صفحه 11 از 100 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

از هر نظر بلاروس بهتره یا اوکراین یا روسیه ؟!!
    روسیه از اون دو تای دیگه خرجش بالاتره ؟
    توی کدوم یکی از این کشور ها میشه به انگلیسی درس خوند ؟؟!
    نمیشه به طور دقیق گفت کدوم بهتره... هر کدوم یه حسنی دارن و یک ایراد... اما من روسیه رو بیشتر میپسندم.

بله... هزینه زندگی در روسیه بالاتر از اوکراین و بلاروسه...

تو هر سه تا کشور میشه به زبان انگلیسی خوند...

پاسخ دادن به سوال آخر شما، خلاف مقرراته فرومه...

موفق باشید

من با یک موسسه الان صحبت کردم ولی گفت بلاروس به هیچ عنوان زبان انگلیسی نداره !!!!

دروغ گفت که اصلا انگلیسی ندارن سه سال اونجا تدریس به زبان انگلسیی راه افتاده ولی کیفیت دانشگاه هاش افتضاحه

بعدم خرج روسیه ماهی 800 دلاره دسته کم ولی بلاروس با 250 دلار هم میشه زندگی کرد یعنی زنده موند D:
    موسسه برای بلاروس دارای موجوز 2 تا هست ولی بدون مجوز یعنی اینکه خوده طرف بلاروس باشه 3 تا هستن اگه اسم هاشونو می خوای بدونی پیغام خصوصی بده

بستگی به دانشگاه داره! بعضی دانشگاهای بلاروس انگلیسی داره بعضیا نداره! بهرحال تو بلاروس انگلیسی زیاد به دردت نمیخوره باید روسی بلد باشی!
    همیشه بهترین راه را برای پیمودن میبینیم، ولی تنها راهی را که به آن عادت کرده ایم را میرویم...

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

ذوستان لطفا راجع به هر کشور در تاپیک مربوط به ان کشور بحث کنید...

در تاپیک تحصیل در روسیه و تاپیک زندگی در روسیه کامل در مورد هزینه ها صحبت شده...

پس من که سوم دبیرستان رو خوندم و پیش رو نخوندم هنوز و دیپلم هم دارم ولی آیلتس ندارم میتونم برای بلاروس اقدام کنم ؟

اگر توی همین هفته اقدام حداکثر چقدر طول میکشه تا همه ی کارام درست شه ؟!!

با سلام

خاصیت کشور بلاروس این هست که با دیپلم و بدون هیج مدرک زبانی بتونی اونجا درس بخونی بهدم اونجوری که من فهمیدم برای ویزا و غیره (ترجمه مدارک و ...) کلا یک الی دو هفته و از شهریور تا آخر آذر می تونی بری و اقدام کنی ولی این موسسه ها پول پادفک 1800 دلاری رو 3000 تا می گیرن
    بعدم برای پزشکی اگه می خوای برگردی ایران که قبولت کنه یعنی تو ایران دکتر بشی باید معدلت دیپلمت 16 باشه

یا علی

Junior Member

توی دانشگاه های بلاروس به زبان انگلیسی تدریس می کنن؟ یا باید روسی بدونیم؟
    من نمی تونم واسه 1 سال تحصیل تو master انگلیس 50 میلیون بدم. چون فاند نمی تونم بگیرم. دنبال دانشگاه های ارزون تر یا free هستم ولی از شانس گند من رشته آموزش زبان teaching english as a foreign language (tefl) توی آسیا اصلا نیست!! فقط یکی دوتا از هند داره که اونجا نمی خوام برم و دانشگاه مالایا تو مالزی که اونم یا لیسانس مرتبط می خواد که من تغییر رشته ایم یا بلاروس رشته زبان انگلیسی گرایش آموزش یا applied linguistic داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mad نمایش پست ها
    توی دانشگاه های بلاروس به زبان انگلیسی تدریس می کنن؟ یا باید روسی بدونیم؟
    من نمی تونم واسه 1 سال تحصیل تو master انگلیس 50 میلیون بدم. چون فاند نمی تونم بگیرم. دنبال دانشگاه های ارزون تر یا free هستم ولی از شانس گند من رشته آموزش زبان teaching english as a foreign language (tefl) توی آسیا اصلا نیست!! فقط یکی دوتا از هند داره که اونجا نمی خوام برم و دانشگاه مالایا تو مالزی که اونم یا لیسانس مرتبط می خواد که من تغییر رشته ایم یا بلاروس رشته زبان انگلیسی گرایش آموزش یا applied linguistic داره؟
    رشته زبان انگلیسی دارن ولی اموزش رو نمی دونم.
    My Home
    http://www.alipakdel.com/
    اگر درباره بلاروس سوالی دارید، در تاپیک خودش بپرسید.

Junior Member

با سلام و عرض خسته نباشيد
    من حدود يك سال پيش به دليل بيماري پدرم نتوانستم به مدرسه برم و الان در مدرسه شبانه دارم دوم دبيرستان رو مي خونم كلا يك سال عقب افتادم مي خواستم ببينم من مي توانم با اين شرايط در بلاروس ادامه تحصيل بدهم
    با تشكر فراوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)