صفحه 35 از 100 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940414243444585 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

Junior Member saidm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    علوم

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

[QUOTE=saidm;1747112]
    نقل قول نوشته اصلی توسط kvenous نمایش پست ها

مرسی
    ببخشید یعنی هزینه خورد و خوراک ماهانه بین 350تا 500 و جدا از هزینه خابگاه یا خانه هست؟؟
    خوابگاهش چطوریه که میگید جالب نیست؟؟
    پادفک هم که باید بیام همون جا شرو کنم؟؟

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

[QUOTE=saidm;1747114]
    نقل قول نوشته اصلی توسط saidm نمایش پست ها

پادفک هم که باید بیام همون جا شرو کنم؟؟
    بله پادفک را باید همین جا شروع می کنید و هزینه خوابگاه یا خانه جدا هست مثلاً اگر ماهیانه هزینه شما 350 دلار هست +هزینه خوابگاه=410 دلار
    از لحاظ تمیزی و مرتب بودن زیاد جالب نیست اما خوابگاه نزدیک دانشگاه هست و برای فصل سرما که هوا به27- میرسه نزدیک بون مسیر خوابگاه به دانشگاه مزیت خوبی محشوب می شود.

سلام به دوستان گل و زحمت میکشن که وقت میذارن.
    دوستان میخوام واسه مهر بلاروس باشم واسه دندان ولی زورم میاد پول مفت بدم به این حروم خورای خدا نشناس.
    میگن دوره پادفک روسی 3800 دلار و900 یورو حق خودمون یعنی 5000 دلار میگیرن ولی من ده جا شنیدم که هزینه پادفک روسی دانشگاه کمتر از 1800 دلاره یعنی نزدیک 3000 دلار میبرن(البته بهتر بگم 1180 دلار میبرن و 2000 دلار میدزدن!!!)
    تورو خدا یکی بگه چجور میشه به این دلالهای حروم خور پول مفت ندیم!؟
    لطفا راهنمایی کنین

رشته و دانشگاه
    علوم

[QUOTE=kvenous;1747562]
    بله پادفک را باید همین جا شروع می کنید و هزینه خوابگاه یا خانه جدا هست مثلاً اگر ماهیانه هزینه شما 350 دلار هست +هزینه خوابگاه=410 دلار
    از لحاظ تمیزی و مرتب بودن زیاد جالب نیست اما خوابگاه نزدیک دانشگاه هست و برای فصل سرما که هوا به27- میرسه نزدیک بون مسیر خوابگاه به دانشگاه مزیت خوبی محشوب می شود.
    بازم مرسی
    فقط تمیز نیستند؟مشکل دیگه ای ندارند؟میشه اونجا درس خوند؟اتاقاش چند نفره هستند؟هم اتاقیت رو خودت مشخص میکنی؟
    از نظر اخلاقی چطوره؟
    وضعیت غذاش چطوره؟

