صفحه 48 از 100 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253545556575898 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

Banned

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

نقل قول نوشته اصلی توسط naghmeeeee نمایش پست ها
    خب خواهش میکنم یه کشوری که بشه واسه دندان پزشکی اقدام کرد و بم معرفی کنید که هم زبانش انگلیسی باشه هم هزینه ها در حد بلاروس هم آیلس نخواد( لطفاا
    والا اخه اینی که شما نوشتی میشه آمریکا و کانادا .
    ولی یکمی ایدئالهاتونو پایین بیارین هند انگلیسیه ولی دیگه وضعیت بهداشتشم باید تحمل کنید توی یوتیوب سرچ کنید ببینید میتونید زندگی کنید یا نه.
    اما بازم به زبان انگلیسی روسیه هم هست هزینه ها اختلاف حدودا 1500 دلاری داره تا 1000 دلاری با بلاروس.
    کشورهایی مثل مجارستانم هستن اما اختلافشون دیگه زیاده. لهستانم همچنین. هلند هم همچنین هزینه ها خیلی دیگه بالا میره. آلمان و .... هم شرایط خودشونو دارن معدل و ... توضیح داده شده در تاپیک ها. ایتالیا هم شرایطش هست توی تاپیکا امتحانشو باید قبول بشید. هزینه هاش نسبتا معقول هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط new_helix نمایش پست ها
    دوره پاتفک شما اصلا دانشجو نیستی!!! ارز دانشجویی هم نمیدن!!! دانشجو هم محسوب نمیشید از نظر ایران!
    دوست عزیز من از وزارت بهداشت پرسیدم اینجور که جواب دادن گفتن ملاک وارد شدن به پیش دانشگاهی پزشکی یعنی همون دوره پاتفک هست..حالا باز هم سوال میکنم

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

نقل قول نوشته اصلی توسط naghmeeeee نمایش پست ها
    دوست عزیز من از وزارت بهداشت پرسیدم اینجور که جواب دادن گفتن ملاک وارد شدن به پیش دانشگاهی پزشکی یعنی همون دوره پاتفک هست..حالا باز هم سوال میکنم
    سلام دوست عزیز
    به هیچ عنوان تا زمانی که شما به عنوان دانشجو ثبت نام در دانشگاه اینجا نشده باشید دانشجو محسوب نمی شوید(چون ممکنه شما بیاید اینجا و توی امتحان ورودی قبول نشید چجوری به عنوان دانشجو وزارت بهداشت شما را باید حساب کند! در ضمن دوره پادفک که شما اینجا می گذرونید توی زمینه پیش دانشگاهی ایران هست با دروس کمتر آیا شما توی ایران با مدرک پیش دانشگاهیتون دانشجو محسوب می شوید؟) و اگر وزارت بهداشت چنین حرفی را زده باشه بهتون احتمالا متوجه گفته شما نشده اند یا درست جواب شما را ندادند و هم چنین برای ارز،بعد از ورو دتون به دانشگاه به عنوان دانشجو تا زمانی که کارهایی که برای ثبت مشخصاتتون توی وزارت بهداشت باید انجام بدهید انجام نداده باشید بهتون ارز تعلق نمی گیره.

