صفحه 44 از 100 نخستنخست ... 34353637383940414243444546474849505152535494 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

نقل قول نوشته اصلی توسط m3daad نمایش پست ها
    دوستان سلام ،

من لیسانس فناوری اطلاعات از ایران دارم و می خواستم واسه فوق لیسانس بلاروس ادامه بدم،بنده معافیت موقت سربازی دارم تا ۲ سال ، می خواستم ببینم بلاروس به من ویزای دانشجویی میده که نظام وظیفه گیر نده ؟ چون تو بعضی پست ها خوندم با ویزای دانشجویی رفتن بلاروس ، که تاریخش هم برای نظام وظیفه کوتاهه!
    سلام
    شما می توانید از طریق موسسات اعزام دانشجو که برای بلاروس اقدام می کنند ویزای توریستی بگیرید بعد اینجا به ویزای دانشجویی تبدیلش کنید البته باید یک وثیقه 15 میلیون هم بگذارید که البته این وثیقه با اومدنتون به اینجا سوخت میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kvenous نمایش پست ها
    سلام
    شما می توانید از طریق موسسات اعزام دانشجو که برای بلاروس اقدام می کنند ویزای توریستی بگیرید بعد اینجا به ویزای دانشجویی تبدیلش کنید البته باید یک وثیقه 15 میلیون هم بگذارید که البته این وثیقه با اومدنتون به اینجا سوخت میشه.
    خب با این کار غیبت نمی خورم؟ چون اگه غیبت بخورم خیلی ناجور میشه

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

نقل قول نوشته اصلی توسط m3daad نمایش پست ها
    خب با این کار غیبت نمی خورم؟ چون اگه غیبت بخورم خیلی ناجور میشه
    با شما مثل یک دانشجو رفتار میشه که قصد ادامه تحصیل دارید و بعد از اتمام تحصیل باید سربازیتون را انجام بدهید و حتما باید تو امتحان ورودی قبول بشید تا دانشجو محسوب بشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kvenous نمایش پست ها
    با شما مثل یک دانشجو رفتار میشه که قصد ادامه تحصیل دارید و بعد از اتمام تحصیل باید سربازیتون را انجام بدهید و حتما باید تو امتحان ورودی قبول بشید تا دانشجو محسوب بشید.
    رشته های مهندسی هم آزمون ورودی داره ؟

Junior Member

سلام دوستان من لیسانس شیمی هستم و می خوام بلاروس پزشکی بخونم با این که شنیدم هزینه ها خیلی پایینه اما به جز شهریه دانشگاه تقریبا ماهی 2 میلیون و نیم هزینه خورد و خوراک و... است و این که دانشجوها اجازه کار ندارند آیا درسته؟
    سوال بعدی من راجع به مدت زمان تحصیل در رشته پزشکیه اصولا پزشکی اون جا چند سال طول می کشه؟
    و این که آیا محیط اون جا برای دخترها مناسب هست یانه؟

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

نقل قول نوشته اصلی توسط rahaaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان من لیسانس شیمی هستم و می خوام بلاروس پزشکی بخونم با این که شنیدم هزینه ها خیلی پایینه اما به جز شهریه دانشگاه تقریبا ماهی 2 میلیون و نیم هزینه خورد و خوراک و... است و این که دانشجوها اجازه کار ندارند آیا درسته؟
    سوال بعدی من راجع به مدت زمان تحصیل در رشته پزشکیه اصولا پزشکی اون جا چند سال طول می کشه؟
    و این که آیا محیط اون جا برای دخترها مناسب هست یانه؟
    سلام دوست عزیز
    شهریه دانشگاه پزشکی سالیانه 4700 دلار و هزینه ماهیانه بین 350 الی 500 دلار بستگی به شخص متغیر هست و هزینه خوابگاه ماهیانه 60 دلار هست
    در مورد اجازه کار درست شنیدید دانشجو اجازه کار نداره
    مدت تحصیل 6سال هست
    اینجا شهر فوق العاده امن وساکتی هست و سازگاری هر کسی با محیط کاملا متفاوت هست،من خودم به شخصه که تا الات مشکلی نداشتم همه چیز بستگی به خودتون داره.

