صفحه 5 از 100 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

قیمت دانشگاهای بلاروس رو در سایتهای فارسی دوروبر 1600 دلار در سال نوشتن، در حالی که در سایت خود دانشگاه ها، مثلا برای رشته مدیریت دانشگاه usb 3785 دلار هستش! ارزونترین رشته 2570 بود گمونم!
    سپهر همه موسسه ها قیمت پادفنگ رو زیاد میگن!! پادفنگ زبان روسی 1800 دلار هست و سایر زبانها 2000 دلار!
    همیشه بهترین راه را برای پیمودن میبینیم، ولی تنها راهی را که به آن عادت کرده ایم را میرویم...

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

سپهر همه موسسه ها قیمت پادفنگ رو زیاد میگن!! پادفنگ زبان روسی 1800 دلار هست و سایر زبانها 2000 دلار!
    خب معلومه عزیزم

بالاخره باید یه کمیسیونی هم به موسسات برسه دیگه. حالا چه در پذیرش و چه در دوره پادفک

حول و حوش 2500 $ بیشتر اعلام میکنن! اینطوری که تابلو ه تو سایت خود دانشگاه یکی ببینه متوجه میشه دیگه!
    شما دوستی آشنایی تو مینسک نداری؟ من برا دانشگاه bseu میخوام اپلای کنم، این دانشگاه هم پیک آپ نداره!
    همیشه بهترین راه را برای پیمودن میبینیم، ولی تنها راهی را که به آن عادت کرده ایم را میرویم...

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط dumb نمایش پست ها
    حول و حوش 2500 $ بیشتر اعلام میکنن! اینطوری که تابلو ه تو سایت خود دانشگاه یکی ببینه متوجه میشه دیگه!
    شما دوستی آشنایی تو مینسک نداری؟ من برا دانشگاه bseu میخوام اپلای کنم، این دانشگاه هم پیک آپ نداره!
    از دوستم میپرسم و بهتون اطلاع میدم البته به صورت خصوصی...

موفق باشید

بعضی از موسسه ها میگن تنهایی نمیشه اقدام کرد و حتمن باید از طریق موسسه ای مورد تایید دانشگاهای اونجا اقدام کنین، دوستم یه ایمیل برا دانشگاه پلی تکنیک فرستاد و در جواب با تعجب نوشتن که همچین چیزی نیست و u can apply by urself !
    فقط خواهش میکنم اگه شخص مورد اعتمادی در مینسک میشناسین بهم معرفی کنین...

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه

بعضی از موسسه ها میگن تنهایی نمیشه اقدام کرد و حتمن باید از طریق موسسه ای مورد تایید دانشگاهای اونجا اقدام کنین، دوستم یه ایمیل برا دانشگاه پلی تکنیک فرستاد و در جواب با تعجب نوشتن که همچین چیزی نیست و u can apply by urself !
    فقط خواهش میکنم اگه شخص مورد اعتمادی در مینسک میشناسین بهم معرفی کنین...
    اینکه حتما باید از طریق موسسه مورد تایید دانشگاه اقدام کنی غلطه. اما بعضی از دانشگاه ها هستن که ثبت نام آنلاین ندارن و باید از طریق موسسات اقدام کنید یا اینکه اشنایی تو مینسک داشته باشید.

موفق باشید

همینطوره..
    دانشگاه بی اس یو که با پست هستش نیازی به حضور نیست! جالبتر اینکه سرویس پیک آپ داره! دانشجو رو میاد از فرودگاه بر میداره میبره خوابگاهش!

چه فرقی بین پادفک دانشگاه ها باهم هست؟

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه

همینطوره..
    دانشگاه بی اس یو که با پست هستش نیازی به حضور نیست! جالبتر اینکه سرویس پیک آپ داره! دانشجو رو میاد از فرودگاه بر میداره میبره خوابگاهش!

چه فرقی بین پادفک دانشگاه ها باهم هست؟

فرق خاضی نیست. ضمنا پادفک رو همه دانشگاه ها ندارن. تعداد خاصی برگذار میکنن...

میشه من پادفک رو تو یه دانشگاه بگذرونم، و بعد برا تحصیل برم دانشگاه دیگه؟
    دو نوع کالج زبان روسی هست، یکی فقط زبان روسیه یکیم زبان روسی + چندتا درس! اینا رو از موسسه ها که میپرسم جواب درست حسابی نمیدن دانشگاها هم تو سایتشون اطلاعات کافی ندادن راجب این موضوع! البته بعضی از موسسه ها میگن پادفک رو تو یه دانشگاه بگذرونین و درس رو تو یکی دیگه، ولی این موضوع یکم مبهمه...

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه

میشه من پادفک رو تو یه دانشگاه بگذرونم، و بعد برا تحصیل برم دانشگاه دیگه؟
    دو نوع کالج زبان روسی هست، یکی فقط زبان روسیه یکیم زبان روسی + چندتا درس! اینا رو از موسسه ها که میپرسم جواب درست حسابی نمیدن دانشگاها هم تو سایتشون اطلاعات کافی ندادن راجب این موضوع! البته بعضی از موسسه ها میگن پادفک رو تو یه دانشگاه بگذرونین و درس رو تو یکی دیگه، ولی این موضوع یکم مبهمه...

بله باید همین کارو بکنی. پادفک یک دانشگاه - رشته انتخابی برای تحصیل یه دانشگاه دیگه...

من نشنیدم که دو نوع کالج زبان روسی باشه... در دوره پادفک در تمام کشورهای روس زبان زبان روسی + فیزیک - شیمی - زیست ( به زبان روسی) کار میکنن تا برای تحصیل مشکلی نداشته باشه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)