صفحه 100 از 100 نخستنخست ... 5090919293949596979899100
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

Banned

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

نقل قول نوشته اصلی توسط luuuus نمایش پست ها
    یادش به خیر . ببخشید یادش به شر دو سال قبل تموم کردم از اون خراب شده الان دیدم کلا برش داشته هفته قبل فقط دانشگاه ملی شو که رشتههایی مثل میکروب و اینا رو داره تاییده.
    واقعا تبریک میگم به کسایی که قصد داشتن برن و نمیرن .واقعا خوش شانسین جاتون بودم میرفتم وزارت بهداشت با گل و هدیه .
    الان رومانی لیتوانی و خیلی جاهای دیگه تاییدن برید اونجا برید چیزی یاد بگیرید نه اینکه شهریه بدین پول بدین 5 سال تحقیرتون کنند و مدرک بی ارزشی که با دستمال توالت در تمام کشورها به درستی یکسانه بهتون بدن.
    یادش بخیر ما هم شش هفت سال قبل بود کسایی که بهمون اینارو اینجا میگفتن میگفتیم حسودی میکنه خودش میخواد اونجا باشه و هزار حرف دیگه.
    حیف حیف حیف . اولش که رفتیم خود من مثلا و خیلیای دیگه فکر میکردیم اینجا جای درس خوندنه . روزانه چندین ساعت میخوندم ولی دیدم نهههه این خبرا نیست
    درسی که بخواد قبولت کنه یه 4 (از ده) بهت میده کسی هم که بخواد پول و رشوه ازت بگیره میگیره و با درس قبولت نمیکنه . بللله . در ضمن درسایی هم که میخونین دوهزار نمیارزید . کتاب های قدیمی و بی ارزش پر از چرت و پرت . معلم های بیسوادی که از 5 ساعته کلاس دو ساعتم نبودش . فقط میومد و کمی توهین میکرد به دانشجوها که بگه مثلا من سخت گیرم و میرفت دنبال کارش.
    دلم پره خیلی روضه خوندم ببخشید خلاصش این بود که از ما گذشت اما خوشحال باشید از تایید افتاد اون جهنمی که عمرتونو و پولی که پدر مادرتون با هزار زحمت به دست میاره رو میدادی و مدرکی میگرفتین که هزار تومن ارزش نداشت. برین کشورایی که الان باز شده رومانی رشد خوبی کرده پرتقال هست الان میبینم تو لیست اسلواکی هست و جاهای خوب دیگه اینا درسته ورودشون سخت تره اما خودتون فکر کنید کسی که با معدل ده کاردانش!!!! میومد بلاروس میشد دکتر!!!! . ای کاش کمی فکر میکردیم این نسل سوخته ی من بعد انتخاب میکردیم الان شما وقتشو دارید و هدر ندید.
    موفق باشید
    متاسفانه دوباره مورد تایید شد بلاروس!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط taha96 نمایش پست ها
    حالا یکی بگه فقیر که اهل کشورهای پیشرفته باشه نه کشور تحت تحریم جهان سومی...من خودم دوبار بلاروس رفتم نمیگم مثل آلمانه ولی وجدانا نسبت به ایران بهتره...هم هواش هم تمیزی شهرش هم فرهنگ مردمش امکاناتش هم برای ما ایرانیا زیاده.کلا کشورهای اروپایی تو اینجور مسایل با هم رقابت دارند حالا یکی قویتره یکی یه پایین تر.درضمن ریال ایران پنج ساله بی ارزش ترین پول دنیاست که اونم از نتایج کار معجزه هزاره سوم هست و بلاروس برای بسیاری از ایرانیان با این اقتصاد مناسب ترین گزینه از نظر مالی هست.

