صفحه 41 از 100 نخستنخست ... 31323334353637383940414243444546474849505191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

kvenous عزیز
    ممنون از پاسخ خوبتان یه چیزی که خیلی مهم هستش اینکه که
    من متولد سال 1363 هستم و ارشد بهداشت دارم. می خواستم بدون با توجه به اینکه ارشد بهداشت دارم برای سن من محدودیت پذیرش وجود نداره آخه امسال 31 ساله می شم..... برای دندان می تونم برای بلاروس اقدام کنم؟؟؟

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

نقل قول نوشته اصلی توسط ashnani نمایش پست ها
    kvenous عزیز
    ممنون از پاسخ خوبتان یه چیزی که خیلی مهم هستش اینکه که
    من متولد سال 1363 هستم و ارشد بهداشت دارم. می خواستم بدون با توجه به اینکه ارشد بهداشت دارم برای سن من محدودیت پذیرش وجود نداره آخه امسال 31 ساله می شم..... برای دندان می تونم برای بلاروس اقدام کنم؟؟؟
    محدودیت سنی برای پذیرش وجود ندارد،کسایی که هم سن شما یا حتی بیشتر هم باشند الان داخل این دانشگاه مشغول تحصیل هستند.

Junior Member

تشکر از پاسختون
    اما شرکتها می گویند برای دوره انگلیسی محدودیت تا 30 سال داریم و بالاتر از آن باید روسی بخونید...
    راسته؟ ضمنا میگن اونایی که پافک روسی می خونن بدون امتحان وارد دانشگاه می شن؟ یک سوال دیگه اینکه زبان روسی خیلی سخته؟
    ضمنا خود شما کارای پذیرش را انجام می دهید در قبالش هزینش را دریافت کنید؟
    Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

تشکر از پاسختون
    اما شرکتها می گویند برای دوره انگلیسی محدودیت تا 30 سال داریم و بالاتر از آن باید روسی بخونید...
    راسته؟ ضمنا میگن اونایی که پافک روسی می خونن بدون امتحان وارد دانشگاه می شن؟ یک سوال دیگه اینکه زبان روسی خیلی سخته؟
    ضمنا خود شما کارای پذیرش را انجام می دهید در قبالش هزینش را دریافت کنید؟
    سلام در مورد محدودیت سنی می خواستم خدمتتون عرض کنم که حتی تو ورودی های همین امسال برای کورس انگلیسی دندان پزشکی متولدین سال های 62 و. 61 هم داشتیم و الان هم مشغول تحصیل هستند اینکه اون شرکت قصدشون از این گفته چی بوده اطلاعی ندارم اگر شما بفرمایید از طریق کدوم شرکت اقدام می کنید بیشتر می توانم راهنمایی تون کنم.
    قبلا هم تو ی پست های قبلی گفتم که فقط کسایی که دوره پادفکشون رو در خود دانشگاه گذرونده باشند و در طول دوره حد نصاب نمره قبولی را کسب کرده باشند می توانند بدون امتحان ورودی وارد دانشگاه بشوند و این قضیه هم برای کورس انگلیسی زبان هم برای کورس روسی زبان صدق می کنه که شهریه آن هم نسبت به بقیه کالج ها ارزان تر هست، در مورد شرایط پادفک دانشگاه پست های قبلی را مطالعه کنید.
    در مورد اینکه زبان روسی سخت هست یا خیر،بببنید زبان روسی پیچیدگی های گرامری و قواعد خاص خودش را داره که شاید بخاطر همین این زبان را یکم سختتر می کنه اما اگر علاقه مند باشید و تلاش بیشتری داشته باشید به راحتی می توانید این زبان را یاد بگیرید اگر قصد دارید که پادفک روسی بخوانید چون در طول دوره زبان آموزشی تون،زبان روسی می باشد به راحتی زبان را یاد می گیرید و اینکه محیط زندگی هم می تواند بهتون کمک کنه چون مردم اینجا فقط زبان روسی صحبت می کنند اصلا انگلیسی بلد نیستند و این کمک می کنه که زودتر زبان را یاد بگیرید.
    در زمینه کارای پذیرش من نمی توانم کمکی بهتون بکنم فقط می توانم راهنمایی تون کنم از این بابت عذر می خواهم.

Junior Member

سلام. ممنون از راهنماییاتون. من برای امتحان ورودی می خوام آماده بشم. میشه منبع امتحان زیست و شیمی را معرفی کنید یا اگر فایل پی دی افی هست بهم معرفی کنید. شاد باشید...

