صفحه 40 از 100 نخستنخست ... 30313233343536373839404142434445464748495090 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

سلام
    آیا گذراندن دوره پاتفک برای کسی که دیپلم و پیش ریاضی فیزیک داره ضروری است ؟
    چون در بعضی جاها گفته شده میشه بدون پاتفک هم وارد سال اول دانشگاه شد .
    زمان درخواست برای دوره پاتفک از کی تا کی هست ؟
    ارایه پزشکی به زبان انلیسی تبلیغاتی است یا نه واقعا تدریس میشه ؟
    ممنون

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

نقل قول نوشته اصلی توسط john298 نمایش پست ها
    سلام
    آیا گذراندن دوره پاتفک برای کسی که دیپلم و پیش ریاضی فیزیک داره ضروری است ؟
    چون در بعضی جاها گفته شده میشه بدون پاتفک هم وارد سال اول دانشگاه شد .
    زمان درخواست برای دوره پاتفک از کی تا کی هست ؟
    ارایه پزشکی به زبان انلیسی تبلیغاتی است یا نه واقعا تدریس میشه ؟
    ممنون
    سلام
    گذراندن دوره پادفک الزامی هست ربطی هم به پیش دانشگاهی خوندن یا نخوندن شما نداره،بله مواردی داشتیم که دوره پادفک نگذروند اما حتما تو امتحان ورودی دانشگاه شرکت کردند و قبول شدند و بعد وارد دانشگاه شدند(این بدون گذروندن دوره پادفک هم کار هر کسی نیست فقط یک شرکت چند بار این کار رو کرده که البته دانشگاه در جریان این کار نیست و اینکه همون اشخاصی که بدون پادفک وارد امتحان شدند از لحاظ آمادگی برای امتحان در وضعیت تقریبا خوبی بودند و اون شرکتی که این کار رو براشون انجام داده تا اونجایی که من در جریان هستم پول کل دوره پادفک رو ازشون گرفته و مدرک الکی درست کردند که این دوره گذرونده شده فقط اونا دوره رو نگذروندند ولی تو امتحان شرکت کردند و قبول شدند وگرنه گذروندن این دوره اجباری هست)
    نه به زبان انگلیسی و روسی تدریس میشه اما همانطور که می دونید داخل هر کشوری که زبان انگلیسی ،زبان اصلی مردم کشورشون نباشه خب سطح آموزشی به زبان انگلیسی در قیاس با کشور انگلیسی زبان پایین تر هست

Member Reza323 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pavlov First Saint Petersburg State Medical University

سلام
    دوستان می خواستم شرایط خروج از کشور رو برای کسانی که سربازی نرفتن بپرسم که به چه صورته ؟ از دوستان کسی این جا بوده که سربازی نرفته باشه و واسه بلاروس اقدام کرده باشه ؟
    2 - ایا ارز دولتی هم واسه رشته های پزشکی تعلق می گیره یا خیر
    3 - چه درس هایی تو پادفک ارائه میشه؟

با تشکر

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza323 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان می خواستم شرایط خروج از کشور رو برای کسانی که سربازی نرفتن بپرسم که به چه صورته ؟ از دوستان کسی این جا بوده که سربازی نرفته باشه و واسه بلاروس اقدام کرده باشه ؟
    2 - ایا ارز دولتی هم واسه رشته های پزشکی تعلق می گیره یا خیر
    3 - چه درس هایی تو پادفک ارائه میشه؟

با تشکر
    سلام باید ویزای توریستی از طریق شرکتی که می خواهید اقدام کنید براتون گرفته بشه بعد اینجا وقتی برای دوره پادفک ثبت نام می شوید ویزاتون را به ویزای یکساله تغییر می دهند.
    بله ارز دولتی بعد از ورودتون به دانشگاه به عنوان دانشجوی پزشکی بهتون تعلق می گیره
    فیزیک،شیمی،زیست،زبان انگلیسی،زبان روسی
    در مورد سوالات درسی و شرایط زندگی و تحصیلی کاملا قبلا توضیح داده شده بقیه مطالب تو انجمن را مطالعه بفرمایید.

Member Reza323 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pavlov First Saint Petersburg State Medical University

نقل قول نوشته اصلی توسط kvenous نمایش پست ها
    سلام باید ویزای توریستی از طریق شرکتی که می خواهید اقدام کنید براتون گرفته بشه بعد اینجا وقتی برای دوره پادفک ثبت نام می شوید ویزاتون را به ویزای یکساله تغییر می دهند.
    بله ارز دولتی بعد از ورودتون به دانشگاه به عنوان دانشجوی پزشکی بهتون تعلق می گیره
    فیزیک،شیمی،زیست،زبان انگلیسی،زبان روسی
    در مورد سوالات درسی و شرایط زندگی و تحصیلی کاملا قبلا توضیح داده شده بقیه مطالب تو انجمن را مطالعه بفرمایید.
    خيلي ممنون كه وقت كذاشتين جواب دادين
    ١- ويزاي توريستي بگيرم قاعدتا بايد 15 ميليون وثيقه بزارم و اگه تو اون تاريخ بر نگردم ضبط ميشه درسته ؟ ايا راهي واسه زنده كردن پول هست يا بايد رفته حسابش كرد؟
    ٢- بعد از خروج ديگه نمي تونم بيام ايران درسته ؟ چون سرباز فراري به حساب ميام يا تبصره اي وجود داره شما اطلاعي دارين ؟
    ٣- مطمئن هستين ارز دولتي تعلق مي گيره ؟ يعني كسي رو ميشناسين يا خودتون از اين ارز استفاده كردين ؟