سلام
    نزدیک شب بود از سر بیکاری گفتم ببینم در مورد بلاروس چی نوشتن قبلا .
    حالا که از تایید پرت شد بیرون اما حقیقتا از این همه طرفداری از بلاروس کردن به وجد اومدم و نتونستم چیزی ننویسم !!! چون اگه نظر سنجی از خودشون بکنی حتی یه نفر هم تو اون جهنم نمیمونه. من از حدود 2011 اونجا بودم . هر سال ملت فقیرتر میشن . هنوزم پیگیر اخبارشون هستم . الان درامد دکتر 200-300 دلاره . معلم 100 دلار . بهترین شغل برنامه نویسه هزار دلار . بیشتر از هزاردلار توی پایتخت!!! کشور بگردی نیست . شهرای دیگه زیر 100 دلار تاازه اگه کار پیدا بشه .
    اینم نیست بگی چون ایرانیم میگم ایران بهتره نخیر از خود اون کشورو و مردم اون کشورو و فرهنگ و همه چیش بدم میاد. اما داخل ایران روزی به فرض 300 عمل انجام میشه بله 3 4 تا اشتباه فاحش خبرش درز میکنه . تو بلاروس اصلا این عملا انجام نمیشه عزیزم که . ساده ترین عمل باید بدبختا کاسه ی گدایی بگیرن به دست توی خیابون گدایی .
    سواد دکتر ها با عرض معذرت یک نه ! صفر مطلقه . مادربزرگ من بیشتر اطلاعات دارویی داره تا یه دکتر در بلاروس.
    رشوه که دیگه نگم برات . اوایل که رفته بودم نشستم خوب لاتین خوندم رفتم سر امتحان فکر میکنید چندبهم داد؟ صفر!!!!!!!!!!! صفر مطلق!!! . یعنی بالا بری پایین بیای باید پول بدی . بله شما از اینجور جایی حمایت میکنی عزیزم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum eng

سلام رفقا ‌. تو این قسمت شما بیشتر درباره ی پزشکی بلاروس بحث کردین ، حالا ی سوالم درباره ی مهندسی بپرسم ‌. اول اینکه خب همه میدونین اکثرا ( نه همه ) بخاطر هزینه ی کم و رتبه دانشکاهیه خوب نه ممتاز دانشگاه های مهندسی بلاروس رو انتخاب میکنن . میخواستم بدونم نظر شما چیه برل خوندن رشته IT ؟ هزینش ب زبلن انگلیش بیشتر از ۴۰۰۰ هزار دلاره یا کمتر ؟ و اینکه دوره پاتفک برای منی ک پیش خوندم اجباریه ؟ آزمون ورودی دارن ؟؟؟؟ و اینکه از کی اقدام کنم؟ مدارک پیشم خرداد ۹۶ امادع میشه و من شهریور مشمول میشم . باتچکر منتظرم پاسخاتون هستم :-*

Banned

دست وزارت بهداشت درد نکنه.
    جدا کار درستی کردند،چیه بلاروس،ارزونی هم حدی داشت نه اینکه هیچی یادنگیری فقط یه تیکه کاغذ به عنوان مدرک بهت بدن بعدشم مثل خیلی از فارغ التحصیلهای بلاروسی در آزمون تایید ایران یا هرجای دیگه در جا بزنید.
    طرف میگه فارغ التحصیل بلاروس هست سه ساله ازمون تایید مدارک رد میشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehast96 نمایش پست ها
    دست وزارت بهداشت درد نکنه.
    جدا کار درستی کردند،چیه بلاروس،ارزونی هم حدی داشت نه اینکه هیچی یادنگیری فقط یه تیکه کاغذ به عنوان مدرک بهت بدن بعدشم مثل خیلی از فارغ التحصیلهای بلاروسی در آزمون تایید ایران یا هرجای دیگه در جا بزنید.
    طرف میگه فارغ التحصیل بلاروس هست سه ساله ازمون تایید مدارک رد میشه!
    کاری با بلاروس ندارم هر چند برادر خودم اونجا داره میخونه و میدونم چقدر داغونه اما این حرف درست نمیتونه باشه . دوره ما - البته من بلاروس نخوندم- سه بار حق شرکت علوم پایه داشتی دو بار پره. سه سال الکی بهتون گفته احتمالا !

Moderator
    ummm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط doctocanada نمایش پست ها
    کاری با بلاروس ندارم هر چند برادر خودم اونجا داره میخونه و میدونم چقدر داغونه اما این حرف درست نمیتونه باشه . دوره ما - البته من بلاروس نخوندم- سه بار حق شرکت علوم پایه داشتی دو بار پره. سه سال الکی بهتون گفته احتمالا !
    الان هر تعداد بخوای میتونید توی آزمون ملی شرکت کنید!ولی واقعا کشور داغونی هست.
    زندگی مثل پانتومیم میمونه حرف دلت رو به زبون بیاری باختی!

