صفحه 53 از 100 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

Banned

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2015 نمایش پست ها
    به موسسات خیلی اعتماد نکنین...مثلا تو سایت دانشگاه مینسک هزینه پاتفک زده 3000 موسسه میگه 4700 یه بار میگن 4600 دلار بار بعد میگن 4700 یورو من موندم یورو و دلار مگه با هم فرق نمیکنه!!
    آون پول دلالی خودشونه! اضافه بر سازمان شهریه میگیرند واسه اون.!

Junior Member satrina آواتار ها

Angry پاسخ : تحصیل در بلاروس

نقل قول نوشته اصلی توسط new_helix نمایش پست ها
    آون پول دلالی خودشونه! اضافه بر سازمان شهریه میگیرند واسه اون.!
    سلام new_helix عزیز. من الان متوجه شدم شما تا حالا چندبار برام پیام فرستادین متاسفانه من اینباکسم پر بوده و دریافت نکردم.(ظرفیت اینباکس 2 پیام هست!) در واقع فکر میکردم شما دوست ندارین جواب بدین. من ایمیلمو تو بیوگرافیم نوشتم یه لطفی کن از یاهو بفرست. الان هم ببخشید اینجا گفتم اخه نوشته: شما هر 60 دقیقه فقط میتونید یه پیام بفرستید! و منم نمیتونستم یه ساعت صبر کنم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط satrina نمایش پست ها
    سلام new_helix عزیز. من الان متوجه شدم شما تا حالا چندبار برام پیام فرستادین متاسفانه من اینباکسم پر بوده و دریافت نکردم.(ظرفیت اینباکس 2 پیام هست!) در واقع فکر میکردم شما دوست ندارین جواب بدین. من ایمیلمو تو بیوگرافیم نوشتم یه لطفی کن از یاهو بفرست. الان هم ببخشید اینجا گفتم اخه نوشته: شما هر 60 دقیقه فقط میتونید یه پیام بفرستید! و منم نمیتونستم یه ساعت صبر کنم.
    اینباکس رو خالی کنید . جواب سوالتون رو دادم . یاهو مقدور نیست متاسفانه.

Junior Member satrina آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2015 نمایش پست ها
    به موسسات خیلی اعتماد نکنین...مثلا تو سایت دانشگاه مینسک هزینه پاتفک زده 3000 موسسه میگه 4700 یه بار میگن 4600 دلار بار بعد میگن 4700 یورو من موندم یورو و دلار مگه با هم فرق نمیکنه!!
    من از یکیشون پرسیدم گفت:
    ۴۸۰۰ تا به اضافه ماهی ۹۰ دلار هزینه خوابگاه که برای ۹ماه میشه ۹۰۰ تا که با هم جمع کنی ۵۷۰۰ دلار میشه. اون ۳۰۰۰ تا فقط شهریه خالص کالجه.

البته نفهمیدم چیجوری از 3000 تا رسید به 4800. ولی بنده خدا از 4800 به 5700 رو توضیح داد.
    اینقدر هم سریع حرف میزنه که آدم به طور کل قانع میشه که چه عالیه این و من نمیدونستم! و هر چی سوال دیگه داشته باشی یادت میره بپرسی!!

Member Reza323 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pavlov First Saint Petersburg State Medical University

اون موسسه افتضاح اقدام نکنی باهاش اون یک کالج خودش تشکیل میده جدا از کالج دانشگاه اصلی bsmu من با 5 نفر از بچه هایی که باهاش رفتن مستقیم حرف زدم یعنی اکثرا پشیمونن تازه اونا 2 سال پیش رفتن الان که شرایط خیلی سخت شده من خودم حضورا هم رفتم این موسسه خیلی خیلی دزدا فقط تا بهمن سال پیش 140 نفر ثبت نام داشتن تا الان معلوم نیست دیگه چند نفر اضافه شده حالا تصور کن این همه می خوان برن اونجا به رقابت دوستان در مورد بلاروس خیلی فکر کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط satrina نمایش پست ها
    من از یکیشون پرسیدم گفت:
    ۴۸۰۰ تا به اضافه ماهی ۹۰ دلار هزینه خوابگاه که برای ۹ماه میشه ۹۰۰ تا که با هم جمع کنی ۵۷۰۰ دلار میشه. اون ۳۰۰۰ تا فقط شهریه خالص کالجه.

البته نفهمیدم چیجوری از 3000 تا رسید به 4800. ولی بنده خدا از 4800 به 5700 رو توضیح داد.
    اینقدر هم سریع حرف میزنه که آدم به طور کل قانع میشه که چه عالیه این و من نمیدونستم! و هر چی سوال دیگه داشته باشی یادت میره بپرسی!!
    جالب اینجاست خود سایت دانشگاه BSMU هزینه هاستل زده سالی 720 دلار حالا این موسسه به شما گفته 900 دلار!!اما چه میشه کرد اول و اخرش کسی بخواد اقدام کنه باید از طریق موسسه اقدام کنه مگه اینکه اونجا کسیو داشته باشه

Junior Member

الان بلاروس مورد تایید هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arefff2 نمایش پست ها
    الان بلاروس مورد تایید هست؟
    بلی به صورت مشروط:
    http://edd.behdasht.gov.ir/uploads/178_281_motabar.htm

Junior Member

اعتبار بلاروس برای کشورای آمریکا و کانادا چطوره؟ ؟؟
    مشروط بودن یعنی باید تو ایران کلی هزینه کنی تا تایید بشه یا فقط شرط معدل منظورشونه؟

Member Reza323 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pavlov First Saint Petersburg State Medical University

مشروط بودن یعنی معدل پیش و دیپلم بالای 14
    اون هزینه هم که از هر کشوری حتی امریکا مدرک بگیری برای تاییدش تو ایران باید بپردازی یک چیزی حدود 60 میلیون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)