صفحه 59 از 100 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

ونوس عزیز ممنون به خاطر توضیحاتی که دادی,شما دریک پستی نوشته بودی مدرک بلاروس واسه همه جای اروپا موردتأیید وفقط برای ایران مشروطه ولی الان گفتیدکه واسه آلمان هم مشروطه ,البته می دونم که چون جزء اتحادیه نیست بایدامتحان داد شایدمنظورشماهم همین بود.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط kvenous نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شاید حرفام در مورد بلاروس تلخ بود اما واقعیتیه که بهتر از اول گفته بشه تا نسبت به اینجا توقع بالایی نداشته باشید مثل خیلی ها از جمله خودم روزی که اومدم حتی نمی دونستم کجای نقشه هست و فقط بخاطر یک سری مسائل که سفارت کشور دیگه منو قبول نکرد اومدم اینجا،من نگفتم انتقالی راحت هست چون اینجا حتی برای دانشگاه های آلمان مشروط هست اما شما گفتید می خواهید پزشکی خوبی بشید منم توصیه کردم تو فکر انتقالی اگر می توانید باشید در ضمن برخلاف گفته دوستمون من کسایی را می شناسم که از اینجا توی سال 2 و 3 به آلمان یا فرانسه انتقالی گرفتند و توی امتحان شرکت کردند و قبول شدند وتعدادی از واحدشان پذیرش شد و الان تقریبا دارند مدرک می گیرند اما پروسه طولانی و سختی هست من صرفا واسه این گفتم اگر جای بهتری حتی لیتوانی یا سنت پترزبورگ را انتخاب کنید شرایط بهتری خواهید داشت شاید حس بدبینی از لحاظ شما باشه اما واقعا اگر درسخوان باشید به مرور زمان خودتون به حرفهای من می رسید
    در مورد زبان انگلیسی اینو هم بگم که چون زبان اصلی اینجا روسی هست و توی کورس انگلیسی همه ی هم دانشگاهی ها ایرانی هستند و اساتید هم توی زبان انگلیسی کمتر مسلط هستند باعث تضعیف زبان میشه حتی بچه هایی که سطح زبان خیلی خوبی داشتند خودشان اقرار می کنند که زبانشان ضعیف شده بهتره اگر وقت داشتید و تمایل داشتید توی موسسات زبان انگلیسی اینجا همراه درستان مشغول بشید اما با توجه به چیزی که متوجه شدم می خواهید 7 سال اینجا بمونید پس مهمترین چیز و اولویت با یادگیری زبان روسی هست
    با کمال احترام اولین باره میشنوم کسی از کشوری غیر از شنگن بره کشورهای شینگن و از همون ترم شروع کنه چون موارد زیادی دیدم که واحدی قبول نکردند عرض کردم وگرنه یه تعداد واحد کم شاید صدق کنه در این موردی که میگید. منظور من هم نداشتن صرفه بود که چند سال درگیرش باشی.
    من هم به دوستان همین رو توصیه کردم بلاروس خط آخر باشه. منتها مشکل بیشتر دوستان هزینه هست که به خاطر هزینه های پایین تر ولو چند هزار تا پایین تر بلاروس میرن .
    نکته ظریف قضیه اینجاست که وقتی کسی توانایی قبول در کنکور پزشکی فراسنه رو داشته باشه مشکلات براش حل میشه ولی خب تلخ یا شیرین کسانی بلاروس و سایر کشورهای دیگر میرند که طبیعتا در کنکور ایران قبول نشدند . سطح کنکور فرانسه هم تا اونجا که اطلاع دارم اگر سختتر از ایران نباشه و متقاضی بیشتر آسون تر هم نیست. با توجه به وضعیت اقتصادی بد اروپا در حال حاضر هم باز این فشار روی این رشته ها میاد و متقاضی بیشتر. و قبولی سختتر. وگرنه انسان بالاخره در هر مسیری قدم بگذاره با تلاش ممکنه بتونه موفق بشه.
    اون افراد سال 2 و 3 ایرانی بودند؟ بعد یعنی از همون سال 3 نشستند؟ الان حتی دانشگاههای ایران انتقالی های به داخل رو غیر از واحدهای الکتیو چیزی قبول نمیکنند ها! مثلا یکی از همین بلاروس سال 4 بود اومد بهشتی نشست ترم1 یه چنتا واحدم تطبیق دادن چطور فرانسه واحدهای اون دوستان رو قبول کرده؟ ملیتشون رو میگید؟ ممنون.
    + یکی از نمونه کسانی که سطحشون در بازه قبولی و ورود به پزشکی در فرانسه بوده که تقریبا میشه گفت هیچ کسی در ایران تخصص ایشون رو در پوست نداره. بدون نمونه برداری تشخیصش همونه که بعد از نمونه برداری.
    http://medicine.tums.ac.ir/default.aspx?p=1873
    پس یه مقدار غیر معقوله انتظار داشته باشیم کسی هیچ کدام از دانشگاههای ایران رو یا نتونسته یا نشده قبول بشه به هر دلیل یا بازم وضعیت معدلی و سایر شرایطش نخورده به اینکه همون اول فرانسه بره یا آلمان بخواد اینطور حساب کنه میرم کنکور فرانسه رو میدم تمام . ممکنه مواردی هم باشه ولی کلیتش به نظرم حساب نشه روش بهتره.
    + فرانسه اون وقت چطور میخواد ویزا بده؟ ما که تو کشور خودمون سفارت داریم؟! اونجا هم که دانشحوی پزشکی هستیم میگه میخوای بری فرانسه چیکار؟ نمیگه؟
    ویرایش توسط new_helix : July 5th, 2015 در ساعت 12:07 PM