نقل قول نوشته اصلی توسط ummm نمایش پست ها
    الان هر تعداد بخوای میتونید توی آزمون ملی شرکت کنید!ولی واقعا کشور داغونی هست.
    ازمون ملی رو دیدم نوشته علوم پایه و پره رو جمع کردن با هم یکی شده . خوب کردن هم اون زمان باید علوم پایه رو میدادی بعد شش ماه وقتت حروم میشد تا پره. الان یک سرش کردن . ازمون پره هم سخته کسی که "دکنر" نباشه پاسش نمیکنه . حسابی باید خوند براش .

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط luuuus نمایش پست ها
    یادش به خیر . ببخشید یادش به شر دو سال قبل تموم کردم از اون خراب شده الان دیدم ک............ تو لیست اسلواکی هست و جاهای خوب دیگه اینا درسته ورودشون سخت تره اما خودتون فکر کنید کسی که با معدل ده کاردانش!!!! میومد بلاروس میشد دکتر!!!! . ای کاش کمی فکر میکردیم این نسل سوخته ی من بعد انتخاب میکردیم الان شما وقتشو دارید و هدر ندید.
    موفق باشید
    سلام
    اتفاقی گذرم به اینجا افتاد. ممنون از توضیحات کامل و خوبت. یه توضیح کوچولو بدم من
    این مشکلاتی که گفتی توی روسیه هم هست ولی نه به این شدت. بحث رشوه اینطوریه که واقعا خودت بخونی کسی کاریت نداره نمرت دقیقا همون میشه که نوشتی. خیلی از استادها هم کمکت میکنن واقعا. اخلاقا درست نیست وگرنه اسکرین چت استادم رو میگذاشتم بنده خدا یه خانوم میانسال هم هست کلی حتی وقت میگذاره برای دانشجو ها میگه روسی سخته میدونم و میتونید سوالاتتونو ایمیل کنی واتس اپ بنویسید یا هرجا که میتونم کمکتون کنم. ولی بعضی استادا هم آره رسوه گیرند ولی بازم یگم کسی نمیدازه از عمد کسی رو. مگر اینکه خود فرد نمره نگیره. یک مشکل بزرگ که اینجا هست کهنه که اکثر عزیزان ایرانی با رتبه های 40-50 هزار کنکور تشریف اوردن. با عرض معذرت بسیار هم تنبل هستند طرف بعد از 4 سال هنوز نمیتونه اسم خودشو درست به روسی بنویسه. آدم داریم میخواد بره آشان خرید کنه بره پول بریزه بانک! بره فروشگاه زنگ میزنه به یکی میشه باهام بیا؟ این مثلا 3-4 ساله روسی درس میخونه! دیگه خودت تا تهشو بخون . مشکل اکثر اینه اصلا روسی بلد نیستند که بخوان چیزی هم بنویسند. منابع هم بازم درسته مشکلاتی داره ولی نکته ای که هست سیستم رو دو سه سالیه دارن تغییر میدن به همخوان شدن با بقیه کشورهای اروپایی. در باره معدل کار دانش و پایین هم کار خوبی که دکتر ابطحی کرد این بود که کلا به دانشگاهاشون رو نوشت داد این افراد رو دیگه به هیچ وجه پذیرش نکنند چون خلاف قانون ارزشیابی ایران هست مشکلات درس میشه اینام پذیرش نمیکنند دیگه جدیدا.
    ++ راستی خیلیها از آلمان برای عمل چشم میان روسیه بیمارستان های بسیار خوبی و علم خوبی در زمینه چشم پزشکی داره. به وفور دارم میبینم.

++ حیف پزشکی هند گرونه و مشکلات خودشو داره وگرنه مطلوب ترین گزینه در دسترس بود(با در نظر نگرفتن کثیفی هند البته) و از نظر علمی هم واقعا پزشکی و دارو و کلا این زمینه هاش هند بسیار قویه.
    ویرایش توسط prometheusss : March 6th, 2017 در ساعت 02:57 AM

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    میخواستم بدونم من با معدل 14.60 رشته حشره شناسی کشاورزی آیا امکان گرفتن فاند از هیچ دانشگاهی دارم؟ یعنی اصلا شانس دارم؟ با این معدل و 3،4 تا مقاله داحلی که من دارم شانس واشه فاند گرفتن دکتری دارم اصلا یا نه
    با تشکر

Junior Member

سلام. من مي خوام براي كشور بلاروس اقدام كنم. همه شرايطش خوبه. جز مي ترسم امتحانش قبول نشم و مدركش از نظر بين المللي تاييد نباشه. لطفاً ب سوال منم جواب بدين

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)