صفحه 19 از 100 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

سلام. با توجه به هزینه نسبتا پایین تحصیل در بلاروس نسبت به روسیه و لهستان، ناچاراً از بین روسیه لهستان اکراین بلاروس ، به نظرتون انتخاب کشور بلاروس برای ادامه تحصیل میتونه خوب باشه؟ با در نظر گرفتن اینکه مدرک فعلی من دیپلم ریاضی است و قصد خوندن رشته ای فنی دارم.
    در واقع میشه بلاروس رو به عنوان بقول معروف "سکوی پرتاب" به کشور های پیشرفته تر برای تحصیل در مقاطع بالاتر نگاه کرد؟

سلام. با توجه به هزینه نسبتا پایین تحصیل در بلاروس نسبت به روسیه و لهستان، ناچاراً از بین روسیه لهستان اکراین بلاروس ، به نظرتون انتخاب کشور بلاروس برای ادامه تحصیل میتونه خوب باشه؟ با در نظر گرفتن اینکه مدرک فعلی من دیپلم ریاضی است و قصد خوندن رشته ای فنی دارم.
    در واقع میشه بلاروس رو به عنوان بقول معروف "سکوی پرتاب" به کشور های پیشرفته تر برای تحصیل در مقاطع بالاتر نگاه کرد؟
    به نظر من لهستان از همشون بهتره چون شینگن هست واینکه به کشورهای اروپایی غربی نزدیکتره دیگه ولی خوب لاکن همین ایران مشکلش چیه که آدم بره بلاروس D: (شوخی بود)، برای ادامه کشورهای اتحادیه اروپایی رو همه جای دنیا بهتر قبول دارن

Junior Member

بله sss638 عزیز.اگه شهریه دانشگاه و هزینه های زندگی تو لهستان خیلی بالاتر از بلاروس نباشه قطعا لهستان رو انتخاب می کنم.
    در ضمن گویا اخیراً اوباما رئیس‌جمهوری آمریکا قانون اعمال تحریم علیه بلاروس را امضا کرد و معلوم نیست اگه اومدیم و چهار پنج سال تو بلاروس درس خوندیم بعدش تو کشورهای دیگه میشه براحتی ادامه تحصیل داد یا نه.
    با این حساب وقت و هزینه ای که در بلاروس قراره صرف بشه چه بهتر تو لهستان گذاشته بشه.

ApplyAbroad Senior Veteran

با سلام

الان تقریبا دو ماه شد و دانشگاهBNTUبه ایمیلا جواب نداد!البته دارم بهشون ایمیل می زنم اما جواب نمی دن.

دوستانی که در دانشگاه BNTUهستند آیا اطلاع دارند که می توان با ریز نمرات غیر رسمی تا ترم هفتم پذیرش گرفت؟

سلام دوستان.میخاستم ببینم برای ثبت نام در دانشگاه ملی بلاروس فقط باید از طریقه موسسه باشه؟چون در سایتشون گفتن ک دانشگاه توی ایران نمایندگی داره.حالا باید ی پولی ب این دلال ها بدیم یا میتونیم خودمون ثبت نام کنیم؟.من میخام برای ارشد زبان انگلیسی اقدام کنم....مرسی اگه راهنمایی کنید

Junior Member

سلام.
    من حدود 2 هفته است وارد قبرس شمالی شده ام برای دکترای مهندسی صنایع، ولی اینجا هزینه ها کمرشکن است، میخواهم به بلاروس تغییر مکان دهم، لطفا مرا راهنمایی کنید، خودم نتوانستم رشته ی مهندسی صنایع را پیدا کنم و چه برسد به دکترای آن را، حتما این رشته را دارد. نام دانشگاه آن را به من معرفی کنید و اینکه به زبان انگلیسی است یا روسی. البته اگر هم روسی باشد یاد میگیرم، و سئوال دومم این است اگر روسی بلد باشم باز هم باید به کالج زبان روسی بروم؟
    لطفا پاسخ من را سریع بدهید، اینجا نباید پول به حساب دانشگاه بریزم

Moderator
    dariush81 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهری

نقل قول نوشته اصلی توسط Armanino نمایش پست ها
    سلام.
    من حدود 2 هفته است وارد قبرس شمالی شده ام برای دکترای مهندسی صنایع، ولی اینجا هزینه ها کمرشکن است، میخواهم به بلاروس تغییر مکان دهم، لطفا مرا راهنمایی کنید، خودم نتوانستم رشته ی مهندسی صنایع را پیدا کنم و چه برسد به دکترای آن را، حتما این رشته را دارد. نام دانشگاه آن را به من معرفی کنید و اینکه به زبان انگلیسی است یا روسی. البته اگر هم روسی باشد یاد میگیرم، و سئوال دومم این است اگر روسی بلد باشم باز هم باید به کالج زبان روسی بروم؟
    لطفا پاسخ من را سریع بدهید، اینجا نباید پول به حساب دانشگاه بریزم
    باید دوره زبان روسی رو بگذرونید. نظر من اینه که یکی از دانشگاههای روسیه رو انتخاب کنین. اگه دوره انگلیسی باشه و شما مدرک زبان انگلیسی داشته باشین نیاز به دوره روسی نیست.

سلام من میخواهم که در مینسک رشته دندون پزشکی تحصیل کنم و مدرک پیش دانشگاهی دارم. آیا بعداً برای ادامه تحصیل می تونم برای تخصص پذیرش دانشگاه های تاپ آمریکا رو بگیرم؟ اگه کسی نظری داره بگه؟؟؟؟
    چون شنیدم که مدرک دندونپزشکیشون معتبره

Moderator
    dariush81 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهری

نقل قول نوشته اصلی توسط Shermineh91 نمایش پست ها
    سلام من میخواهم که در مینسک رشته دندون پزشکی تحصیل کنم و مدرک پیش دانشگاهی دارم. آیا بعداً برای ادامه تحصیل می تونم برای تخصص پذیرش دانشگاه های تاپ آمریکا رو بگیرم؟ اگه کسی نظری داره بگه؟؟؟؟
    چون شنیدم که مدرک دندونپزشکیشون معتبره
    اگه از من می شنوین رشته های پزشکی رو در اوکراین و بلاروس بی خیال شین. برید راجبع تایید کردن و پرداخت هزینه اموزش دوباره در ایران تحقیق کنین خیلی ها اینها رو نمی دونن و گیر می کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط dariush81 نمایش پست ها
    اگه از من می شنوین رشته های پزشکی رو در اوکراین و بلاروس بی خیال شین. برید راجبع تایید کردن و پرداخت هزینه اموزش دوباره در ایران تحقیق کنین خیلی ها اینها رو نمی دونن و گیر می کنن.
    من منظورتونو متوجه نشدم میشه لطفاٌ بیشتر برام توضیح بدید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)