نقل قول نوشته اصلی توسط luuuus نمایش پست ها
یادش به خیر . ببخشید یادش به شر دو سال قبل تموم کردم از اون خراب شده الان دیدم کلا برش داشته هفته قبل فقط دانشگاه ملی شو که رشتههایی مثل میکروب و اینا رو داره تاییده.
واقعا تبریک میگم به کسایی که قصد داشتن برن و نمیرن .واقعا خوش شانسین جاتون بودم میرفتم وزارت بهداشت با گل و هدیه .
الان رومانی لیتوانی و خیلی جاهای دیگه تاییدن برید اونجا برید چیزی یاد بگیرید نه اینکه شهریه بدین پول بدین 5 سال تحقیرتون کنند و مدرک بی ارزشی که با دستمال توالت در تمام کشورها به درستی یکسانه بهتون بدن.
یادش بخیر ما هم شش هفت سال قبل بود کسایی که بهمون اینارو اینجا میگفتن میگفتیم حسودی میکنه خودش میخواد اونجا باشه و هزار حرف دیگه.
حیف حیف حیف . اولش که رفتیم خود من مثلا و خیلیای دیگه فکر میکردیم اینجا جای درس خوندنه . روزانه چندین ساعت میخوندم ولی دیدم نهههه این خبرا نیست
درسی که بخواد قبولت کنه یه 4 (از ده) بهت میده کسی هم که بخواد پول و رشوه ازت بگیره میگیره و با درس قبولت نمیکنه . بللله . در ضمن درسایی هم که میخونین دوهزار نمیارزید . کتاب های قدیمی و بی ارزش پر از چرت و پرت . معلم های بیسوادی که از 5 ساعته کلاس دو ساعتم نبودش . فقط میومد و کمی توهین میکرد به دانشجوها که بگه مثلا من سخت گیرم و میرفت دنبال کارش.
دلم پره خیلی روضه خوندم ببخشید خلاصش این بود که از ما گذشت اما خوشحال باشید از تایید افتاد اون جهنمی که عمرتونو و پولی که پدر مادرتون با هزار زحمت به دست میاره رو میدادی و مدرکی میگرفتین که هزار تومن ارزش نداشت. برین کشورایی که الان باز شده رومانی رشد خوبی کرده پرتقال هست الان میبینم تو لیست اسلواکی هست و جاهای خوب دیگه اینا درسته ورودشون سخت تره اما خودتون فکر کنید کسی که با معدل ده کاردانش!!!! میومد بلاروس میشد دکتر!!!! . ای کاش کمی فکر میکردیم این نسل سوخته ی من بعد انتخاب میکردیم الان شما وقتشو دارید و هدر ندید.
موفق باشید
متاسفانه دوباره مورد تایید شد بلاروس!