صفحه 98 از 135 نخستنخست ... 48888990919293949596979899100101102103104105106107108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 1344

موضوع: گذرنامه ایرانی و تمدید آن

پیش فرض پاسخ : گذرنامه ایرانی و تمدید آن

نقل قول نوشته اصلی توسط hch1370 نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من بفرستین دفتر حافظ منافع و از اونجا عوض کنین. چون دانشجو هستین، واستون رایگان تعویض می کنن و شما فقط باید (هزینه ی ارسال از کانادا به واشنگتن + ۴۰ دلار آمریکا هزینه ی پست از واشنگتن به کانادا) رو بپردازین. در عوض، محل صدور گذرنامه واشنگتن می خوره و اگه اشتباه نکنم، واسه ی تعویض اش نیاز به اجازه همسر نداره(مطمئن نیستم البته)
    واسه ی اینکه زودتر از موعد هم قصد تعویض دارین، اشکالی نداره. یه نامه دستی بنویسین و همراه مدارک تون ارسال کنین (که در اون علت زودتر عوض کردن رو توضیح بدین). دوست من هم همین کار رو کرد و واسش عوض کردن.
    ولی توجه داشته باشین که هر موقع ایران میرین، چک میکنن هنوز دانشجو باشین. اگه دوران دانشجویی تموم شده باشه، هزینه ی صدور گذرنامه رو بایستی بپردازین
    سلام
    امروز از دفتر حافظ منافع با من تماس گرفتن و گفتن چون اعتبار گذرنامه ام بیشتر از یک سال هستش، مورد قبول وزارت علوم نیست و نمیشه بدون پرداخت هزینه ی صدور گذرنامه، گذرنامه صادر بشه

سلام
    در گروهی تلگرامی خوندم که اگه در گذرنامه تون محل اقامت تون خارج از کشور قید شده باشه (که فکر کنم همون محل صدور گذرنامه میشه)، واسه ی تمدیدش نیازی به اجازه ی همسر نداره. زیاد اطمینانی از این موضوع ندارم، ولی این لینک و این لینک رو ببینین
    در ضمن، گفتن محلی که در گذرنامه به عنوان محل صدور قید میشه، متفاوت از محل اقامت تون هستش. یعنی اگه شما با اقامت دانشجویی اقدام به تمدید گذرنامه تون می کنین، همون گذرنامه ای هستش که از ایران تجدید می کنین و با اینکه محل صدور گذرنامه واشنگتن می خوره، محل اقامت همون ایران خواهد بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط lilac85 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من کارت پی آر دارم، متاسفانه موقع خرید بلیط تاریخ پاسپورتمو چک نکردم و حالا سه هفته مونده به پرواز متوجه شدم تاریخش منقضی شده. پرواز اولم air canada است بقیه اش با alitalia. آیا می تونم با این پاسپورت Check-in کنم؟
    من هم همین مشکل را دارم .فقط ترکیش اجازه داد.و آژانسی که بلیط را برام تهیه کرد کانفرمیشن ازشون گرفت.ایمیل زد اونا هم گفتن آگه استانبول خارج نشه از فرودگاه طوری نیس.
    ارسال مدارک به سیدنی :29 ژانویه 2010
    مدیکال : 3 ژانویه 2014
    پاس ريكويست : ٢٥ سپتامبر ٢٠١٤

سلام دوستان
    من گذرنامم رو در دفتر واشنگتن به صورت دانشجویی تمدید کردم. زمان ورودم به ایران تو فرودگاه بهم گفتن که گذرنامت در ایران باید تایید شه.

من به اداره گذرنامه مطهری در تهران مراجعه کردم . گفتن که اگر تا قبل از شهریور 97 خارج شید نیاز به این تاییدیه نیست. دوباره تاکید کردم و دو سه نفر از کارمندا گفتن که اگر تا قبل از شهریور خارج شید مساله ای نیست.
    (تو یکی از صفحات گذرنامم قید شده : <<اجازه خروج دانشجویی>> دارنده گذرنامه مجاز است از تاریخ 1396/7/1 تا 1397/6/31 سه بار از مرزهای کشور خارج شود مشروط بر اینکه مدت توقف بیش از 4 ماه نباشد.)

من چند روز دیگه پروازمه به سمت امریکا، نمی دونم مساله ای هست یا نه. کسی تجربه ای در این مورد داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima1234 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من گذرنامم رو در دفتر واشنگتن به صورت دانشجویی تمدید کردم. زمان ورودم به ایران تو فرودگاه بهم گفتن که گذرنامت در ایران باید تایید شه.

من به اداره گذرنامه مطهری در تهران مراجعه کردم . گفتن که اگر تا قبل از شهریور 97 خارج شید نیاز به این تاییدیه نیست. دوباره تاکید کردم و دو سه نفر از کارمندا گفتن که اگر تا قبل از شهریور خارج شید مساله ای نیست.
    (تو یکی از صفحات گذرنامم قید شده : <<اجازه خروج دانشجویی>> دارنده گذرنامه مجاز است از تاریخ 1396/7/1 تا 1397/6/31 سه بار از مرزهای کشور خارج شود مشروط بر اینکه مدت توقف بیش از 4 ماه نباشد.)