دقیقأهمینطوره معلومه که کسی که بلاروس روسیه لهستلن مجارستان فیلیپین هند ودرگذشته اکراین وارمنستان وکلأاین مدل کشورهای پولی میرن خب طبیعتأدرایران پزشکی قبول نشدن حالاچه شنگن باشه چه غیرشنگن من دوستی دارم که حتی درحدمدرسه ای هم زرنگ نبودچه برسه به اینکه بخواد پزشکی بخونه ولی الان داره درلهستان دارو می خونه ,کلأبه این مدل دانشگاها میگن پووووووولی,,,,پول بده بیابشین سرکلاس, من رفتم یه موسسه ای درتهران گفت امسال مجارستان همه آزمون ورودی قبول میشن چون ظرفیت دانشگاه زیاده وحدودأ 110ایرانی رفته بودن که همشونم پذیرش شدن, من خودم اصلأاینجورکشورهارو فبول ندارم چون در ایران واقعأزرنگ بودم ولی خب 1400منطقه سه شدم ووقتی فیزوتراپی تهران قبول شدم همه گفتن حیفه برو بخون واسه همین بین الملل اصلأشرکت نکردم که همیشه پشیمونم به خاطراین قضیه الانم به اجباربلاروس میرم چون گفتم خواهرمم باهام هست ومی خواد دندون بخونه وچون دونفربریم مجارستان خیلی زیادمیشه به ناچاربلاروس شدمقصدمون شاید آزمون imatایتالیارو شرکت کنم ولی مدرک زبان ندارم ببینم می تونم درعرض یه سال مدرک ieltsبگیرم.

