صفحه 56 از 100 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

گفتم که در نظر من رشته پزشکی نیست، فنی یا انسانی. باز مشکلی پیش میاد؟
    Never Give UP

بچه ها یه سوال دیگه دارم ازتون ,ببخشیدکه انقدرسوال می پرسم, خواهرمم می خوادبامن بیادبلاروس واسه دندونپزشکی ولی مدرک پیش دانشگاهی نداره می دونم که میشه پادفکت رو به عنوان پیش دانشگاهی ایران معادل سازی کرد ولی آخه سیستم نمره دهی اونجابااینجا فرق داره یعنی اونجااز ده نمرست,سوالی که دارم اینه که مثلأکسی که از ده نمره مثلا هشت بشه یعنی در ایران چه معدلی براش معادل سازی میشه واین کارکجاانجام می گیره؟؟؟؟

دوستان لطفأ یکم درموردسیستم نمره دهی بلاروس وتفاوتش باایران اگه چیزی می دونید توضیح بدید

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

نقل قول نوشته اصلی توسط dynamic69 نمایش پست ها
    با سلام . دوست عزیز kvenous مرسی بابت راهنمایی هات. با عرض معذرت میخواستم بپرسم دانشگاه پزشکی مینسک از لحاظ امکانات ورزشی واسه دانشجوها چه وضعیتی داره؟ (باشگاه بدن سازی ،سالن فوتسال ، استخر و ...‏)‏ و اینکه قیمت گوشی تلفن همراه اونجا نسبت ب ایران چطوره؟ با تشکر
    سلام ازلحاظ قیمت گوشی با ایران تقریبا یکسان هست بله باشگاه داره

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

نقل قول نوشته اصلی توسط ashnani نمایش پست ها
    سلام و تشکر از دوستانی که وقت می گذارند
    با توجه به اینکه منبع درس زیست شناسی برای آزمون ورودی خیلی گسترده هستش میشه لطفا بفرمایید بیشتر کدوم فصول و مباحث در امتحان ورودی مطرح می شود و باید بیشتر خوانده شود؟
    سلام داخل کتاب بچه های پاتفک اینجا مبحث انگل شناسی ،آناتومی، ژنتیک، جانور شناسی و سلول شناسی بیشتر مطرح شده

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

نقل قول نوشته اصلی توسط Saman1363 نمایش پست ها
    ﺳﻼﻡ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ. ﻣﻴﺨﻮاﺳﺘﻢ ﺑﺪﻭﻧﻢ ﻣن ﺑﺎ 30 ﺳﺎﻝ ﺳﻦ ﻣﻴﺘﻮﻧﻢ ﺗﻮﻱ ﺩاﻧﺸﮕﺎﻩ ﻣﻴﻨﺴﻚ ﭘﺰﺷﻜﻲ ﺑﺨﻮﻧﻢ? ﻣﺘﻮﻟﺪ 1985 ﻫﺴﺘﻢ ﭘﻴﺸﺪاﻧﺸﮕﺎﻫﻲ ﺗﺠﺮﺑﻲ ﺑﺎ ﻣﻌﺩﻝ 14. ﺩاﺭﻡ.ﺑﺎ اﻳﻦ ﺷﺮاﻳﻄ اﺟﺎﺯﻩ ﺗﺤﺼﻴﻞ ﺩﺭ ﻛﻮﺭﺱ اﻧﮕﻠﻴﺴﻲ ﺭﻭ ﺩاﺭﻡ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ اﻳﻨﻜﻪ ﺑﻌﺪ اﺯ ﻳﻜﺴﺎﻝ ﮔﺬﺭاﻧﺪﻥ ﺩﻭﺭﻩ ﭘﺎﺗﻔﻚ ﺳﻦ ﻣﻦ 31 ﺳﺎﻝ ﺷﺪﻩ اﻭﻧﻮﻗﺖ اﺟﺎﺯﻩ ﻭﺭﻭﺩ ب ﺗﺮﻡ ﻳﻚ ﭘﺰﺷﻜﻲ ﺩاﻧﺸﮕﺎﻩ ﻣﻴﻨﺴﻚ ﺭﻭ ﺩاﺭﻡ?
    سلام دوست عزیز
    شما باید برای کورس روسی اقدام کنید و برای قبولیتون هم بستگی به تلاش و یادگیری خودتون داره در مورد معدل هم باید نمرات پاتفکتون بالا باشه که میانگینش بالاتر از 16 باشه که دچار مشکل نشید

