صفحه 31 از 100 نخستنخست ... 21222324252627282930313233343536373839404181 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

نقل قول نوشته اصلی توسط halohalo نمایش پست ها
    این حرف درسته درصورتی که بخواهی در دانشگاه علوم انسانی و زبان درس بخونید ولی واسه پزشکی و مهندسی 100%باید در دانشگاه مربوطه درس بخونید
    سلام اگر منظورتون از دوره پادفک بود من خودم دوره پادفک رو دانشگاه مهندسی گذروندم اما الان پزشکی می خونم در مورد تطبیق دادن دروس اینجا بعضی از مدارک رو می پذیرند از جمله خود من تو ایران تو شاخه عاوم پزشکی لیسانس گرفته بودم و تا حدودی دروس من رو پذیرفتند و مشکلی نداشتم.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

سلام دوستان. من دو سال دندانپزشکی در مجارستان خوندم. میخوام بپرسم امکان داره که انتقالی بگیرم به یکی از دانشگاههای بالروس؟ شرایطش چطور هست؟ شهریه سالانه چقدر هست؟

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دو سال دندانپزشکی در مجارستان خوندم. میخوام بپرسم امکان داره که انتقالی بگیرم به یکی از دانشگاههای بالروس؟ شرایطش چطور هست؟ شهریه سالانه چقدر هست؟
    سلام بله می تونید اگه کسی رو اینجا داشته باشید کارتون رو می تونه انجام بده انتقالی از روسیه و حتی اوکراین زیاد داریم به بلاروس،شهریه اش تا پارسال سالی 4200 دلار بود برای امسال بین 5000 تا 5200 دلار

Member only_flight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    n/a

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    دوست عزیزچرا میخوای انتقالی بگیری ؟ مجارستان که جزو شینگن هم هستش
    دستم بویگل میداد، مرا به جرم چیدن گلمحکومکردند؛ اما هیچ کس فکر نکرد شاید من شاخه گلیکاشتهباشم.

<<ارنستو رافایل چه گوارا دلا سرنا>>

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط only_flight نمایش پست ها
    دوست عزیزچرا میخوای انتقالی بگیری ؟ مجارستان که جزو شینگن هم هستش
    دوست عزیز چون من و همسرم دارمی با هم درس میخونیم به خاطر هزینه های زیاد اینجا مجبوریم به یک جای کم هزینه تر انتقالی بگیریم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kvenous نمایش پست ها
    سلام اگر کسی را اینجا داشته باشید می تونه اینکار رو واستون انجام بده و ثبت نام دوره پاتفک رو واستون انجام بده،اگر نه باید روسی بلد باشید و خودتون با دانشگاه مکاتبه کنید که احتمال اینکه کارتون سریع انجام بشه کمتر هست در ضمن امتحان ورودی دانشگاه امسال توی ماه آگوست برگزار میشه که اگر کسی رو آشنا داشته باشید( البته کسی که با دانشگاه ارتباط داره راحتتر اینکار را انجام میده) سریع کارتون رو انجام بده که به این امتحان برسید البته باز هم اگر توانایی این امتحان رو دارید.
    امتحان شامل 3درس زبان انگلیسی برای تحصیل به زبان انگلیسی( زبان روسی برای تحصیل به زبان روسی) ،شیمی،زیست هست که اگر بتونید تو هر سه امتحان قبول بشید می تونید یک راست وارد دانشگاه بشید.
    ا
    دوست عزیز من همین آگوست میرم واسه امتحان البته فوق لیسانس مهندسی پزشکی خوندم اینجا فوق itهم از مالزی دارم یعنی زبانم اوکی هست فقط رشتم ریاضی بوده که دارم زیست ها رو نگاه میکنم
    سوالم اینه که از این امتحان ها نمونه سوال وجود داره بدونم چجوریه تستی یا تشریحی یا از کجا ها بیشتر سوال هست؟
    ضمناً حد نصاب قبولی چه نمره ای هست؟ اصالا نمره است یا رتبه؟!
    ممنون

سلام دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید من لیسانس معماری دارم اما خیلی علاقه دارم دندانپزشکی بخونم فقط چند سوال دارم ممنون میشم اگر کمکم کنید
    1)من تا چند ماه دیگه وارد 26 سالگی می شم ایا محدودیت سنی داره؟
    2)من دیپلم فنی حرفه ای دارم یعنی پیش دانشگاهی نخوندم ایا مشکلی به وجود میاد؟
    3)ایا به زبان انگلیسی این رشته وجود داره؟
    ممنونم از لطفتون

سلام دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید من لیسانس معماری دارم اما خیلی علاقه دارم دندانپزشکی بخونم فقط چند سوال دارم ممنون میشم اگر کمکم کنید

1)من تا چند ماه دیگه وارد 26 سالگی می شم ایا محدودیت سنی داره؟

2)من دیپلم فنی حرفه ای دارم یعنی پیش دانشگاهی نخوندم ایا مشکلی به وجود میاد؟

3)ایا به زبان انگلیسی این رشته وجود داره؟

ممنونم از لطفتون
    سلام

1) خیر محدودیت سنی وجود نداره
    2)اونجا با دیپلم فنی و حرفه ای مشکلی ندارند ولی متسفانه بعد از فارق التحصیلی ایران مدرک شما رو قبول نمیکنه (برای رشته های علوم پزشکی در خارج از کشور فقط دیپلم ریاضی و یا تجربی با معدل بالای 16 مورد تایید ایران هست)
    3) وجود داره ولی یک مقداری گرونتر از کورس روسی هست
    4)اگر میخواهید برای ترم جدید پذیرش بگیرید هرچه سریعتر اقدام کنید...

ممنونم ازتون پس من باید برم دیپلم تجربی بگیرم?من کاردانی پیوسته خوندم برای کارشناسی کنکور ریاضی دادم ودرسام معادلشد این هم دلیلی نمیشه که ایران قبول کنه?

سلام

2)اونجا با دیپلم فنی و حرفه ای مشکلی ندارند ولی متسفانه بعد از فارق التحصیلی ایران مدرک شما رو قبول نمیکنه (برای رشته های علوم پزشکی در خارج از کشور فقط دیپلم ریاضی و یا تجربی با معدل بالای 16 مورد تایید ایران هست)

سلام عزیز کجا گفته معدل بالای 16؟منظورت کتبیه(سال سوم)؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)