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

نقل قول نوشته اصلی توسط new_helix نمایش پست ها
    با کمال احترام اولین باره میشنوم کسی از کشوری غیر از شنگن بره کشورهای شینگن و از همون ترم شروع کنه چون موارد زیادی دیدم که واحدی قبول نکردند عرض کردم وگرنه یه تعداد واحد کم شاید صدق کنه در این موردی که میگید. منظور من هم نداشتن صرفه بود که چند سال درگیرش باشی.
    من هم به دوستان همین رو توصیه کردم بلاروس خط آخر باشه. منتها مشکل بیشتر دوستان هزینه هست که به خاطر هزینه های پایین تر ولو چند هزار تا پایین تر بلاروس میرن .
    نکته ظریف قضیه اینجاست که وقتی کسی توانایی قبول در کنکور پزشکی فراسنه رو داشته باشه مشکلات براش حل میشه ولی خب تلخ یا شیرین کسانی بلاروس و سایر کشورهای دیگر میرند که طبیعتا در کنکور ایران قبول نشدند . سطح کنکور فرانسه هم تا اونجا که اطلاع دارم اگر سختتر از ایران نباشه و متقاضی بیشتر آسون تر هم نیست. با توجه به وضعیت اقتصادی بد اروپا در حال حاضر هم باز این فشار روی این رشته ها میاد و متقاضی بیشتر. و قبولی سختتر. وگرنه انسان بالاخره در هر مسیری قدم بگذاره با تلاش ممکنه بتونه موفق بشه.
    اون افراد سال 2 و 3 ایرانی بودند؟ بعد یعنی از همون سال 3 نشستند؟ الان حتی دانشگاههای ایران انتقالی های به داخل رو غیر از واحدهای الکتیو چیزی قبول نمیکنند ها! مثلا یکی از همین بلاروس سال 4 بود اومد بهشتی نشست ترم1 یه چنتا واحدم تطبیق دادن چطور فرانسه واحدهای اون دوستان رو قبول کرده؟ ملیتشون رو میگید؟ ممنون.
    + یکی از نمونه کسانی که سطحشون در بازه قبولی و ورود به پزشکی در فرانسه بوده که تقریبا میشه گفت هیچ کسی در ایران تخصص ایشون رو در پوست نداره. بدون نمونه برداری تشخیصش همونه که بعد از نمونه برداری.
    http://medicine.tums.ac.ir/default.aspx?p=1873
    پس یه مقدار غیر معقوله انتظار داشته باشیم کسی هیچ کدام از دانشگاههای ایران رو یا نتونسته یا نشده قبول بشه به هر دلیل یا بازم وضعیت معدلی و سایر شرایطش نخورده به اینکه همون اول فرانسه بره یا آلمان بخواد اینطور حساب کنه میرم کنکور فرانسه رو میدم تمام . ممکنه مواردی هم باشه ولی کلیتش به نظرم حساب نشه روش بهتره.
    + فرانسه اون وقت چطور میخواد ویزا بده؟ ما که تو کشور خودمون سفارت داریم؟! اونجا هم که دانشحوی پزشکی هستیم میگه میخوای بری فرانسه چیکار؟ نمیگه؟
    سلام
    ملیتشون ایرانی بود من نگفتم همه واحدهاشون را پذیرفتند اما در اون سطحی که امتحان داده بودند تقریبا واحدهاشون پذیرفته شد چون نمره قبولیشون خیلی خوب بود درضمن ربطی نداره توی سفارت برای افسر ویزا مهمترین چیز توجیه کردن شما هست و اینکه دلایل و توضیحات شما قابل قبول باشه اگر بعد از بررسی افسر ویزا مشخص شد که حرف شما حقیقت بوده دلیلی برای رد شدن وجود نداره مثلا خود من اگر الان مجددا اقدام کنم تقریبا می دونم که ایندفعه جواب مثبت می گیرم چون دلیل رد شدنم تصور اشتباه افسر ویزا بود در حالیکه که حرفی که اون موقع به اون زدم دارم الان اجرا می کنم اما چون هزینه اونجل خیلی ازایش یافته و باید از اول بشینم اقدام نکردم
    درمورد آلمان هم من هم فامیلهای خودم هم دوستام اونجا هستند خودم اپلای کردم واسه چند تا از دانشگاه هاش البته من خودم قبلا ایران تو شاخه های مرتبط با پزشکی درس خوندم و مدرک دارم جواب همه آنها به این صورت بود که شما باید علاوه بر سطح زبان و شرکت در آزمون مرتبط باید منتظر نوبت خالی شدن یک جا بایستید که این روند خیلی طول میکشه
    بازم میگم من نگفتم آسونه فقط خواستم که ایشون بدونند که دنبال جابجایی باشند در ضمن دانشگاه اینجا واسه همه دروس پولی نیست
    جالب توجه شما از بچه های همین جا انتقالی گرفت ایران با پارتی بازی به جای اینکه کورس 1 بشینه از سال 2 داره ادامه میده در مورد پارتی بازی توی ایران فکر کنم بهتره یکم واقع بین تر باشید

