صفحه 26 از 100 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353676 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

با سلام خدمت همه دوستان بنده با معدل سه ساله دیپلم 17.79 و معدل پیش دانشگاهی 16.50 رشته ریاضی البته به مدت 7 سال در مدارس نمونه دولتی تحصیل کردم اگر بخواهم برای تحصیل یک رشته مهندسی عازم این کشور شوم هزینه های تحصیل در طول این مدت برایم چقدر تمام می شود و امکان دریافت ارز دانشجویی نیز وجود دارد یا خیر و ایا جای ترقی برای رفتن به کشور های اروپایی و یا خود روسیه برای کار و اقامت را دارد با تشکر.

سلام دوستان.
    من یک سوال دارم با این وضع تحریم چطور خانواده دانشجو ها به بلاروس ارز ارسال میکنند.و امنیت در شهر برست چطور است به نسبت ایران و اکراین.

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

دوستان گرامی سلامدر مورد رشته گردشگری در دانشگاه های بلاروس اطلاعی دارید؟ آیا این رشته در مقطع دکتری در این کشور ارائه میشه؟ اگر بله شرایطش به چه ترتیبه؟ یعنی زبان تحصیل و سایر اطلاعات ضروری.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    دوستان گرامی سلامدر مورد رشته گردشگری در دانشگاه های بلاروس اطلاعی دارید؟ آیا این رشته در مقطع دکتری در این کشور ارائه میشه؟ اگر بله شرایطش به چه ترتیبه؟ یعنی زبان تحصیل و سایر اطلاعات ضروری.
    بله رشته گردشگری در دانشگاه های بلاروس وجود دارد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روسیه

[QUOTE=shahab_shahab;1061017]سلام دوستان.
    من یک سوال دارم با این وضع تحریم چطور خانواده دانشجو ها به بلاروس ارز ارسال میکنند.و امنیت در شهر برست چطور است به نسبت ایران و اکراین.[/QUOTE
    امنیت بلاروس از هر لحاظ تضمین شده هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid133 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان بنده با معدل سه ساله دیپلم 17.79 و معدل پیش دانشگاهی 16.50 رشته ریاضی البته به مدت 7 سال در مدارس نمونه دولتی تحصیل کردم اگر بخواهم برای تحصیل یک رشته مهندسی عازم این کشور شوم هزینه های تحصیل در طول این مدت برایم چقدر تمام می شود و امکان دریافت ارز دانشجویی نیز وجود دارد یا خیر و ایا جای ترقی برای رفتن به کشور های اروپایی و یا خود روسیه برای کار و اقامت را دارد با تشکر.
    هزینه های تحصیل در طول لیسانس بیست هزار دلار تمام میشود

سلام من يك سوالي دارم
    من با بدبختي تونستم از يك دانشگاه توي كورس انگليسي آفر بگيرم با دعوت نامه
    هزينه دورم هم با توجه به اينكه مهندسيه هستش سالي ٤٣٠٠ دلاره

خانمي كه ادميشن ميكرد گفت نيازي به داشتن مدرك زبان روسي يا يادگيريش اينجا نداريد چون دورتون انگليسي ارائه ميشه !!!

ميخواستم بدونم كه اوضاع چجوريه ؟ خوبه و مشكلي نيست اين موضوع براي وزارت علوم ؟ چون توي آفرم هم زده پذيرش غير مشروط و زبان دوره انگليسي
    دوره ي مورد نظر هم با رشته من مرتبط هستش

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin680 نمایش پست ها
    سلام من يك سوالي دارم
    من با بدبختي تونستم از يك دانشگاه توي كورس انگليسي آفر بگيرم با دعوت نامه
    هزينه دورم هم با توجه به اينكه مهندسيه هستش سالي ٤٣٠٠ دلاره

خانمي كه ادميشن ميكرد گفت نيازي به داشتن مدرك زبان روسي يا يادگيريش اينجا نداريد چون دورتون انگليسي ارائه ميشه !!!

ميخواستم بدونم كه اوضاع چجوريه ؟ خوبه و مشكلي نيست اين موضوع براي وزارت علوم ؟ چون توي آفرم هم زده پذيرش غير مشروط و زبان دوره انگليسي
    دوره ي مورد نظر هم با رشته من مرتبط هستش
    اگر اسم دانشگاه در لیست مورد تایید وزارت علوم هست هیچ مشکلی نخواهد بود.برید درستون رو بخونید

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammadinfo نمایش پست ها
    اگر اسم دانشگاه در لیست مورد تایید وزارت علوم هست هیچ مشکلی نخواهد بود.برید درستون رو بخونید
    ممنونم از پاسختون :-)
    يك سوالي چون من براي مالزي پذيرش داشتم و اجازه خروج هم گرفتم و رفتم و برگشتم ( كه البته نميدونستم بايد برگردم ) براي تغيير پذيرشم و گرفتن مجدد اجازه خروج مشكلي دارم ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من درحال حاضر در فيلپين در حال تحصيل در سال 2 دندانپزشکی هستمولی متأسفانه تائيد وزارت بهداشت نيستيم ، به ما پيشنهاد شد که به بلاروس بيايم ،
    اما تائيد مشروط هست ، که بايد معدل پيش دانشگاهی بالايه 16 داشته باشيم
    ما 2 نفر هستيم که يکی رشته فنی بوده و پيش دانشگاهی نداره و اون يکی پيش دانشگاهی داره با معدل پايين
    ما شنيديم بعد از گزراندن دوره پادفک اين به جای پيش دانشگاهی محاسبه ميشه ، و حتی برا اونی که پيش دانشگاهی داشته ميتونه مدلشو بالا ببره
    کسی اطلاعاتی داره که مرو راهنمای کنه؟
    و اين که آيا امکان ترنسفری هست يا بايد از ابتدا شروع کنيم
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)