صفحه 10 از 100 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

نقل قول نوشته اصلی توسط ساسان 2010 نمایش پست ها
    آخه میدونین کارای ایران رو حساب کتاب نیست که! تا دیروز اکثر دانشگاههای فیلیپین رو تو پزشکی قبول داشت ولی میگن یه مشکل سیاسی پیش اومد خواست به فیلیپین یه درس بده هیچی نداشت رو کنه فقط 2 تا از دانشگاهاشو معتبر اعلام کرد از این نظر میگم dump جان.
    من راستش متوجه نشدم چی میگی آخه ایران که نمیتونه ملاک باشه!
    برای مثال عرض کردم ایران که با اکراین و بلاروس روابط خوبی داره! من از بروبچ پزشکی اینجا شنیدم که میگن هر وقت یکی تو جراحی فرت فرت آدم کشت بدون تو اکراین یا آذربایجان درسشو خونده lol
    حق با سپهره، با اونیکی دانشگاه مکاتبه کن ببین اونا چی میگن!
    همیشه بهترین راه را برای پیمودن میبینیم، ولی تنها راهی را که به آن عادت کرده ایم را میرویم...

سلام

اینویی که میگی اصلا قبول ندارم حالا اینا خیلی بلدن که اونا نیستن
    بعد کارت چی شد آقای Dumb میری یا نه

من به این نتیجه رسیدم که خودم اقدام کنم ولی نمیدونم رفتم داخل دانشگاه کجا برم

با سلام

خبری مهمی که امروز بدستم رسید این بود که دوره پادفک شده 1800 دلار و رشته پزشکی عمومی شده 3100 بقیه هم همونه
    منبع شم سایت دانشگاه پزشکی

شانس نداریم همین که ما خواستیم بریم گرون شد اونجا هم تورم دارن

نقل قول نوشته اصلی توسط sss638 نمایش پست ها
    سلام

اینویی که میگی اصلا قبول ندارم حالا اینا خیلی بلدن که اونا نیستن
    بعد کارت چی شد آقای Dumb میری یا نه

من به این نتیجه رسیدم که خودم اقدام کنم ولی نمیدونم رفتم داخل دانشگاه کجا برم
    والا بروبچ پزشکی که با پزشکی اکراین و بلاروس مخالفن! من الکترونیک خوندم خودم در جریان نیستم..
    والا بذا ببینیم اینا ردمون میکنن یا از فرط دوس داشتن دو دستی میچسبن بهم.... اگه کارام درست شن میرم آره.
    داخل دانشگاه زیاد سخت نیست اونجا کسایی هستن که انگلیسی بلد باشن، از فرودگاه تا دانشگاه و اینا سخته lol
    همیشه بهترین راه را برای پیمودن میبینیم، ولی تنها راهی را که به آن عادت کرده ایم را میرویم...

"sss638" جان
    ميشه لينك منبعش رو هم بزاري.
    مرسي

http://bsmu.by/english/index.php?opt...366&Itemid=224

لینکش و بعد را شماره این بنده خدا رو پاک کردن من یک هفته پیش با این آقا حرف زدم حدود نیم ساعت همه چی بهم گفت گفت شما می تونید یه جای دیگه پادفک رو بگیرین ولی درس زیست هم کنارش بگیرید و بعدم اینکه 2 سال اینجا درس بخونید بعدم من می تونم شما رو به اتریش یا آلمان یا فرانسه برید ولی آلمان پزشکی 9 سال هست

بعدم گفت آخرین فرصت برای رفتن آبان ماه هست

اتریش و فرانسه و المان و انگلیس بسنگی به درس خوندن تو و دانشگاه داره! نیازی به کسی نیس که بفرستدت خودت هم اگه بخوای میتونی بری ولی هزینه هاش به عهده خودته!

"sss" قبلا كه صفحه 6 زبون فارسي شو داده بودي قيمت خوابگاه 600 دلار بود حالا نوشته 360 قضيش چيه؟

نمی دونم چرا این دفعه فارسی نزاشتن فکر کنم ایرانیا اونجا هم به گند کشیدن فعلا که مشکل سربازی هست تا اینکه حل بشه

از هر نظر بلاروس بهتره یا اوکراین یا روسیه ؟!!
    روسیه از اون دو تای دیگه خرجش بالاتره ؟
    توی کدوم یکی از این کشور ها میشه به انگلیسی درس خوند ؟؟!
    از طریق کدوم موسسه اقدام کنم بهتره ؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)