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

[QUOTE=saidm;1747831]
    بازم مرسی
    فقط تمیز نیستند؟مشکل دیگه ای ندارند؟میشه اونجا درس خوند؟اتاقاش چند نفره هستند؟هم اتاقیت رو خودت مشخص میکنی؟
    از نظر اخلاقی چطوره؟
    وضعیت غذاش چطوره؟
    هر بلوک 2 تا اتاق داره که هر اتاق 2نفره هست و سرویس بهداشتی مخصوص کل اون بلوک هست و یک آشپزخانه مشترک هم که مال کل طبقه هست،ترم اول دانشگاه ممکن هست یکم سخت باشه که هم اتاقیتون رو خودتون انتخاب کنید اما ترم های بعد می توانید انتخاب کنید.
    اینجا برای دانشجوهای خارجی 3تا خوابگاه هست (خوابگاه شماره 5 که پر از سرو صدا هست و اتاق هاش زیاد جالب نیست البته اتاق هایی هم داره که مرتب هست که یک شخص ایرانی این اتاق رو ریموت کرده و سالیانه این اتاق رو به اشخاص خاصی که مدنظرشون هست اجاره میده که اجاره ماهیانه این اتاق ها 120$ هست ،خوابگاه 6 هم مثل شماره 5 وضعیت اتاق هاش زیاد از لحاظ تمیزی جالب نیست و اکثراً سیاهپوست ها داخل این خوابگاه هستند،خوابگاه شماره 7 که اتاق های مرتب تری داره نسبت به دو تا خوابگاه دیگه بهتر هست هم برای درس خوندن هم از لحاظ مرتب بودن)
    اما دانشگاه تعیین می کنه که شما کدوم خوابگاه برید و ایرانی ها معمولاً یا خوابگاه 6 یا خوابگاه 7 فرستاده میشند بعضی ها هم داخل اتاق های ریموت شده خوابگاه 5 هستند
    در ضمن هزینه خوابگاه از شما به صورت ترمی یا سالیانه گرفته میشه نه ماهیانه.
    خوابگاه که غذا نداره منظورتون از غذا چی هست؟
    اینجا باید خودتون غذا درست کنید البته 2تا از بچه ها هستند که غذای ایرانی درست می کنند بعضی از دانشجو ها هم ازشون میخرند البته همیشگی نیست.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoudjavedan نمایش پست ها
    سلام به دوستان گل و زحمت میکشن که وقت میذارن.
    دوستان میخوام واسه مهر بلاروس باشم واسه دندان ولی زورم میاد پول مفت بدم به این حروم خورای خدا نشناس.
    میگن دوره پادفک روسی 3800 دلار و900 یورو حق خودمون یعنی 5000 دلار میگیرن ولی من ده جا شنیدم که هزینه پادفک روسی دانشگاه کمتر از 1800 دلاره یعنی نزدیک 3000 دلار میبرن(البته بهتر بگم 1180 دلار میبرن و 2000 دلار میدزدن!!!)
    تورو خدا یکی بگه چجور میشه به این دلالهای حروم خور پول مفت ندیم!؟
    لطفا راهنمایی کنین
    متاسفانه راه دیگه ای وجود نداره. من خودم میخواستم اقدام کنم ولی بدجوری کیسه میدوزن واست. من و خانومم دو تاییمون 16 میلیون باید به این دلالها میدادیم. منکه بیخیال بلاروس شدم چون واقعا نمیصرفه که همون اول 16 میلیون بریزی تو شکم این آدما.

رشته و دانشگاه
    علوم

[QUOTE=kvenous;1748374]
    هر بلوک 2 تا اتاق داره که هر اتاق 2نفره هست و سرویس بهداشتی مخصوص کل اون بلوک هست و یک آشپزخانه مشترک هم که مال کل طبقه هست،ترم اول دانشگاه ممکن هست یکم سخت باشه که هم اتاقیتون رو خودتون انتخاب کنید اما ترم های بعد می توانید انتخاب کنید.
    اینجا برای دانشجوهای خارجی 3تا خوابگاه هست (خوابگاه شماره 5 که پر از سرو صدا هست و اتاق هاش زیاد جالب نیست البته اتاق هایی هم داره که مرتب هست که یک شخص ایرانی این اتاق رو ریموت کرده و سالیانه این اتاق رو به اشخاص خاصی که مدنظرشون هست اجاره میده که اجاره ماهیانه این اتاق ها 120$ هست ،خوابگاه 6 هم مثل شماره 5 وضعیت اتاق هاش زیاد از لحاظ تمیزی جالب نیست و اکثراً سیاهپوست ها داخل این خوابگاه هستند،خوابگاه شماره 7 که اتاق های مرتب تری داره نسبت به دو تا خوابگاه دیگه بهتر هست هم برای درس خوندن هم از لحاظ مرتب بودن)
    اما دانشگاه تعیین می کنه که شما کدوم خوابگاه برید و ایرانی ها معمولاً یا خوابگاه 6 یا خوابگاه 7 فرستاده میشند بعضی ها هم داخل اتاق های ریموت شده خوابگاه 5 هستند
    در ضمن هزینه خوابگاه از شما به صورت ترمی یا سالیانه گرفته میشه نه ماهیانه.
    خوابگاه که غذا نداره منظورتون از غذا چی هست؟
    اینجا باید خودتون غذا درست کنید البته 2تا از بچه ها هستند که غذای ایرانی درست می کنند بعضی از دانشجو ها هم ازشون میخرند البته همیشگی نیست.
    بازم مرسی
    ینی دانشگاه کلا کاری به غذا نداره؟
    راستی غذاهاشون چطوره ؟یکی میگفت تو غذاهاشون الکل هست راسته؟؟
    اسم دانشگاه شما چیه؟همه ایرانیا میان اونجا؟؟