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

نقل قول نوشته اصلی توسط satrina نمایش پست ها
    سلام دوستان. شما هر چند وقت یه بار میتونید بیاین ایران و خوانوادتونو ببینید؟ من میترسم از تنهایی افسردگی بگیرم!
    البته خیلی درسخونم. 19 سالمه و 2 ساله پشت کنکور ایران رتبه یه 3000 میارم. دیگه خسته شدم.
    فقط لطفا بهم بگید هر کدومتون سالی چندبار میتونید بیاین ایران؟؟ چه مدت میمونید؟ خیلی واسم مهممه. مرسی.
    سلام ب
    بعد از ورودتون به دانشگاه هم در تعطیلات بین ترم و تابستان می توانید اگر درس های طول ترم را به خوبی گذرونده باشید ویزای خروج بگیرید و برید ایران

Member Reza323 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pavlov First Saint Petersburg State Medical University

سلام
    خانوم ونوس شما اطلاع دارین بچه های امسال جریانشون چی شد با توجه زیاد شدن نفرات و به طبع کم شدن شانس قبولی دانشگاه تو طرفیت هاش دستبرد ؟ کلا در جریان هستین که چند نفر قبول یا مردود شدن ؟

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

سلام
    دوستان عزیز
    در مورد نتایج امتحان ورودی کورس انگلیسی که نتایج امروز به طور کامل مشخص شد جمعا از مجموع 189 نفر شرکت کننده 110 نفر در آزمون هر سه درس قبول شدند اما چون دانشگاه فقط ظرفیتش 100 نفر بود که البته حدودا 16 نفر از این ظرفیت از 3 هفته پیش با قبولی بچه های پاتفک دانشگاه پر شده بودفقط بچه های از متقاضیان دندان پزشکی وارد شدند که مجموع هر سه درس 19 یا بالاتر بود اما تعدادی از بچه ها که مجموع هر 3 درسشان زیر 19 نبود نتوانستند وارد دانشگاه بشوند با اینکه تو امتحان قبول شدند چون نمرات روی نمودار قرار گرفت مگر اینکه دانشگاه ظرفیت رو افزایش بده و اونهایی که رو که قبول شدند با هر شرایطی بپذیره هنوز مشخص نیست البته برای متقاضیان پزشکی چون کمتر بودند اونهایی که قبول شدند همه وارد شدند اما در مورد دندان پزشکی اینطور نیست لطفا کسایی که می خواهند واسه ی اینجا اقدام کنید گول شرکت ها را نخورید چون اونها فقط پول واسشون مهمه اگر استعداد وتوان درس خوندن زیاد ندارید بدونید که توی امتحان ورودی قبول نمی شید چون موسسات چند برابر ظرفیت دانشگاه متقاضی میارند و دانشگاه هر ساله سوالها را سختتر میکنه و هم عمرتون هم پولتون را به هدر می دهید
    فقط اگر واقعا می خواهید تلاش کنید و می توانید پولتون را هزینه کنید البته در کل بگم که بعد از ورودیتون هم دانشگاه اینجا از لحاظ آموزشی نسبت به سخت گیری های الکی که می کنه آمورش خوبی نداره اینجا فقط یک کشور امن و ارام و اینکه نسبت به بقیه جاها ارزون تره وگرنه مزیت خاصی نداره
    از دوستان ببخشید شاید حرفام یکم نا امید کننده هست اما واقعیت محض هست دوست ندارم مثل بچه هایی که امروز اینجا بعد از یکسال عمر تلف کردن اینجا بدون نتیجه بخواهید برگردید واسه هم شرایط را کاملا شرح دادم دیگه هرکس تصمیم با خودش هست

خانم kvenusعزیز,من فقط ازشمایه سوال دارم اونم اینکه اگه واقعأدرس بخونیم وتلاش کنیم وپشتکارفراوان داشته باشیم,می تونیم باسطح آموزشی پزشکی بلاروس یه پزشک عمومی باسوادباشیم ؟؟!چون من می خوام فقط عمومی رو اونجابخونم,

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)