من چند روز دیگه پروازمه به سمت امریکا، نمی دونم مساله ای هست یا نه. کسی تجربه ای در این مورد داره؟
    سلام
    من هم امروز گذرنامه ام رو دریافت کردم و دقیقا همین تاریخ هایی که فرمودین قید شده، منتهی من با اینکه دانشجو بودم، به صورت دانشجویی تمدید نکردم و هزینه رو پرداخت کردم (البته مجبور بودم چون اعتبار گذرنامه ی قبلی بیشتر از یکسال بود و قبول نکردن به صورت دانشجویی تعویض کنن).
    واسه ی شما به این علت این تاریخ ها ذکر شده که مهر دانشجویی دفتر حافظ منافع تا شهریور همون سال معتبر هستش و چنان چه تاریخ برگشت تون از ایران بعد از شهریور ماه باشه، من شنیدم که باید ثابت بشه شما هنوز دانشجو هستین و در غیر این صورت، هزینه ی صدور گذرنامه از شما گرفته میشه.
    واسه ی خودم هم به این علت این تاریخ ها ذکر شده که خدمت سربازی رو نرفتم.

سلام
    من هم امروز گذرنامه ام رو دریافت کردم و دقیقا همین تاریخ هایی که فرمودین قید شده، منتهی من با اینکه دانشجو بودم، به صورت دانشجویی تمدید نکردم و هزینه رو پرداخت کردم (البته مجبور بودم چون اعتبار گذرنامه ی قبلی بیشتر از یکسال بود و قبول نکردن به صورت دانشجویی تعویض کنن).
    واسه ی شما به این علت این تاریخ ها ذکر شده که مهر دانشجویی دفتر حافظ منافع تا شهریور همون سال معتبر هستش و چنان چه تاریخ برگشت تون از ایران بعد از شهریور ماه باشه، من شنیدم که باید ثابت بشه شما هنوز دانشجو هستین و در غیر این صورت، هزینه ی صدور گذرنامه از شما گرفته میشه.
    واسه ی خودم هم به این علت این تاریخ ها ذکر شده که خدمت سربازی رو نرفتم.
    ممنون از اطلاعات
    کسی تجربه ای نداره که با این مدل گذرنامه وارد ایران شده باشه؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

ممنون از اطلاعات
    کسی تجربه ای نداره که با این مدل گذرنامه وارد ایران شده باشه؟
    چه مدل منظورتونه؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    چه مدل منظورتونه؟
    سلام
    توی پست بالاترم مشکل رو اشاره کردم. سوالم اینه که آیا کسی این مشکل رو تجربه کرده و موقع خروج مساله ای پیش نیومده براش؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

سلام
    توی پست بالاترم مشکل رو اشاره کردم. سوالم اینه که آیا کسی این مشکل رو تجربه کرده و موقع خروج مساله ای پیش نیومده براش؟
    تا اونجایی که من میدونم گذرنامه ای که از واشنگتن صادر میشه در داخل ایران ارزش نداره و دوباره باید توسط اداره گذرنامه تایید بشه وگرنه نمیتونید از کشور خارج بشید.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

سلام
    من گذرنامه دانشجویی تا حالا نگرفتم اما گذرنامم رو آخرین بار توی واشینگتن تمدید کردم (گذرنامه جدید گرفتم) و تا الان چندین بار باهاش به ایران سفر کردم و مشکلی هم پیش نیامده.
    اما اطلاعی ار این نوع گذرنامه ای که شما میفرمایید ندارم.

متنی که برای شما نوشته شده خیلی احمقانه هست. شما اگر دانشو هستید در آمریکا یعنی با توجه به این متنی که در گذرنامتون نوشتند، هر بار که از ایران خارج میشید نهایت 4 ماه میتونید در کشور مقصد حضور داشته باشید و قبل از اتمام 4 ماه باید برگردید ایران؟؟؟؟ آیا این منطقیه؟ به نظر من که مسخره هست.
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    من گذرنامه دانشجویی تا حالا نگرفتم اما گذرنامم رو آخرین بار توی واشینگتن تمدید کردم (گذرنامه جدید گرفتم) و تا الان چندین بار باهاش به ایران سفر کردم و مشکلی هم پیش نیامده.
    اما اطلاعی ار این نوع گذرنامه ای که شما میفرمایید ندارم.

متنی که برای شما نوشته شده خیلی احمقانه هست. شما اگر دانشو هستید در آمریکا یعنی با توجه به این متنی که در گذرنامتون نوشتند، هر بار که از ایران خارج میشید نهایت 4 ماه میتونید در کشور مقصد حضور داشته باشید و قبل از اتمام 4 ماه باید برگردید ایران؟؟؟؟ آیا این منطقیه؟ به نظر من که مسخره هست.
    ممنون. شما هیچ تاییده ای از اداره گذرنامه در ایران نگرفتید و بدون مشکل از مرز خارج شدید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)