صفحه 58 از 100 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

Banned

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

من چندان تمایلی به نوشتن ندارم وقتشم ندارم فقط جهت تنویر افکار عمومی! از این افکار هالیوودی میرم بلاروس بعد انتقال میگیرم آلمان و اینها نکنید لطفا با پول و وقت و آیندتون بازی نکنید! جایی هم برید (1%) هیچ واحدی تطبیق داده نمیشه
    یه دورنما از این پروسه سوپر هالیوودی :
    یک سال پاتفک + دو سال درس
    بعد اقدام برای آلمان
    یک سال زبان آلمانی یاد گرفتن در صورت تلاش بسیار زیاد و قوی بودن
    یک سال طول پروسیه برای سایر مدارک اعم از DSH و مدارک دیگر و ....... اپلای و رفتن در پروسه رقابت
    این شد 5 سال !!! یعنی از الان دو موتوره تمام این کارها انجام بشه تازه 5 سال بعد "ترم1" رشته پزشکی میتونه بشینه فرد در آلمان!
    موید باشید.
    مراحل برا فرانسه به شدت سختتر هست . انگلستان و اینها هم که فکر نمیکنم نیازی به تکرار مکررات داشته باشه.

جناب newhelix منم دقیقأباشماموافقم,اصلاشدنی نیست اگرهم بشه زمان زیادی رو می گیره ولی خانم ونوس میگن میشه ,حالاچه جوری دیگه نمی دونم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazaleh1993 نمایش پست ها
    جناب newhelix منم دقیقأباشماموافقم,اصلاشدنی نیست اگرهم بشه زمان زیادی رو می گیره ولی خانم ونوس میگن میشه ,حالاچه جوری دیگه نمی دونم
    نگفتم نمیشه گفتم به این صورت طولانیه که اصلا منطقی نیست آخه یعنی چی یه پروسه 4-5 ساله طی بشه که تازه بری کورس 1؟! میصرفه اصلا؟ خب همون یک سالم آدم میخونه درسشو تموم میکنه دیگه
    دوستمون توی همین تاپیک از مجارستان رفت ایتالیا واحداش تطبیق نخورد که طبیعتا مجارستان هم زبانش انگلیسی بود هم شینگن بود. وگرنه روی کاغذ از هند میشه انتقال گرفت برای فرانسه! حتی ویزای زبان ولی وقتی میری تو پروسه یکمی اوضاع فرق میکنه. آدم از اول یه جای بهتر میتونه بره دردسرم نده به خودش.

آره منم می دونم که میشه ولی خییییلی طوووول میکشه و یه جورایی عمرمون تلف میشه, اون آقایی که الان ایتالیاهستن نتونستن واسه آلمان انتقالی بگیرن و نهایتأ آزمون imatکه خیلی هم سخته قبول شدن تازه میگه فقط بخش کمی ازواحدهای مجارستانشو قبول کردن خلاصه پروسه ی خیلی طولانی وسختیه,آلمان هم که همه چی 50_50هست به ریسکش نمی ارزه

Banned

آره منم می دونم که میشه ولی خییییلی طوووول میکشه و یه جورایی عمرمون تلف میشه, اون آقایی که الان ایتالیاهستن نتونستن واسه آلمان انتقالی بگیرن و نهایتأ آزمون imatکه خیلی هم سخته قبول شدن تازه میگه فقط بخش کمی ازواحدهای مجارستانشو قبول کردن خلاصه پروسه ی خیلی طولانی وسختیه,آلمان هم که همه چی 50_50هست به ریسکش نمی ارزه
    من نظر شخصیم اینه که مقطع عمومی هرکسی البته بسته به هدفش و برنامه های آیندش حتی اگر زابل هم بخونه تفاوت انچنانی نمیکنه واقعا. البته ایران خوندن گیر آزاد کردن مدرک رو داره . یه جورایی جبس وزارت بهداشت میشه آدم اما خب همه که نمیخوان برن یه کشور دیگه زندگی کنن. چیزی که همه رزیدنتی هست . در نتیجه این همه ریسک صرفا برای آلمان یا... بودن و از دست دادن این همه زمان اصلا معقول نیست. طبیعتا اگر کسی بتونه و شرایطشو داشته باشه نه تنها معقول میشه براش بلکه واجب هم هست! نه تنها بعد از بلاروس یا هر کشوری بلکه از همین ترم یک همین الان. منتها...

