صفحه 2 از 93 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

نقل قول نوشته اصلی توسط alipakdel نمایش پست ها
    من همون دانشگاهBelarusian state university of informatic and radioelectronic درس می خونم.

وقتی هر روز از ساعت 8 صبح تا 5 بعد الظهر سر کلاس باشی، استاد یه ضرب حرف بزنه یا درس بپرسه، وقت و انرژی برای علم نمی مونه!
    .............
    این از کسب علم.

خوابگاه پزشکی اطاق یه نفره داره، ولی عمرا گیر ترم اولی ها نمیاد.
    .....
    .....
    اما کار کردن. شما به عنوان خارجی، تا وقتی که زن بلاروسی نگیرین، یا شرکت ثبت نکنین، یا یه شرکت با پرداخت هزینه های مربوطه(که هیچ شرکتی این کار رو نمی کنه) اجازه رسمی برای کار ندارین. مگر اینکه دانشجو بیارین و گوشش و ببرین، توریست طیغ بزنین، به اسم یه نفر دیگه کار کنین و... راهها زیادن ولی قانون به شما اجازه کار نمی ده. بچه ها خرید فروش ماشین و اینجور کارها هم انجام میدن. یه عده هم توی سفارت کار می کنن.
    سلام.

خوابگاه پزشکی هم آره ترم اول نمی تونی اتاق یک خوابه گیر بیاری.

کار کردن هم باز میگم من یه راهی غیر از این کارا که گفتید سراغ دارم که می تونه کل هزینه درس خوندن رو در بیاره.

در رابطه با زندگی هم چون تجربه ندارم در نتیجه نظری هم ندارم.

موفق باشید.
    ویرایش توسط Ali_Mohajer : September 14th, 2009 در ساعت 10:22 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط AliPakdel نمایش پست ها
    من همون دانشگاهBelarusian state university of informatic and radioelectronic درس می خونم.

وقتی هر روز از ساعت 8 صبح تا 5 بعد الظهر سر کلاس باشی، استاد یه ضرب حرف بزنه یا درس بپرسه، وقت و انرژی برای علم نمی مونه!
    .............
    این از کسب علم.

خوابگاه پزشکی اطاق یه نفره داره، ولی عمرا گیر ترم اولی ها نمیاد.
    .....
    .....
    اما کار کردن. شما به عنوان خارجی، تا وقتی که زن بلاروسی نگیرین، یا شرکت ثبت نکنین، یا یه شرکت با پرداخت هزینه های مربوطه(که هیچ شرکتی این کار رو نمی کنه) اجازه رسمی برای کار ندارین. مگر اینکه دانشجو بیارین و گوشش و ببرین، توریست طیغ بزنین، به اسم یه نفر دیگه کار کنین و... راهها زیادن ولی قانون به شما اجازه کار نمی ده. بچه ها خرید فروش ماشین و اینجور کارها هم انجام میدن. یه عده هم توی سفارت کار می کنن.

---------------------------------------------------------
    به دلیل اشتباه بودن بعضی از اصلاعات ، قسمتی از مطلب ویرایش شد.
    تیم مدیریتی ApplyAbroad
    سلام دوست عزیز.
    با دوستانی که اونجا محصل هستند صحبت شد قسمت وسیعی از مطالب قبلی شما رو تکذیب کردند.به دلیل به اشتباه نیفتادن دوستان قسمت های پر ابهام و تکذیب شده مطالب شما هم ویرایش شد.لطفا اسم دقیق رشتتون رو بگید تا بررسی بشه واقعا کدوم دانشگاه هستید.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط Ali_Mohajer : October 19th, 2009 در ساعت 07:18 PM

سلام خدمت sinositas
    شما با توجه به معدل عالی که داری معلومه درس خونی هستی
    من هم با نظر بچه ها موافقم اول بهتره تو ایران کنکور بدی بعد بری چون در این صورت می تونی بری جاهای خوبی مثل اروپا

موفق باشی
    ویرایش توسط Ali_Mohajer : September 6th, 2009 در ساعت 07:27 PM دلیل: به دلیل غلط بودن بخشی ازمطلب ، قسمتی از مطلب ویرایش شد.

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

سلام دوست عزیز

ببینید من اگر جای شما بودم یک لحظه ایران نمیموندم و میرفتم. معدلت خوبه و 100 درصد پذیرش میگیری. دوره پادفک معمولا از اول مهر برگذار میشه. ضمنا دوره پادفک 6 ماهه نیست بلکه 9 ماهه هستش.

در رابطه با معافیت و پاست چون اینجا جاش نیست که بخوام برات توضیح بدم در همین حد بهت میگم صبر کن تا هروقت پاست اومد برو. ممکنه ابان ماه پاست بیاد و مشکلی برات پیش نمیاد. کشور های روس زبان یه خوبی دارن اینه که هروقت بری رفتی.

بچه ها من نمرات معدل دیپلم و پیشم افتضاحه!! وحشتناکه! دانشگاهای بلاروس خیلی گیر میدن به این موضوع؟ امتحانی چیزی ندارن؟ بابا پشیمونیم نخوندیم چطوری بگیم اخه
    من 3 ترم هم درس خوندم تو ایران ( الکترونیک، تو دانشگاه غیرانتفاعی) و آخر سر انصراف دادم..
    هند رو که همه مینالن از وضعش ترکیه هم که yos رو حذف کرد زد تو دهنمون! آلمان اینام که شرط معدل دارن خفن مالزی هم که دانشگاهاش خیلی گرونن..
    لطفا کمی منو راهنمایی کنین...
    همیشه بهترین راه را برای پیمودن میبینیم، ولی تنها راهی را که به آن عادت کرده ایم را میرویم...

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نه توی کشور های روس زبان نمیگم گیر نمیدن اما زیاد هم سخت گیر نیستن. حالا اگه دقیق میگفتی معدلت چنده بهتر میتونستم راهنماییت کنم. تو کشورهای روس زبان امتحان پادفک مهمترین ملاکه براشون. ( اینطور که من شنیدم.)

این امتحانی که میگی چی هست؟
    منابعش چین؟ یکم توضیح میدی؟ ( من از خدامه امتحانی باشن... )
    معدلم رو که شما دیدی، برا بقیه مینویسم تا اگه نظری داشتن بگن ( لطفا تشویق نکنین ) کتبی دیپلم : 09.75 - پیش : 12.80
    همیشه بهترین راه را برای پیمودن میبینیم، ولی تنها راهی را که به آن عادت کرده ایم را میرویم...

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ببین شما نه ماه کلاس زبان روسی میری که به اون پادفک میگن. بعد از تموم شدن دوره یه امتحان زبان از شما میگیرن که من یک جا خوندم هرچقدر نمره زبانت بهتر باشه رشته هایی که میتونی انتخاب کنی بهتره. یعنی گزینه های انتخابیت بهتر میشه.

موفق باشی

Junior Member

سلام دوست عزیز یه سوال داشتم.من الان سوم دبیرستانم میخواستم ببینم اگر من الان بدون دیپلم برم بلاروس و دوره ی پادفکت و ...بگذرونم واسم مشکلی ایجاد میشه؟یا اگر اونجا در دانشگاه درس خوندم و بعد به ایران اومدم مشکلی برام پیش میاد؟؟

اینطور باشه معرکس من روسیرو همینجا یاد میگیرم :P ممنونم سپهر جان.
    جایی رو میشناسی برا این موضوع من تحقیق کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)