صفحه 24 از 100 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

زبان روسي بستگي به خود آدم داره تو 6 ماه هم ميشه محاوره ساده را ياد گرفت من دانشجوهاي ايراني كه اينجا تو روسيه مي بينم و تونستن دوام بيارن همه مي تونن بعد از يكسال به راحتي صحبت كنن من الان 10روزه اينجام، كارهاي ساده را مي تونم انجام بدم و تمام حرفهاي معلم را مي فهمم. البته من تو ايران 2 ماه خونده بودم. انقدر ترسناك نيست نترسين.
    دوست عزیز شما آقای مهران رو ملاقات کنید از ایشون بپرسید، موقعی که وارد کورس بشید خودتون میفهمید (من خودم 3 تا زبون رفتم دنبالش که یاد بگیریم و البته 2 را به راحتی در دو سال جداگانه یادگرفتم، زبان روسی که یکی از این 3 تا بود واقعا نشد یاد بگیرم و اینکه بر خلاف دو تا زبون دیگه واقعا بی پایه و اساسه)

Junior Member

سلام. دوستان عزیز من یه سوالی داشتم
    من می خوام که خارج از کشور درس رو توی مقطع ارشد ادامه بدم. خب قطعا علاقه دارم که آلمان درس بخونم چون برای رشته ی من خیلی خوبه. ولی مشکل هزینه دارم و می دونم که قطعا نمی تونم از ایران تامین بشم. کشور هایی مثل روسیه هم که علاقه دارم، بورس نمی دن... برای همین سوال داشتم که آیا امکانش هست که برای بلاروس فاند بگیرم؟ یه دانشگاه معمولی هم اشکالی نداره. زیاد روی رنکینگ مته به خشخاش نمی ذارم. و اگه هم نمی شه فاند گرفت، دیگه حداقل بتونم یک ترم رو خودم هزینه ش رو بدم و از ترم دوم با نشون دادن خودم به دانشگاه و اساتید، از ترم دوم کمک هزینه بگیرم.
    این هم مشخصاتمه. رشته ی انتخابیم هم اتوموتیو یا مکانیک یا مکاترونیک هست.

کارشناسی مکانیک عمومی دانشگاه امیرکبیر معدل 14
    زبان انگلیسی صد در صد (تدریس تافل و کتاب top-notch دارم)
    زبان روسی در حد حدود 50 ساعت آموزش
    زبان فرانسوی هم در حد متوسط بلدم
    کار با نرم افزار های کاتیا، متلب و انسیس
    احتمال زیاد بتونم 2 تا ریکام بگیرم از استادای دانشگاه
    همکاری با چند نفر دیگه توی ساخت دستگاه فروش اتوماتیک و همینطور دستگاهی که توی خط تولید و بسته بندی پسته قرار داره
    رتبه ی اول مسابقات رباتیک خوارزمی (امسال-نیشابور) بخش ربات جنگجو

سلام من امروز به یکی از این شرکتهای اعزام دانشجو به بلاروس(تعالی دانش) زنگ زدم گفت که تحصیل در رشته دندانبزشکی هم به زبان روسی هست(۳۸۰۰دلار) و به زبان انگلیسی(۴۸۰۰دلار).که در کنار درسی که کیخونی زبان روسی هم بهت یاد میدند که چون از سال ۳ به بعد باید بری توی بیمارستان و با مردم سروکار داری باید بتونی روسی حرف بزنی و قبل از اعزام به مدت ۱۰ جلسه بهت روسی یاد میدند که شاید به دردت بخوره.

پیش فرض تحصیل در رشته دندانپزشکی در بلاروس

سلام من امروز به یکی از این شرکتهای اعزام دانشجو به بلاروس(تعالی دانش) زنگ زدم گفت که تحصیل در رشته دندانبزشکی هم به زبان روسی هست(۳۸۰۰دلار) و به زبان انگلیسی(۴۸۰۰دلار).که در کنار درسی که کیخونی زبان روسی هم بهت یاد میدند که چون از سال ۳ به بعد باید بری توی بیمارستان و با مردم سروکار داری باید بتونی روسی حرف بزنی و قبل از اعزام به مدت ۱۰ جلسه بهت روسی یاد میدند که شاید به دردت بخوره.اگر کسی اطلاعاتی رو داره بهم بگه لطفا. اصلا این همه وقت و سرمایه برای دندانپزشکی در بلاروس صرف کردن ارزش داره یا نه؟ مدرک دندانپزشکی بلاروس برای کشورهای اروبایی معتبر هست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته دندانپزشکی در بلاروس

نقل قول نوشته اصلی توسط emadkalan نمایش پست ها
    سلام من امروز به یکی از این شرکتهای اعزام دانشجو به بلاروس(تعالی دانش) زنگ زدم گفت که تحصیل در رشته دندانبزشکی هم به زبان روسی هست(۳۸۰۰دلار) و به زبان انگلیسی(۴۸۰۰دلار).که در کنار درسی که کیخونی زبان روسی هم بهت یاد میدند که چون از سال ۳ به بعد باید بری توی بیمارستان و با مردم سروکار داری باید بتونی روسی حرف بزنی و قبل از اعزام به مدت ۱۰ جلسه بهت روسی یاد میدند که شاید به دردت بخوره.اگر کسی اطلاعاتی رو داره بهم بگه لطفا. اصلا این همه وقت و سرمایه برای دندانپزشکی در بلاروس صرف کردن ارزش داره یا نه؟ مدرک دندانپزشکی بلاروس برای کشورهای اروبایی معتبر هست؟
    سلام بله...درسته که رتبه خوبی نداره دانشگاه بلاروس ولی برای ایران معتبره بشرطی که معدل دیپلم و پیش دانشگاهیتون بالای 16 باشه...برای زندگی و تحصیل در بلاروس باید حداقل سالی 8000 دلارو داشته باشین.بلاروس برای سایر کشورهای اروپایی هم معتبره

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته دندانپزشکی در بلاروس

دوست عزیز
    اول تحقیقاتتو برای کشور های بالاتری مثل آلمان و اتریش و ایتالیاو.... بکن بعدا به کشورهای روس زبان فکر کن...یاد گرفتن این زبان به این سادگی ها نیست.
    کربلایم آرزوست...

دوستان الان هزینه ی دوره پادفک رو با ارز ۱۲۰۰ یا ۳۰۰۰؟

سلام پادفک دانشگاه پزشکی بلاروس 1800 دلار هست میتونید از خود لینک دانشگاه ببینید، با آقای مهین راد تماس بگیرید خود سفارت ایران هم کار دانشجو ها رو داده به ایشون

خیلی ممنون ولی منظورم اینه که برای این هزینه ارز دانشجویی مرجع میدن؟ یا باید ارزو آزاد بگیریم؟

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط bahadur نمایش پست ها
    خیلی ممنون ولی منظورم اینه که برای این هزینه ارز دانشجویی مرجع میدن؟ یا باید ارزو آزاد بگیریم؟
    براي دوره هاي زبان ارز مبادله اي نميدند.(تا اونجايي كه شنيدم)
    کربلایم آرزوست...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)