رشته و دانشگاه
    علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    متاسفانه راه دیگه ای وجود نداره. من خودم میخواستم اقدام کنم ولی بدجوری کیسه میدوزن واست. من و خانومم دو تاییمون 16 میلیون باید به این دلالها میدادیم. منکه بیخیال بلاروس شدم چون واقعا نمیصرفه که همون اول 16 میلیون بریزی تو شکم این آدما.
    سلام خب کشور دیگه ای سراغ دارید که ارزونتر باشه؟؟

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

[QUOTE=saidm;1748810]

بازم مرسی
    ینی دانشگاه کلا کاری به غذا نداره؟
    راستی غذاهاشون چطوره ؟یکی میگفت تو غذاهاشون الکل هست راسته؟؟
    اسم دانشگاه شما چیه؟همه ایرانیا میان اونجا؟؟
    نه دانشگاه کاری به غذاتون نداره،در مورد الکل بودن تو غذاشون من نه چیزی شنیدم نه خودم دیدم
    دانشگاه bsmu که مورد تایید مشروط وزارت بهداشت هست این تنها دانشگاه اصلی پزشکی مینسک هست که خود مردم کشورشون هم داخل همین دانشگاه درس می خونند( البته به زبان روسی)
    این هم سایت دانشگاه bsmu.by
    اینجا تقریباً برای دندان پزشکی که همه بچه های کورس انگلیسی که تو امتحان قبول میشند ایرانی هستند و شاید 2 تا 3 نفر خارجی هم داشته باشند
    برای پزشکی هم وضعیت تقریباٌ مشابه هست فقط تعداد خارجی تو کل گروه های پزشکی یکم بیشتر هست مثلاً امسال 5 تا 6نفر خارجی بودند بقیه ایرانی هستند

رشته و دانشگاه
    علوم

[QUOTE=kvenous;1748828]
    نه دانشگاه کاری به غذاتون نداره،در مورد الکل بودن تو غذاشون من نه چیزی شنیدم نه خودم دیدم
    دانشگاه bsmu که مورد تایید مشروط وزارت بهداشت هست این تنها دانشگاه اصلی پزشکی مینسک هست که خود مردم کشورشون هم داخل همین دانشگاه درس می خونند( البته به زبان روسی)
    این هم سایت دانشگاه bsmu.by
    اینجا تقریباً برای دندان پزشکی که همه بچه های کورس انگلیسی که تو امتحان قبول میشند ایرانی هستند و شاید 2 تا 3 نفر خارجی هم داشته باشند
    برای پزشکی هم وضعیت تقریباٌ مشابه هست فقط تعداد خارجی تو کل گروه های پزشکی یکم بیشتر هست مثلاً امسال 5 تا 6نفر خارجی بودند بقیه ایرانی هستند
    مرسی
    ینی برا دندون پزشکی باید انگلیسی خوند؟
    راستی میگن برای ازاد شدن مدرکمون باید اول بریم اداره کار درخواست بدیم؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)