واشنگتن. ولی خیلی طول میکشه. تقریبا ۷ هفته

آیا راهی هست که بشه سریعتر گرفت؟ مثلا زنگ بزنیم سریع تر انجام میدند؟

مرسی
    روی این روش حساب نکنید ولی ظاهرا در صورتی که موردی نظیر برنامه سفر قطعی شده به ایران و Emergency و نظایر آن باشد می توانید زنگ بزنید و با دادن اطلاعات لازم همکاری میکنند. با این حال انتظار کوتاه شدن زمان به میزان یکی دو هفته را نداشته باشید. در حدود یکی دو هفته ممکن است حلو بیفتید. زمان دقیق هم ممکن است با این هفت هفته تخمینی متفاوت باشد. بسته به شلوغی کارها و... ممکن است بیشتر یا کمتر طول بکشد ولی نرم معمول آن همین است.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)