صفحه 16 از 100 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

سلام

کشورها زیادن - از همین روسیه بگیرید تا ایتالیا. بیشتر به شرایط اقتصادی و تحصیلیتون نگاه کنید چون همه جا شرایط فرهنگی و تفریحیش بهتر از ایرانه.

موفق باشید

Junior Member

مرسی از جوابتون. ولی من شرایط مالیم و عنوان کردم.از لحاظ کاری هم مد نظرم هست

Junior Member

آیا واقعا دانشگا های بلا روس برای پزشکی شرط معدل بالای 16 میخوان؟

چه بد میشه اینطوری

دوست عزیز بلاروس نمی خواد فکر کنم با معدل 14 هم پذیرش بده شما وقتی برگشتی ایران خواستی مدرک رو معادل کنی و کار کنی اگر معدل دیپلمت کمتر از 16 باشه مدرک دانشگاه بلاروس رو قبول نمی کنه.

Junior Member

سلام دوستان
    من تازه با این سایت آشنا شدم و تمام موارد مربوط به تحصیل در بلاروس را خوندم و چند تا سوال داشتم
    1- آیا دوره پادفک در اکراین برگزار می شه یا در بلاروس هم هست ؟ چون موسسات اینجا اکراین رو معرفی می کنن.
    2- اگر در بلاروس دانشگاهی هست که پادفک رو برگزار کنه لطفن اطلاعات بیشتر بدین.
    3- اگر بخوام برای گرفتن پذیرش خودم اقدام کنم می تونم این کار رو بکنم یا نه ؟ این موسسات به من قیمت 3500 یورو رو برای دوره پادفک و پذیرش گفتن.

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

نقل قول نوشته اصلی توسط samsun نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه با این سایت آشنا شدم و تمام موارد مربوط به تحصیل در بلاروس را خوندم و چند تا سوال داشتم
    1- آیا دوره پادفک در اکراین برگزار می شه یا در بلاروس هم هست ؟ چون موسسات اینجا اکراین رو معرفی می کنن.
    2- اگر در بلاروس دانشگاهی هست که پادفک رو برگزار کنه لطفن اطلاعات بیشتر بدین.
    3- اگر بخوام برای گرفتن پذیرش خودم اقدام کنم می تونم این کار رو بکنم یا نه ؟ این موسسات به من قیمت 3500 یورو رو برای دوره پادفک و پذیرش گفتن.
    سلام

1 و 2- در بلاروس دوره پادفک برگزار میشه. بستگی به دانشگاهتون داره. ممکنه یک دانشگاه مدرک پادفک یک دانشگاه خاص را قبول داشته باشه.

3- برای اقدام شخصی باید روسی بلد باشید. اما اگر دوستی یا آشنایی داشته باشید خب ایشون میتونند کمکتون کنند.

موفق باشید

Junior Member

سلام ، من از دوستانی که در بلاروس دندانپزشکی می خوانند خواهش می کنند برای من پیغام بفرستند و ایمیل یا شماره تلفن بدهند تا من سوالاتی را که دارم بپرسم.
    متشکرم.

Junior Member

سلام به خدمت همه دوستان

من کل مطالب ذکر شده درباره بلاروس رو مطالعه کرده ام ولی خوب میخوام این سوال از از کسانی که الان در بلاروس تحصیل می کنند بپرسم :

1 - آیا دوره پزشکی عمومی در بلاروس به زبان انگلیسی تدریس میشه یا خیر ؟

و اگه تدریس میشه داوطلب تحصیل پزشکی به زبان انگلیسی میتونه دوره پادفک رو احیانا به زبان انگلیسی بخونه ( منظورم از پادفک ، دروس پیش نیاز مثل شیمی و زیست هست )؟

2 - برای زندگی در کشور بلاروس آیا یادگیری زبان روسی ضروری است یا با بلد بودن انگلیسی هم میشه نیازها رو تامین کرد ؟

ممنون

سلام به خدمت همه دوستان

من کل مطالب ذکر شده درباره بلاروس رو مطالعه کرده ام ولی خوب میخوام این سوال از از کسانی که الان در بلاروس تحصیل می کنند بپرسم :

1 - آیا دوره پزشکی عمومی در بلاروس به زبان انگلیسی تدریس میشه یا خیر ؟

و اگه تدریس میشه داوطلب تحصیل پزشکی به زبان انگلیسی میتونه دوره پادفک رو احیانا به زبان انگلیسی بخونه ( منظورم از پادفک ، دروس پیش نیاز مثل شیمی و زیست هست )؟

2 - برای زندگی در کشور بلاروس آیا یادگیری زبان روسی ضروری است یا با بلد بودن انگلیسی هم میشه نیازها رو تامین کرد ؟

ممنون
    1- خیر به انگلیسی تدریس نمیشه پزشکی عمومی

2 - خیر پادفک یعنی یادگیری زبان روسی که متخص کشورهای مشترک المنافع هست مثل تافل یا آیلتس میمونه بعد مردم بلاروس خیلی کم انگلیسی بلد هستن به هیچ وجه نمی تونید نیازهای روزانتونو برطرف کنید !

Junior Member

سلام
    من ميخوام براي بلاروس اقدام كنم! از كجا بايد شروع كنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)