Junior Member

سلام دوستان من تازه با این فروم اشنا شدم چندتا سوال داشتم که ممنون میشم دوستان عزیز پاسخ بدن...1-دوستان من تو یه سایت دیدم که هزینه تحصیل تو بلاروس رو برای رشته پزشکی نوشته بود 3100دلار البته به زبان روسی اما سایت های اعزام دانشجو نوشتن 3500دلار حالا به نظرتون کدومش درسته؟؟2-دوستان من از سایت(www.4icu.org/by)رنک دانشگاه های پزشکی بلاروس روسیه و ارمنستان رو چک کردم و رتبه دانشگاه پزشکی ایروان و مینسک بهتر از دانشگاه پزشکی St Petersburg State Medical University یا St Petersburg State Medical Academy بودن ایا این سایت رتبه ها رو درست نوشته؟3-دوستان ایا نمیشه شهریه دانشگاه رو که به دلار نوشته به پول خود اون کشور داد؟(به خاطر افزایش روز به روز نرخ دلار) و دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید حالا با این وضعیت من کدوم یک از این کشور ها رو برای پزشکی عمومی انتخاب کنم؟در ضمن من برامم فرقی دنداره که مثلا رمنستان مورد تایید ایران نیست چون قصد بازگشت ندارم.ببخشید که طولانی شد و ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2015 نمایش پست ها
    سلام دوستان من تازه با این فروم اشنا شدم چندتا سوال داشتم که ممنون میشم دوستان عزیز پاسخ بدن...1-دوستان من تو یه سایت دیدم که هزینه تحصیل تو بلاروس رو برای رشته پزشکی نوشته بود 3100دلار البته به زبان روسی اما سایت های اعزام دانشجو نوشتن 3500دلار حالا به نظرتون کدومش درسته؟؟2-دوستان من از سایت(www.4icu.org/by)رنک دانشگاه های پزشکی بلاروس روسیه و ارمنستان رو چک کردم و رتبه دانشگاه پزشکی ایروان و مینسک بهتر از دانشگاه پزشکی St Petersburg State Medical University یا St Petersburg State Medical Academy بودن ایا این سایت رتبه ها رو درست نوشته؟3-دوستان ایا نمیشه شهریه دانشگاه رو که به دلار نوشته به پول خود اون کشور داد؟(به خاطر افزایش روز به روز نرخ دلار) و دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید حالا با این وضعیت من کدوم یک از این کشور ها رو برای پزشکی عمومی انتخاب کنم؟در ضمن من برامم فرقی دنداره که مثلا رمنستان مورد تایید ایران نیست چون قصد بازگشت ندارم.ببخشید که طولانی شد و ممنون
    الان شما چطور بارو کردید که دانشگاه مینسک و ایروان از سنت پترزبورگ رنک بهتری داشته باشند؟ برام خیلی جالب بود.
    ضمنا فقط دانشگاه پاولف سنت پترزبورگ مورد تایید هست.
    احتمالا بشه.
    اگر براتون فرقی نداره مورد تایید نبودن که گزینه های بهتری هم هستند بگردید.

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2015 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    1.موسسات همیشه پول بیشتری را طلب می کنند به خاطر حق الزحمه ی خودشون،ولی البته شهریه هم توی سایت برای ورودی های جدید گاهی اوقات دیرتر به روز می شود برای اطلاع بیشتر به سایت www.bsmu.by مراجعه کنید.
    2.ببینید همیشه اون چیزی که رنگینک نشان می دهد لزوما به این معنی نیست که واقعیت هست من فکر می کنم مسلما دانشگاه های روسیه سطح بهتری نسبت به مینسک دارند.
    3.توی اوایل ترم جاری رئیس جمهور این کشور اعلام کرده بود که باید سیستم های پرداختی همه ی جا ها به روبل باشه (مثلا دانشگاه ها) از این به بعد پول دانشگاه را به نرخ روبل بگیرند اما حدودا 3 هفته مسئولین دانشگاه سر این مسئله با هم بحث داشتند چون به ضرر دانشگاه بود حتی بچه هایی که نتوانستند پول شهریه را به موقع پرداخت کنند بعد از 3هفته از تصمیم گیری دانشگاه برای گفته رئیس جمهورشان پول شهریه را که دیر کرده بودند به روبل پرداخت کردند (همراه با جریمه دیرکرد روزانه)، البته مبلغ روبلی که ازشون گرفته بودند به نرخ روز دلار بود و واسه همین مطمئنا اگر برای ترم آینده پول را هم بخواهند به روبل بگیرند مثل این قضیه که خدمتتون عرض کردم به نرخ روز دلار پول را دریافت می کنند.
    در کل اگر برای پزشکی عمومی برای کشورهای روس زبان اقدام می خواهید بکنید بهتر کورس روسی را انتخاب کنید برای بازدهی بهتر .

موفق باشید.

Junior Member

دوستان عزیز سلام. وقتتون بخیر
    تشکر از این تاپیک خوبتون. من چندتا سوال مهم داشتم ممنون میشم پاسخ بدید. من دانشجوی رشته مهندسی هستم در ایران در مقطع کارشناسی . میخوام درسم رو ول کنم برم بلاروس ادامه بدم کارشناسی رو از اول.
    1. من میخوام توی رشته های مهندسی یا رشته های ورزشی تحصیل کنم توی بلاروس . به نظرتون کدوم بهتره توی بلاروس ؟
    2. چند روز پیش با یکی از موسسات حرف زدم گفت شما اصلا نیاز ندارید که هیچ زبان روسی بلد باشید. اما من توی بعضی از سایتا دیدم که نوشته یه مقدار باید بلد باشی . درسته یا نه ؟
    3. مدرک زبان مورد نیاز بلاروس چی هست ؟ آیا نیاز به داشتن تافل یا آیلتس یا مدارک مشابه است ؟
    4. بهترین دانشگاه مهندسی بلاروس کجاست ؟
    5. وضعیت کار پیدا کردن توی بلاروس در سال اخیر چطوره ؟
    6. توی سایت های موسسات که نگاه کردم دیدم رشته مهندسی شیمی رو زدن دانشگاه BSU داره اما توی سایت خود دانشگاه که رفتم اصلا نبود این رشته. چرا ؟؟
    لینک سایت :
    http://www.study2000.com/%D8%AF%D8%A...1%D9%88%D8%B3/
    دقت کنید که توی سایت BSU من حتی رشته مهندسی هم ندیدم چه برسه به مهندسی شیمی !!
    آیا من دارم اشتباه میکنم یا این موسسه دروغ میگن ؟
    7. به نظر شما اسلواکی بهتر است یا بلاروس ؟
    8. در نهایت اینکه اگر بخوام برای پذیرش اقدام کنم از کجا شروع کنم و چه مدارکی را باید آماده کنم ؟
    ممنون و بی نهایت سپاسگزارم و ببخشید طولانی شد...