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazaleh1993 نمایش پست ها
    دقیقأهمینطوره معلومه که کسی که بلاروس روسیه لهستلن مجارستان فیلیپین هند ودرگذشته اکراین وارمنستان وکلأاین مدل کشورهای پولی میرن خب طبیعتأدرایران پزشکی قبول نشدن حالاچه شنگن باشه چه غیرشنگن من دوستی دارم که حتی درحدمدرسه ای هم زرنگ نبودچه برسه به اینکه بخواد پزشکی بخونه ولی الان داره درلهستان دارو می خونه ,کلأبه این مدل دانشگاها میگن پووووووولی,,,,پول بده بیابشین سرکلاس, من رفتم یه موسسه ای درتهران گفت امسال مجارستان همه آزمون ورودی قبول میشن چون ظرفیت دانشگاه زیاده وحدودأ 110ایرانی رفته بودن که همشونم پذیرش شدن, من خودم اصلأاینجورکشورهارو فبول ندارم چون در ایران واقعأزرنگ بودم ولی خب 1400منطقه سه شدم ووقتی فیزوتراپی تهران قبول شدم همه گفتن حیفه برو بخون واسه همین بین الملل اصلأشرکت نکردم که همیشه پشیمونم به خاطراین قضیه الانم به اجباربلاروس میرم چون گفتم خواهرمم باهام هست ومی خواد دندون بخونه وچون دونفربریم مجارستان خیلی زیادمیشه به ناچاربلاروس شدمقصدمون شاید آزمون imatایتالیارو شرکت کنم ولی مدرک زبان ندارم ببینم می تونم درعرض یه سال مدرک ieltsبگیرم.
    دوست عزیز
    من کلا فقط اینجا قصد راهنمایی دوستان را دارم و اگر به کسی بر می خوره یا فکر می کنید دارم از خودم میگم می توانید از کسانی که با هزاران کلک اینجا متقاضی کشوندند بپرسید احتمالا اونها بهتر راهنمایی می کنند
    من خواستم از اول جایی را انتخاب نکنید که کار خودتان را دو کاره کنید بهرحال تصمیم خودتان هست شاید اینجا برای شما اونطوری که من دارم میبینم نباشه امیدوارم موفق باشید

ونوس عزیز از تمام راهنمایی های دلسوزانه که دراین چندماه کردی و به من وبچه های دیگه اطلاعات درست ودقیقی دادی ممنونم و برات آرزوی موفقیت دارم

Banned

سلام
    ملیتشون ایرانی بود من نگفتم همه واحدهاشون را پذیرفتند اما در اون سطحی که امتحان داده بودند تقریبا واحدهاشون پذیرفته شد چون نمره قبولیشون خیلی خوب بود درضمن ربطی نداره توی سفارت برای افسر ویزا مهمترین چیز توجیه کردن شما هست و اینکه دلایل و توضیحات شما قابل قبول باشه اگر بعد از بررسی افسر ویزا مشخص شد که حرف شما حقیقت بوده دلیلی برای رد شدن وجود نداره مثلا خود من اگر الان مجددا اقدام کنم تقریبا می دونم که ایندفعه جواب مثبت می گیرم چون دلیل رد شدنم تصور اشتباه افسر ویزا بود در حالیکه که حرفی که اون موقع به اون زدم دارم الان اجرا می کنم اما چون هزینه اونجل خیلی ازایش یافته و باید از اول بشینم اقدام نکردم
    درمورد آلمان هم من هم فامیلهای خودم هم دوستام اونجا هستند خودم اپلای کردم واسه چند تا از دانشگاه هاش البته من خودم قبلا ایران تو شاخه های مرتبط با پزشکی درس خوندم و مدرک دارم جواب همه آنها به این صورت بود که شما باید علاوه بر سطح زبان و شرکت در آزمون مرتبط باید منتظر نوبت خالی شدن یک جا بایستید که این روند خیلی طول میکشه
    بازم میگم من نگفتم آسونه فقط خواستم که ایشون بدونند که دنبال جابجایی باشند در ضمن دانشگاه اینجا واسه همه دروس پولی نیست
    جالب توجه شما از بچه های همین جا انتقالی گرفت ایران با پارتی بازی به جای اینکه کورس 1 بشینه از سال 2 داره ادامه میده در مورد پارتی بازی توی ایران فکر کنم بهتره یکم واقع بین تر باشید
    فکر کنم هردو یک چیزو میگیم!؟
    منظور من هم دقیقا همین بود آلمان هم اگر از همون اول اقدام میکردید میتونستید البته معدلتون نمیدونم چنده چون این نوبت انتظار رو برای معدلای لب مرز میگن معمولا دیگه بستگی داره یه وقت ممکنه تا یکی دو سال هم بکشه یه وقتم شش ماه شانس هم دخیله بعضی وقتا.
    در مورد ویزا هم روندها کاملا متفاوته شما فقط گفتید"کشوریه که..." و از گفتن نامش خوددرای کردید چراشو نمیدونم و البته مسئله شخصی خودتون هست. منم در مورد فرانسه گفتم. فرانسه الان به جرات میشه گفت بدترین سیستم صدور ویزا رو دارهو اینکه برای شروع پزشکی سن فرد از 19-20 سال هم بالاتر باشه دیگه ....
    + بازم من هم به دوستان میگم کیفیت اموزش در بلاروس پایینه! کشورش هم در سطح یک شهرستان همین نه بیشتر . آخرین گزینه باشه فقط آخرین! من دیدم برخی دوستان بلاروس درس میخونن میگن روسیه. یا این دوستان فرق دو تا کشور رو نمیدونند یا ....
    +بلاروس بلاروسه روسیه روسیه دوستان عزیز. کلی هم با هم تفاوت دارند هم علمی هم امکانات و هم هزینه و ......
    طرف نوشته روسیه بعد میگی کدوم دانشگاه روسیه میگه میسنک
    / من البته دیدم فردی ارمنستان درس خونده قشنگ روی تابلو مطبش زده فارغ التحصیل از روسیه. احتمالا نمیدونن شوروی سالهاست تجزیه شده و دیگه این کشورها جزو اتحاد جامهیر شوروی نیستند!
    ویرایش توسط new_helix : July 5th, 2015 در ساعت 06:12 PM

