صفحه 6 از 100 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

دوستان من قوانین اینجا رو نمی دونم ولی در سایت دانشگاه ملی پزشکی بلاروس(bsmu) یه صفحه فارسی دیدم که همه چیزو نوشته بود از هزینه زندگی و پذیرش و ... در کل همه چیز اینم آدرسش خیلی کمکتون می کنه
    http://bsmu.by/english/index.php?opt...377&Itemid=224
    تشکر یادت نره بهتر از این این اطلاعات هیچ جا گیر نمی یاری

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_jun نمایش پست ها
    بله باید همین کارو بکنی. پادفک یک دانشگاه - رشته انتخابی برای تحصیل یه دانشگاه دیگه...

من نشنیدم که دو نوع کالج زبان روسی باشه... در دوره پادفک در تمام کشورهای روس زبان زبان روسی + فیزیک - شیمی - زیست ( به زبان روسی) کار میکنن تا برای تحصیل مشکلی نداشته باشه...
    آهان! بسیار خوب، بعد از این موقع پذیرش فقط نمره پادفکه دیگه نیان گیر بدن به معدل نفله شیم؟
    راستی sss عزیز ممنون از معرفی ولی این فقط مدارک و هزینه ها رو نوشته که همه سایتهای دانشگاها نوشتن! یه سری ایمیل به دانشگاها فرستادیم، نتایج قطعی بشه مینویسم اینجا..
    اتفاقا پادفک رو بخاطر خوابگاها میگن تو این دانشگاه بگذرونین!
    همیشه بهترین راه را برای پیمودن میبینیم، ولی تنها راهی را که به آن عادت کرده ایم را میرویم...

سلام ترجمه کردی فرستادی مدارکو اگه کردی کجا کردی ؟ بعد این چه رشته ای می خوای بری
    این ایمیل ها هم بهم بده بی زحمت چون منم بدم
    ولی معافی فکر کنم اواخر آبان بیاد اون موقعه می تونم برم یا نه رو نمی دونم ؟ بعدم این بابم راضی نیست برم میگه فوق دیپلم بگیر بعد شانس ندارم اصلا

نه من فعلا هیچ اقدامی نکردم چون میخوام خودم اقدام کنم موسسه ها خیلی نامردی میکنن برا همین نیاز به اطلاعات بیشتر دارم..
    تو سایت خود دانشگاه ها اپلیکیشن فرم هست اونو باید پر کنی و بفرستی مثلا دانشگاه BSU باید پست کنی ولی BSEU ( که من میخوام اینجا مدیریت بخونم ) با ایمیل و فکس هم میشه! بعضیام حضوری هستن!
    کلاسها از 1 سپتامبر شروع میشن!
    صفحه های قبل همین تاپیک رو بخون سپهر عزیز و بقیه دوستان خیلی راهنمایی کردن..

فقط من تو این مورد موندم که پادفک برای همه رشته ها یکیه؟ اخه تو سایت BSU نوشته مدیریت فلان درسها رو میخونه الکترونیک یه سری درسهای دیگه ( در پادفک ) بعد این دانشگاه پزشکی که فیزیک زیست شیمی و زبان روسی باید بخونیم، بعدا میشه با اینا رفت مدیریت یا الکترونیک خوند؟! این موضوع حسابی گیجم کرده...
    همیشه بهترین راه را برای پیمودن میبینیم، ولی تنها راهی را که به آن عادت کرده ایم را میرویم...

راستی ایمیل هم تو قسمت contact us نوشته! به انگلیسی بنویس جواب میدن

بچه ها زنگ زدم یه موسسه گفتن برای تحصیل در رشته های پزشکی و دندان پزشکی تو بلاروس یه قانون امسال گذاشتن که باید معدل کتبی
    بالای 17 و معدل کل بالای 16 باشه
    بلاروسم دیگه واسه ما کلاس میاد
    منم که اینجوری نمی تونم برم شما هم اگه همچین معدلی دارید به فکر بلاروس نباشید برید یه کشوری دیگه که بهتر باشه

"sss638" تو مطمئنی این خیلی حرفها... مطمئنی... دوستان سعی کنن اخبار واهی رد نکنن خوب اگه طرف این معدل رو داشته باشه تو ایران بهترین رشته قبول میشه دیگه مرض داره بره بلاروس...
    در ضمن "مدیران" اجازه بدن بنده خدا اسم اون موسسه رو بده دیگه بابا اینجا اومدیم اطلاعات کسب کنیم دیگه کی به تبلیغ کار داره گیر ندین لطفا بزارین فضا آزاد باشه.
    به کل نا امیدم کردی sss638 خدا بگم چیکارت کنه با این خبر !

نقل قول نوشته اصلی توسط sss638 نمایش پست ها
    بچه ها زنگ زدم یه موسسه گفتن برای تحصیل در رشته های پزشکی و دندان پزشکی تو بلاروس یه قانون امسال گذاشتن که باید معدل کتبی
    بالای 17 و معدل کل بالای 16 باشه
    بلاروسم دیگه واسه ما کلاس میاد
    منم که اینجوری نمی تونم برم شما هم اگه همچین معدلی دارید به فکر بلاروس نباشید برید یه کشوری دیگه که بهتر باشه
    کی همچین چیزی گفته رفیق؟؟
    اصلا چنین چیزی نیست! خیلی راحت میتونی یه ایمیل به دانشگاه بزنی و جوابشو بخونی! این موسسه ها قاطی دارن جدی نگیرینشون.

اصلا شما یه نیگا به جملت بنداز :
    معدل کل بالای 16 و معدل کتبی بالای 17 باشه!
    معدل کتبی بالای 17 باشه مگه میشه معدل کل زیر 17 باشه که بگن بالای 16 باشه معدل کلتون؟!!

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

رو حرف موسسات یه قرون حساب باز نکنید. چرند زیاد میگن.... به قول یکی از دوستان همین مونده بلاروس واسه ما شرط و شروط بذاره... متاستفانه برای بلاروس به این موسسات احتیاج دارید وگرنه خوب میتونستید نقره داغشون کنید...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)