Junior Member

سلام
    همسر من پزشک عمومی هست و برای تخصص می خواد اقدام کنه. برای پذیرش چه مراحلی باید طی بشه و هزینه ش حدودا سالی چقدر هست? آیا از طریق همسرم به من هم ویزا میدن که همراهش باشم? اینکه گفته شده هزینه زندگی ماهی ۴۰۰ الی ۵۰۰ دلار هست ، این هزینه یک نفر هست? ممنون میشم راهنمایی کنید.

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

نقل قول نوشته اصلی توسط z_sh_m نمایش پست ها
    سلام
    همسر من پزشک عمومی هست و برای تخصص می خواد اقدام کنه. برای پذیرش چه مراحلی باید طی بشه و هزینه ش حدودا سالی چقدر هست? آیا از طریق همسرم به من هم ویزا میدن که همراهش باشم? اینکه گفته شده هزینه زندگی ماهی ۴۰۰ الی ۵۰۰ دلار هست ، این هزینه یک نفر هست? ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام
    اگر همسر شما پزشک عمومی هست واسه کشورهای دیگه اقدام کنید خیلی بهتر هست چون از لحاظ تخصص پزشکی بهتر یک کشور پیشرفته تر اقدام کنید مثل آلمان که تسهیلات خوبی هم برای تخصص پزشکی قائل میشه
    هزینه زندگی ماهیانه حدودا اگر به صرفه خرج کنید برای هردوتاتون بدون محل اسکان حدودا 500 الی 600 دلار برای هردوتاتون در حد زندگی معمولی کافیه.
    در مورد تخصص پزشکی و هزینه هاش اطلاعی ندارم چون معمولا اکثرا بعد از اتمام پزشکی عمومی یا به ایران بر می گردند یا یک کشور پیشرفته تر را برای تخصص انتخاب می کنند.

سلام دوستای عزیز
    من چند تا سؤال داشتم ممنون میشم جواب بدین
    من 28 سالمه متولد 66 هستم و لیسانس کشاورزی دارم و میخوام برای پزشکی بلاروس اقدام کنم به چند تا موسسه زنگ زدم و گفتن با این سن یا باید بی خیال بشی یا باید به زبان روسی بخونی،درسته؟
    و اینکه دوره های پافتک از کی شروع میشه؟ اینجا گفتن از شهریور؟ و اینکه من یک سال باید پافتک بخونم و بعد از منابعی که خودشون دادن ازم امتحان میگیرن دیگه یا اینکه بدون گذروندن این دوره خودم منابع رو پیدا کنم و بخونم و امتحان بدم؟
    امتحانش سخته یا اگه همون منابع رو بخونم میتونم قبول بشم؟ و بعد ازون میتونم تازه برای دانشکده پزشکی اقدام کنم؟ یعنی باید تازه بیوفتم دنبال کارای پذیرش یا در صورت قبولی دوره ی پافتک از دانشکده خودشون بهم پذیرش میدن؟ ممنون میشم راهنماییم کنین
    راستی من سالی 40 تومن میتونم هزینه کنم با این هزینه میتونم اونجا پزشکی بخونم و زندگی کنم یا کمه؟ مرسی دوست گلم
    ویرایش توسط samaneh6605 : March 17th, 2015 در ساعت 04:23 PM

سلام دوست عزیز.من با یکی از دانشجوهای ایرانی تو مینسک آشنا شدم که این اطلاعات رو به من داده.ببینید شما تایید میکنید؟
    هزینه دانشگاه پزشکی و دندانپزشکی با خوابگاه سالی2500 دلار
    هزینه زندگی ماهی 200 دلار
    شرط سنی ورود به این رشته 45 سال است
    دانشگاه خوابگاه اختصاصی میده با هزینه سالانه600 دلار
    بعد از 2 سال تحصیل میتونیم منتقل بشیم به دانشگاه تهران.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)