دوست عزیز
    من کلا فقط اینجا قصد راهنمایی دوستان را دارم و اگر به کسی بر می خوره یا فکر می کنید دارم از خودم میگم می توانید از کسانی که با هزاران کلک اینجا متقاضی کشوندند بپرسید احتمالا اونها بهتر راهنمایی می کنند
    من خواستم از اول جایی را انتخاب نکنید که کار خودتان را دو کاره کنید بهرحال تصمیم خودتان هست شاید اینجا برای شما اونطوری که من دارم میبینم نباشه امیدوارم موفق باشید
    تشکر از شما بخاطر وقتی که برای شر کردن اطلاعاتتون با توجه به دروس سنگین و زمان محدودتون میزارین!
    احتمالا سوتفاهم شده دوست عزیز چون منظور دوست خوبمون در بالا هم تایید بخش اعظمی از صحبت های شما بود!ما فقط میخوایم بگیم این مسائلی رو که موسسات عنوان میکنن مثل بورس اونم برای کورس های پزشکی یا انتقالی یا بحث خوابگاه با شرایط سوئیت های ........ جنبه اغوا کنندگی دارن تا عمل و دوستان دقت کنن خدای نکرده دچار مشکلات عدیده بعدی نشن چون پزشکی همینجوری هم یعنی تحمل مشقات بسیار وای بحال اینکه با یک مشاوره نا بجا این پروسه مشکل دچار پیچیدگی های ناخواسته هم بشه!

