صفحه 30 از 100 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394080 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

سلام من از شرکتی که اینجا دوره های پادفک برگزار می کنه واستون سوال پرسیدم گفتند برای رشته حسابداری،فقط به زبان روسی هست اما برای مدیریت بعضی رشته ها به زبان انگلیسی تدریس می شود محل دوره پادفک دانشگاه ملی خود بلاروس هست که در دوره پادفک روسی باید درس اقتصاد و روسی و فیزیک و ریاضی را بگذرونید که در کورس انگلیسی زبان انگلیسی هم به این دروس اضافه می شود شهریه آن حدوداً 3000 تا 3500 دلار هست سوالی داشتید بازم درخدمتم.
    ویرایش توسط kvenous : April 21st, 2014 در ساعت 12:28 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Business Administration at BSEU

با سلام مجدد
    اگر اشتباه نکنم تو سایت دانشگاه یکی از مدارک مورد نیاز برای پذیرش رو نوشته گواهی سلامت جسمی که ترجمه و تایید شده باشه
    راهنمایی می کنید چطور باید این رو تهیه کرد اینجا؟

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

نقل قول نوشته اصلی توسط nezhaadhosein نمایش پست ها
    با سلام مجدد
    اگر اشتباه نکنم تو سایت دانشگاه یکی از مدارک مورد نیاز برای پذیرش رو نوشته گواهی سلامت جسمی که ترجمه و تایید شده باشه
    راهنمایی می کنید چطور باید این رو تهیه کرد اینجا؟
    سلام برای گواهی پزشکی سلامت جسمی شما می توانید این گواهی را از یک پزشک متخصص مثلاً داخلی بگیرید که داخل گواهی باید ذکر شده وضعیت جسمانی از هر لحاظ سالم بوده و بجز این شما باید آزمایش HIV بدید که می توانید مثلا آزمایش رو تو خود سازمان انتقال خون بدید بعدهر دو را بدید براتون ترجمه رسمی روسی کنند
    البته بگم که شما این مدارک رو فقط واسه ارائه ویزا و ورود به این کشور لازم دارید بعد از وارد شدنتون به اینجا در چند روز اول ورودتون حتما یک چکاب کامل از شما گرفته می شود.

با سلام خدمت دوستان
    می‌خواستم بدونم اگر من بخوام واسه گرفتن دعوت نامه از دانشگاه پزشکی‌ مینسک اقدام کنم بدون مراجعه به مؤسسات کسی‌ میتون منو راهنمایی کنه واسه گرفتن پذیرش دورهٔ پاتفک ؟

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadAli94 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    می‌خواستم بدونم اگر من بخوام واسه گرفتن دعوت نامه از دانشگاه پزشکی‌ مینسک اقدام کنم بدون مراجعه به مؤسسات کسی‌ میتون منو راهنمایی کنه واسه گرفتن پذیرش دورهٔ پاتفک ؟

سلام اگر کسی را اینجا داشته باشید می تونه اینکار رو واستون انجام بده و ثبت نام دوره پاتفک رو واستون انجام بده،اگر نه باید روسی بلد باشید و خودتون با دانشگاه مکاتبه کنید که احتمال اینکه کارتون سریع انجام بشه کمتر هست در ضمن امتحان ورودی دانشگاه امسال توی ماه آگوست برگزار میشه که اگر کسی رو آشنا داشته باشید( البته کسی که با دانشگاه ارتباط داره راحتتر اینکار را انجام میده) سریع کارتون رو انجام بده که به این امتحان برسید البته باز هم اگر توانایی این امتحان رو دارید.
    امتحان شامل 3درس زبان انگلیسی برای تحصیل به زبان انگلیسی( زبان روسی برای تحصیل به زبان روسی) ،شیمی،زیست هست که اگر بتونید تو هر سه امتحان قبول بشید می تونید یک راست وارد دانشگاه بشید.
    ا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Business Administration at BSEU

با سلام مجدد
    این متحانی که گفتید تو آگوست برگزار میشه چی هستش؟من فکر می کردم دوره پادفک امتحانش پایان دوره برگزار میشه !!

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

نقل قول نوشته اصلی توسط nezhaadhosein نمایش پست ها
    با سلام مجدد
    این متحانی که گفتید تو آگوست برگزار میشه چی هستش؟من فکر می کردم دوره پادفک امتحانش پایان دوره برگزار میشه !!
    این امتحان برای افرادی هست که می خواهند وارد دانشگاه پزشکی بشوند و در واقع امتحان ورودی دانشگاه هست امتحان دوره پادفک قبل از امتحان ورودی دانشگاه هست دقیقاً بعد از اتمام دوره 9ماه پادفک.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Technician of Civil Engineering

سلام
    دوستان به مقداری راهنمایی نیاز دارم ممنون میشم کسی کمکم کنه درمورد بلاروس
    30 سال دارم مدرک تحصیلیم فوق دیپلم کارهای عمومی ساختمان (زیر مجموعه مهندسی عمران) سال 84 (مورد تایید وزارت علوم)
    7 سال سابقه کار توی شرکت ها و پروژه های خوبیو به عنوان تکنسین کارگاه دارم
    برای زندگی ، کار و تحصیل در بلاروس میخوام اقدام کنم معماری یا عمران
    آیا مدرکمو در این مقطع قبول دارن؟ یا باید از ابتدا بخونم
    آیا برای کار میتونم اقدام کنم؟ (بدون تحصیل در اونجا)
    سنم مشکلی نداره؟
    برای تحصیل سال 2014 آیا وقت دارم برای پذیرش اقدام کنم؟
    ممنون میشم از کمکتون.

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

نقل قول نوشته اصلی توسط roman_bboy نمایش پست ها
    سلام
    دوستان به مقداری راهنمایی نیاز دارم ممنون میشم کسی کمکم کنه درمورد بلاروس
    30 سال دارم مدرک تحصیلیم فوق دیپلم کارهای عمومی ساختمان (زیر مجموعه مهندسی عمران) سال 84 (مورد تایید وزارت علوم)
    7 سال سابقه کار توی شرکت ها و پروژه های خوبیو به عنوان تکنسین کارگاه دارم
    برای زندگی ، کار و تحصیل در بلاروس میخوام اقدام کنم معماری یا عمران
    آیا مدرکمو در این مقطع قبول دارن؟ یا باید از ابتدا بخونم
    آیا برای کار میتونم اقدام کنم؟ (بدون تحصیل در اونجا)
    سنم مشکلی نداره؟
    برای تحصیل سال 2014 آیا وقت دارم برای پذیرش اقدام کنم؟
    ممنون میشم از کمکتون.
    سلام در مورد ادامه تحصیل مشکلی نیست و وقت دارید ولی در هر صورت برای تحصیل اینجا حتماً باید دوره پادفک بگذرونید احتمالاً اگه معدلتون خوب باشه شاید احتمال تطبیق رو داشته باشید و در مورد کار اینجا از لحاظ درامدی زیاد جالب نیست و اجازه کار قانونی به خارجی داده نمی شود .

Junior Member

Post پاسخ : تحصیل در بلاروس

این حرف درسته درصورتی که بخواهی در دانشگاه علوم انسانی و زبان درس بخونید ولی واسه پزشکی و مهندسی 100%باید در دانشگاه مربوطه درس بخونید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)