صفحه 3 از 100 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

سلام دوست عزیز

ببینید من اگر جای شما بودم یک لحظه ایران نمیموندم و میرفتم. معدلت خوبه و 100 درصد پذیرش میگیری. دوره پادفک معمولا از اول مهر برگذار میشه. ضمنا دوره پادفک 6 ماهه نیست بلکه 9 ماهه هستش.

در رابطه با معافیت و پاست چون اینجا جاش نیست که بخوام برات توضیح بدم در همین حد بهت میگم صبر کن تا هروقت پاست اومد برو. ممکنه ابان ماه پاست بیاد و مشکلی برات پیش نمیاد. کشور های روس زبان یه خوبی دارن اینه که هروقت بری رفتی.

بچه ها من نمرات معدل دیپلم و پیشم افتضاحه!! وحشتناکه! دانشگاهای بلاروس خیلی گیر میدن به این موضوع؟ امتحانی چیزی ندارن؟ بابا پشیمونیم نخوندیم چطوری بگیم اخه
    من 3 ترم هم درس خوندم تو ایران ( الکترونیک، تو دانشگاه غیرانتفاعی) و آخر سر انصراف دادم..
    هند رو که همه مینالن از وضعش ترکیه هم که yos رو حذف کرد زد تو دهنمون! آلمان اینام که شرط معدل دارن خفن مالزی هم که دانشگاهاش خیلی گرونن..
    لطفا کمی منو راهنمایی کنین...
    همیشه بهترین راه را برای پیمودن میبینیم، ولی تنها راهی را که به آن عادت کرده ایم را میرویم...

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نه توی کشور های روس زبان نمیگم گیر نمیدن اما زیاد هم سخت گیر نیستن. حالا اگه دقیق میگفتی معدلت چنده بهتر میتونستم راهنماییت کنم. تو کشورهای روس زبان امتحان پادفک مهمترین ملاکه براشون. ( اینطور که من شنیدم.)

این امتحانی که میگی چی هست؟
    منابعش چین؟ یکم توضیح میدی؟ ( من از خدامه امتحانی باشن... )
    معدلم رو که شما دیدی، برا بقیه مینویسم تا اگه نظری داشتن بگن ( لطفا تشویق نکنین ) کتبی دیپلم : 09.75 - پیش : 12.80
    همیشه بهترین راه را برای پیمودن میبینیم، ولی تنها راهی را که به آن عادت کرده ایم را میرویم...

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ببین شما نه ماه کلاس زبان روسی میری که به اون پادفک میگن. بعد از تموم شدن دوره یه امتحان زبان از شما میگیرن که من یک جا خوندم هرچقدر نمره زبانت بهتر باشه رشته هایی که میتونی انتخاب کنی بهتره. یعنی گزینه های انتخابیت بهتر میشه.

موفق باشی

اینطور باشه معرکس من روسیرو همینجا یاد میگیرم :P ممنونم سپهر جان.
    جایی رو میشناسی برا این موضوع من تحقیق کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط dumb نمایش پست ها
    اینطور باشه معرکس من روسیرو همینجا یاد میگیرم :P ممنونم سپهر جان.
    جایی رو میشناسی برا این موضوع من تحقیق کنم؟
    خواهش میکنم.

اتفاقا دوستان من در روسیه و اوکراین 100 درصد بر این موضوع تاکید دارند که قبل از ورود به کشورهای روس زبان و شروع شدن دوره پادفک در ایران به کلاس زبان روسی تشریف ببرید.

کافیه تو گوگل سرچ کنید. من نمیتونم تو این زمینه به شما کمک کنم چون خلاف مقرارت فروم هستش.

موفق باشید

ممنونم چند تا موسسه پیدا کردم باید زنگ بزنم..
    برای اقدام موسسه ی مطمئن میشناسین؟ اگه آره برام پیغام خصوصی بدین لطفا... ( اینجا گفتن خلافه دیگه :P )

دوست عزیز به این موسسه ها زنگ زدی اطلاعات هم به دست اومد به من بده چون منم بهمن ماه می خواهم برم ببین این موسسه ها چقدر می گیرن و اینا به من حتما خبر بده ها اونی هم که بهتره پیام خصوصی بده

دوره پادفنگ همه جا میگن 1500 یورو ایناس، یکی از موسسات معروف گفت 3600 یوزو پادفنگه!! پرسیدم چه چیزایی تدریس میشه تو این دوره، فرمودند: ریاضی - فیزیک - زیست - زبان روسی - و چندتا درس دیگر!!
    خودشونم حدود 900 تومن میگیرن!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)