جناب newhelixفکرکنم منظورتون از اون کسی که میگه دانشجوی بلاروسم ولی درمشخصاتش نوشته روسیه عدنان طاهریان باشه،اتفاقأمنم تعجب کردم میگه من عدنان هستم دانشجوی پزشکی دردانشگاه علوم پزشکی بلاروس بعد از اونور نوشته روسیه واسه من جای تعجب بود,حالاشایدمنظورشما اون فرد نبود, درهرصورت چه بلاروس چه روسیه چه آلمان مارفتیم که درس بخونیم آدمی هم که اهل درس باشه درسشو باهرشرایطی می خونه حتی اگه افغانستان باشه ,آدم اگه هارواردهم باشه ,انیشتین هم استادش باشه ولی خودش اهل درس نباشه هیچی نمی شه من اینارو ازبرادرم یادگرفتم که بااون همه شرایط سخت سوریه تونست موفق باشه,اصولأ کسایی که در ایران اهلدرس خوندن نباشه اونورم معجزه ای نمیشه,ولی خداییش دیگه شماهاهم خیلی پیازداغشو زیادکردید البته می دونم حقیقته ولی اینجوریاهم نیست یعنی چی بلاروس درحدشهرستانه ؟!آیاواقعأمیشه بلاروس رو بایکی از شهرستانای ایران مقایسه کرد؟به خدادانشگاه های پزشکی ایران هم اونقدرکه میگین گل وبلبل نیست البته دانشگاش خوبه ولی باورکنیدهمه کسایی که توش درس می خونن نامبروان نیستن نمونش پسرخاله خودم که گیلان می خونه ولی همشنمراتش لب مرزه یه ترم هم تاحالامشروط شده کلی ازدرساشو تاحالا افتاده نتها اون دوستاشم همینطور کسی که رتبه ۷۰۰آورده بود,حالامابایدبگیم دانشگاه پزشکی گیلان بده؟نخیربدنیست ,دانشجو خودش مشکل داره,یه پزشکی توی شهرماهست عمومی روتاجیکستان خونده الان بهترین جراح عمومیه شهرمونه همه روی سرش قسم می خورن انگارمی خوایم پروفسوربشیم واسه همین بلاروس واسمون کمه,منم گفتم خودم مایل به بلاروس رفتن نیستم ولی دیگه انقدراهم سخت نمی گیرم ,بالاخره آخرش همشون پزشکن دیگه حالا یکی بلاروس یکی فرانسه یکی از آلمان دراصل قضیه که فرقی نمی کنه,دکترجوادتقدیسی که درتقویم پزشکی مجارستان ازش تقدیرشده فارغ التحصیل ازموسکوی روسیه هست همین دانشگاهی که الان درایران اعتبارنداره,کلی دندونپزشک ازفیلیپین داریم که الان دانشگاهشون اعتبارنداره,چرا؟چون قدیما کمبودپزشک داشتیم واسه همین ازفیلیپین تأمین می کردیم ولی حالا نزدیک ۵۰تادانشگاه پزشکی داریم که کلی دکتر ازش فارغ التحصیل می شن درنتیجه این دانشگاه ها دیگه به کلاسمون نمی خوره, چندروزه پیش توی سایتی دیدم یه دکتردندانپزشک خیلی مطرح درتهران تخصص ارتودنسیشو ازاکراین گرفته وتخصص ریشه رو از آلمان,حالاهمین اکراینی که سالانه صدهانفرایرانی میرفتن دیگه اعتبارنداره اصولأبرنامه وزارت بهداشت طوریه که اگه یه دانشگاه زیاد متقاضی داشته باشه از اعتبارمی ندازنش به خاطرعدم خروج ارز ازکشور بعدشم میان میگن ال بود بل بود کیفیت نداشت چطورتا ده سال پیش کیفیت داشت؟جالبه که بدونید دلیل ساقط شدن اعتباردانشگاه umمالزی اینه که وزیربهداشت مالزی گفته بود من ازدانشگاه های ایران فقط تهران رو قبول دارم ایرانم ازاعتبارانداختش تا روشو کم کنه بخدا خودمعاون وزیربهداشت عیننأ همین جمله روگفت خودمم تعجب کردم,زیادحرفیدم ببخشیدسرتونو دردآوردم

Member kvenous آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی BSMU

نقل قول نوشته اصلی توسط new_helix نمایش پست ها
    فکر کنم هردو یک چیزو میگیم!؟
    منظور من هم دقیقا همین بود آلمان هم اگر از همون اول اقدام میکردید میتونستید البته معدلتون نمیدونم چنده چون این نوبت انتظار رو برای معدلای لب مرز میگن معمولا دیگه بستگی داره یه وقت ممکنه تا یکی دو سال هم بکشه یه وقتم شش ماه شانس هم دخیله بعضی وقتا.
    در مورد ویزا هم روندها کاملا متفاوته شما فقط گفتید"کشوریه که..." و از گفتن نامش خوددرای کردید چراشو نمیدونم و البته مسئله شخصی خودتون هست. منم در مورد فرانسه گفتم. فرانسه الان به جرات میشه گفت بدترین سیستم صدور ویزا رو دارهو اینکه برای شروع پزشکی سن فرد از 19-20 سال هم بالاتر باشه دیگه ....
    + بازم من هم به دوستان میگم کیفیت اموزش در بلاروس پایینه! کشورش هم در سطح یک شهرستان همین نه بیشتر . آخرین گزینه باشه فقط آخرین! من دیدم برخی دوستان بلاروس درس میخونن میگن روسیه. یا این دوستان فرق دو تا کشور رو نمیدونند یا ....
    +بلاروس بلاروسه روسیه روسیه دوستان عزیز. کلی هم با هم تفاوت دارند هم علمی هم امکانات و هم هزینه و ......
    طرف نوشته روسیه بعد میگی کدوم دانشگاه روسیه میگه میسنک
    / من البته دیدم فردی ارمنستان درس خونده قشنگ روی تابلو مطبش زده فارغ التحصیل از روسیه. احتمالا نمیدونن شوروی سالهاست تجزیه شده و دیگه این کشورها جزو اتحاد جامهیر شوروی نیستند!
    سلام
    معدل من تا اینجا 9 هست اما اون زمان که خودم اپلای کردم فقط صرفا جهت آگاهی دقیق از شرایط انتقال بود که پاسخ چند تا از دانشگاه ها به من همین بود
    در مورد بقیه صحبت ها هم من با صحبت شما کاملا موافقم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)