بچه هاواسه گرفتن ielts5.5چقدرزمان لازمه؟چقدرطول میکشه ,میشه توی همون بلاروس کلاس زبان رفت و ieltsگرفت؟

به نظرمن هم مهم نیست عمومی روکجابخونیم مهم تخصصه,منم اصلأتصمیم ندارن ایران زندگی کنم فقط مجبورم یه هفت سال بلاروس رو تحمل کنم بعدش حالایه کشوردیگه میرم که بهترباشه وهمونجاهم زندگی کنم من اول می خواستم مجارستان برم ولی چون خواهرمم داره میادباهام که دندون بخونه دیگه واسه صرفه جویی درهزینه ها به ناچاربلاروس رو انتخاب کردیم,البته می دونم که هرکشوری برم بایدامتحانای مخصوص اون کشورو بدم تامدرکم موردتأییدبشه ولی خب شدنیه یعنی همه ی اروپا مدرک بلاروس رو قبول داره فقط بایدقبلش یه سری آزمون بدم چون بلاروس جزءاتحادیه نیست اینو از اون آقایی که ایتالیا هستن پرسیدم

بچه هاواسه گرفتن ielts5.5چقدرزمان لازمه؟چقدرطول میکشه ,میشه توی همون بلاروس کلاس زبان رفت و ieltsگرفت؟
    این نمره زمان چندانی نیاز نداره!در واقع شما اگه تو دوره دبیرستان سطح زبانتون رو بالابرده باشین ممکنه همون بار اول نمره ای بالاتر بگیرین!مثل 6 حداقل!منابع رو بگیرین تا جایی که میتونین پایه لغاتتون رو تقویت کنین!از listening هم غافل نشین!

واقعأممنون ازراهنماییتون,من زبانم خوبه ولی تاحالا ieltsشرکت نکردم دوماه دیگه هم که دارم میرم بلاروس گفتم اونجاهم کلاس زبان برم تازبانم از اینی که هست بهتربشه,وشاید به دردم بخوره

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

به نظرمن هم مهم نیست عمومی روکجابخونیم مهم تخصصه,منم اصلأتصمیم ندارن ایران زندگی کنم فقط مجبورم یه هفت سال بلاروس رو تحمل کنم بعدش حالایه کشوردیگه میرم که بهترباشه وهمونجاهم زندگی کنم من اول می خواستم مجارستان برم ولی چون خواهرمم داره میادباهام که دندون بخونه دیگه واسه صرفه جویی درهزینه ها به ناچاربلاروس رو انتخاب کردیم,البته می دونم که هرکشوری برم بایدامتحانای مخصوص اون کشورو بدم تامدرکم موردتأییدبشه ولی خب شدنیه یعنی همه ی اروپا مدرک بلاروس رو قبول داره فقط بایدقبلش یه سری آزمون بدم چون بلاروس جزءاتحادیه نیست اینو از اون آقایی که ایتالیا هستن پرسیدم
    سلام دوست عزیز
    شاید حرفام در مورد بلاروس تلخ بود اما واقعیتیه که بهتر از اول گفته بشه تا نسبت به اینجا توقع بالایی نداشته باشید مثل خیلی ها از جمله خودم روزی که اومدم حتی نمی دونستم کجای نقشه هست و فقط بخاطر یک سری مسائل که سفارت کشور دیگه منو قبول نکرد اومدم اینجا،من نگفتم انتقالی راحت هست چون اینجا حتی برای دانشگاه های آلمان مشروط هست اما شما گفتید می خواهید پزشکی خوبی بشید منم توصیه کردم تو فکر انتقالی اگر می توانید باشید در ضمن برخلاف گفته دوستمون من کسایی را می شناسم که از اینجا توی سال 2 و 3 به آلمان یا فرانسه انتقالی گرفتند و توی امتحان شرکت کردند و قبول شدند وتعدادی از واحدشان پذیرش شد و الان تقریبا دارند مدرک می گیرند اما پروسه طولانی و سختی هست من صرفا واسه این گفتم اگر جای بهتری حتی لیتوانی یا سنت پترزبورگ را انتخاب کنید شرایط بهتری خواهید داشت شاید حس بدبینی از لحاظ شما باشه اما واقعا اگر درسخوان باشید به مرور زمان خودتون به حرفهای من می رسید
    در مورد زبان انگلیسی اینو هم بگم که چون زبان اصلی اینجا روسی هست و توی کورس انگلیسی همه ی هم دانشگاهی ها ایرانی هستند و اساتید هم توی زبان انگلیسی کمتر مسلط هستند باعث تضعیف زبان میشه حتی بچه هایی که سطح زبان خیلی خوبی داشتند خودشان اقرار می کنند که زبانشان ضعیف شده بهتره اگر وقت داشتید و تمایل داشتید توی موسسات زبان انگلیسی اینجا همراه درستان مشغول بشید اما با توجه به چیزی که متوجه شدم می خواهید 7 سال اینجا بمونید پس مهمترین چیز و اولویت با یادگیری زبان روسی هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)