دوستم که دندانپزشکی بلاروس تحصیل میکنه در مورد هزینه ها میگفت علاوه بر هزینه شهریه باید هر ترم به استادا رشوه بدی تا پاست کنن میگفت چون دانشجوهای دیگه این پول میدن ما هم از ترس اینکه استاد باهامون لج نکنه مجبوریم از هزینه خرد و خوراکمون بزنیم و این پول بدیم به استاد. همین کارا رو میکنن که دانشگاهاش از تایید وزارت بهداشت خارج میشه. از حرفهای خانم نفیسی هم تو تلویزیون معلوم بود که میخوان مثل اکراین از اعتبار درش بیارن.
    اسلواکی بهتره 100٪

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط command19 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام. وقتتون بخیر
    تشکر از این تاپیک خوبتون. من چندتا سوال مهم داشتم ممنون میشم پاسخ بدید. من دانشجوی رشته مهندسی هستم در ایران در مقطع کارشناسی . میخوام درسم رو ول کنم برم بلاروس ادامه بدم کارشناسی رو از اول.
    1. من میخوام توی رشته های مهندسی یا رشته های ورزشی تحصیل کنم توی بلاروس . به نظرتون کدوم بهتره توی بلاروس ؟
    2. چند روز پیش با یکی از موسسات حرف زدم گفت شما اصلا نیاز ندارید که هیچ زبان روسی بلد باشید. اما من توی بعضی از سایتا دیدم که نوشته یه مقدار باید بلد باشی . درسته یا نه ؟
    3. مدرک زبان مورد نیاز بلاروس چی هست ؟ آیا نیاز به داشتن تافل یا آیلتس یا مدارک مشابه است ؟
    4. بهترین دانشگاه مهندسی بلاروس کجاست ؟
    5. وضعیت کار پیدا کردن توی بلاروس در سال اخیر چطوره ؟
    6. توی سایت های موسسات که نگاه کردم دیدم رشته مهندسی شیمی رو زدن دانشگاه BSU داره اما توی سایت خود دانشگاه که رفتم اصلا نبود این رشته. چرا ؟؟
    لینک سایت :
    http://www.study2000.com/%D8%AF%D8%A...1%D9%88%D8%B3/
    دقت کنید که توی سایت BSU من حتی رشته مهندسی هم ندیدم چه برسه به مهندسی شیمی !!
    آیا من دارم اشتباه میکنم یا این موسسه دروغ میگن ؟
    7. به نظر شما اسلواکی بهتر است یا بلاروس ؟
    8. در نهایت اینکه اگر بخوام برای پذیرش اقدام کنم از کجا شروع کنم و چه مدارکی را باید آماده کنم ؟
    ممنون و بی نهایت سپاسگزارم و ببخشید طولانی شد...
    1. صد در صد کار اشتباهی میکنید
    2.یاد میگیرید همونجا
    3.خیر
    4.دانشگاه خاص و بدرد بخوری در زمینه مهندسی نداره همین ایران بهتر هستند
    5.بد
    6.اون موسسه از آب کره میگیره
    7 ؟!
    8.مدارکتون رو بدید به یکی از موسسات و تمام.
    این اشتباه رو نکنید!!!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdii1992 نمایش پست ها
    دوستم که دندانپزشکی بلاروس تحصیل میکنه در مورد هزینه ها میگفت علاوه بر هزینه شهریه باید هر ترم به استادا رشوه بدی تا پاست کنن میگفت چون دانشجوهای دیگه این پول میدن ما هم از ترس اینکه استاد باهامون لج نکنه مجبوریم از هزینه خرد و خوراکمون بزنیم و این پول بدیم به استاد. همین کارا رو میکنن که دانشگاهاش از تایید وزارت بهداشت خارج میشه. از حرفهای خانم نفیسی هم تو تلویزیون معلوم بود که میخوان مثل اکراین از اعتبار درش بیارن.
    اسلواکی بهتره 100٪
    پولشم بهتره دویست درصد :/

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)