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza323 نمایش پست ها
    خيلي ممنون كه وقت كذاشتين جواب دادين
    ١- ويزاي توريستي بگيرم قاعدتا بايد 15 ميليون وثيقه بزارم و اگه تو اون تاريخ بر نگردم ضبط ميشه درسته ؟ ايا راهي واسه زنده كردن پول هست يا بايد رفته حسابش كرد؟
    ٢- بعد از خروج ديگه نمي تونم بيام ايران درسته ؟ چون سرباز فراري به حساب ميام يا تبصره اي وجود داره شما اطلاعي دارين ؟
    ٣- مطمئن هستين ارز دولتي تعلق مي گيره ؟ يعني كسي رو ميشناسين يا خودتون از اين ارز استفاده كردين ؟
    سلام
    روی اون 15 میلیون دیگه حساب نکنید بهتون پرداخت نمی کنند
    اگر دانشجو بشید می توانید نامه اشتغال به تحصیل و مدارک دوره پادفک اتون را بگیرید بفرستید ایران ، خانواده یا کسی که ایران دارید داخل وزارت بهداشت کارتون را پیگیری کنند که شما اینجا مشغول به تحصیل هستید که حدودا این کارتون یکماه طول می کشه تا جواب بدهند بعد یک نامه می دهند که از ایران باید براتون پست کنند می روید سفارت ایران داخل بلاروس،مهر داخل پاسپورت می زندد می توانید رفت وآمد کنید.(البته تا پارسال بچه ها بدون این نامه سفارت اینجا براشون مهر می زد اما امسال ظاهرا اینطوری شده اما اگر پارتی داشته باشید امسال باز هم کسایی بودند که بدون این مراحل سفارت براشون مهر زد)
    من خودم ارز دولتی استفاده نمی کنم اما بچه هایی هستند که ارز می گیرند.

Junior Member

با اجازه kvenous جواب آقای reza323
    1- پانزده میلیون قایل برگشت نیست باید بیخیالش بشی
    2- سرباز فراری حساب نمیشی ولی اگه وارد ایران بشی دیگه اجازه خروج بهت نمیدن به هیچ عنوان .که یه تبصره داره برای کسایی که اینطوری از کشور خارج میشن که اگر به صورت متوالی سه سال کامل رو داخل بلاروس (یا هر کشور دیگه) بمونی بعد از اون سه سال میتونی سالی سه ماه داخل ایران بیای( که در دو نوبت میتونی استفاده کنی) که اجازه بدن برگردی به بلاروس
    3- چون کاری که شما میکنید قانونی نیست پس باید کل هزینه هایی که میکنید با نرخ ارز آزاد باشه تمام مدت تحصیل
    چون خودم هم همین شرایط رو دارم بخاطر همین دنبالش بودم و از نظام وظیفه و چند تا شرکت که کارشون اعزام دانشگاه به بلاروسه سوال کردم

Junior Member

سلام دوستان
    من متولد سال 1363 هستم و ارشد بهداشت دارم. برای دندان می تونم برای بلاروس اقدام کنم. زبانم هم خوبه...

Junior Member

من اگر مدرک ارشدم را خارج از کشور گرفتم و به انگلیسی مسلطم می توانم بدون دوره پافک در آزمون ورودی دندان شرکت کنم؟ نمونه سوال و سطح درسها را می توانم پیدا کنم؟ آیا خود شما کارای پذیرش را انجام می دهید در ازای گرفتن دست مزد؟

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

نقل قول نوشته اصلی توسط ashnani نمایش پست ها
    من اگر مدرک ارشدم را خارج از کشور گرفتم و به انگلیسی مسلطم می توانم بدون دوره پافک در آزمون ورودی دندان شرکت کنم؟ نمونه سوال و سطح درسها را می توانم پیدا کنم؟ آیا خود شما کارای پذیرش را انجام می دهید در ازای گرفتن دست مزد؟
    سلام دوست عزیز
    در مورد زبان انگلیسی اگر سطح زبانی شما از لحاظ گرامری اوکی باشه تو امتحان مشکلی پیدا نمی کنید در مورد امتحان شیمی و زیست هم مطالب امتحان بیشتر با دروس پیش دانشگاهی و دبیرستان مرتبط هست البته یکم متفاوت تر هست.در مورد اینکه بدون گذروندن دوره پادفک بتوانید توی امتحان شرکت کنید تا اونجایی که مطلع هستم مواردی را داشتیم که اینکار را انجام دادند اما از طریق یک شرکتی اینکار را انجام دادند که توی پست های قبلی توضیح داده شده،اینکه اون شرکت اینکار را مجددا برای امسال انجام بده نمی دونم چون متاسفانه با توجه به افزایش هر ساله متقاضیان برای رشته پزشکی و دندان پزشکی و ظرفیت کم پذیرش نسبت به متقاضی یکم شرایط سختتر هست اما ممکنه بتوانید اینکار را بدون انجام پادفک بگذرونید.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)