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

سلام. ممنون از راهنماییاتون. من برای امتحان ورودی می خوام آماده بشم. میشه منبع امتحان زیست و شیمی را معرفی کنید یا اگر فایل پی دی افی هست بهم معرفی کنید. شاد باشید...
    سلام در مورد شیمی که هم شامل بخش ارگانیک هم غیرارگانیک(شیمی عمومی) هست ببنید در مورد زیست هم کل مطالب کتاب های دبیرستان البته به صورت مفصل تر اگه بخونید و تا حدودی انگل شناسی و در مورد اندامهای بدن می توانید به سوالات جواب بدید در مورد زبان گرامر خیلی مهمه منبع خاصی نیست که بخواهم معرفی کنم چون اینجا تقریبا همون چیزایی که تو دوره پادفک می گذرونند امتحان می گیرند.

Junior Member

با تشکر از پاسختون ...من چون مدرک ارشد داشتم دانشگاه گفته برا سال اول اپلای کنم ولی باید امتحان ورودی رو بدم . برای زبان مشکلی نیست اما برای زیست و شیمی باید منابع انگلیسی رو گیر بیارم. میشه لطفا منابع انگلیسی رو که دوره پادفک تدریس شده و یا خود جزوات رو در اختیارم قرار دهید؟ضمنا امتحان ورودی همه سوالات چهار گزینه ای هست؟ و چه نمره ای رو باید بیارم؟و اینکه مدت زمان امتحان چقدر است؟ با تشکر

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

[QUOTE=ashnani;1882568]با تشکر از پاسختون ...من چون مدرک ارشد داشتم دانشگاه گفته برا سال اول اپلای کنم ولی باید امتحان ورودی رو بدم . برای زبان مشکلی نیست اما برای زیست و شیمی باید منابع انگلیسی رو گیر بیارم. میشه لطفا منابع انگلیسی رو که دوره پادفک تدریس شده و یا خود جزوات رو در اختیارم قرار دهید؟ضمنا امتحان ورودی همه سوالات چهار گزینه ای هست؟ و چه نمره ای رو باید بیارم؟و اینکه مدت زمان امتحان چقدر است؟ با تشکر[/QUOT
    امتحان زبان شامل ریدینگ که T/Fداره و بخش مفهومی و بخش گرامر که چهار جوابی هست
    در مورد شیمی یک تعداد چهارگزینه ای و بقیه اونها حل کردنیه که فقط جواب اخر را باید بنویسید توی پاسخنامه.(20 سوال)
    در مورد زیست 5 یا 6 تا چهار گزینه ای و دو تا جای خالی و دو تا سوال ژ نتیک و یک سوال اورال هست که باید کاملا در موردش توضیح بدید و بنویسید با شکل
    حدودا 1 ساعت وقت دارید معمولا امتحان که تو جولای برگزار میشه که البته ممکن هست امسال زودتر هم باشه هر درس تو 1 روز برگزار میشه اما امتحانات اگوست ماه تو یک روز 3 تا امتحان پشت سر هم هست.
    چون رقابت برای امسال خیلی زیاد هست و شرکت ها چندین برابر ظرفیت دانشگاه متقاضی آوردند که الان مشغول دوره پادفک هستند و مطمئنا خیلی هاشون باید برگردند اگر تو امتحان قبول نشوند بخاطر همین هرچی نمره شما بالاتر باشه احتمال قبولیتون و وارد شدنتون بیشتر هست اما حد نصاب قبولی 4 هست اینجا نمرات از 10 نمره هست.
    در مورد منابع من کمکی نمی توانم بهتون بکنم توضیحات لازم را کامل خدمتتون گفتم

با سلام
    من می خواستم بدونم که دانشگاه های بلاروس مدرک پزشکیشون چیه؟؟ و تو چه کشور هایی اعتبار داره؟؟
    یعنی با اون مدرک میشه رفت در کشور هایی دیگه مشغول به کار شد؟؟

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

نقل قول نوشته اصلی توسط arashdehghan نمایش پست ها
    با سلام
    من می خواستم بدونم که دانشگاه های بلاروس مدرک پزشکیشون چیه؟؟ و تو چه کشور هایی اعتبار داره؟؟
    یعنی با اون مدرک میشه رفت در کشور هایی دیگه مشغول به کار شد؟؟
    سلام
    منظورتون از مدکش چیه را متوجه نشدم ، مدرک اینجا واسه بقیه کشورها معتبر هست ولی واسه ایران مشروط هست البته اینکه مدارک هرکس پذیرفته بشه مشروط به قبولی تو امتحانات کشور مورد نظز هست و اینکه سطح معلومات شخص چقدر هست که در صورت طی کزدن این امتحان بتابر قوانین کشور مورد نظز می تواند کار کند بچه هایی هستند که از اینجا الان دارند مثلا در المان،آمریکا وایران و.... مشغول به کار هستند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)