صفحه 61 از 100 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

نقل قول نوشته اصلی توسط kvenous نمایش پست ها
    ممنون از لطف شما دوست عزیز
    من فقط قصدم از باز کردن مطالب این هست که دوستان واقعا گول موسسات را نخورند و هزینه های الکی متحمل نشوند چون همین امسال بچه هایی را که تو امتحان قبول شدند اما دانشگاه قبولشان هنور نکرده دیدم که بعد از اینهمه هزینه تازه باید بلاتکلیف باشند که اینا همش مقصر موسسات هستند که از اول شفاف سازی نمی کنند
    من دانشجو دندان در مینسک هستم!

همین امسال2015 از 260 ایرانی شرکت کننده در امتحان ورود 31 نفر در دندان و 37 نفر در پزشکی پدیرفته شدن

جالبه بدونید که برای دندون باید حداقل نمره 19 در جمع سه درس میاوردین یعنی حداقل دوتا 6 و یک 7 که این اعداد به حرف گفتنش ساده است ولی در عمل کلا معادلات فرق می کنه

برای پزشکی هم جمع 14 بود یعنی دوتا 4 و یک 6 یا هر جوری که به 14 برسین!

درسا هم شیمی ، زبان انگلیسی و زیست هستن که البته کلن با هرچی توی ایران خوندی فرق داره!!!

Junior Member

هر کی از دوستان خواست من نامه رسمی دانشگاه که اعلام اسامی رو کرده دارم براش توی پرایوت میفرستم!

دوستان عزیز اگر چه بلاروس یک سری خوبی داره ولی اصلان به اون چیزی که این شرکت ها میگن توجه نکنید! مثلن میگن یک امتحان ساده است میرین و امتحان رو میدید قبول و فقط نمره 4 بگیری حله

نه عزیزم اینا همش حرف مفته مال اون زمانی بود که 30 تا ایرانی میومدن و دانشگاه 80 تا میگرفت. الان که دیگه 300 تا ایرانی میان و 50 تا سیاه و عرب و ... دیگه این حرفا نیست باید نمره بالا بگیری!!!

البته دقیقن این سیکل معیوب ادامه داره شرکتا امسال گفتن ظرفیت دانشگاه اضافه میشه و از این حرفا ولی یک هیئت از ایران و سفارت اومدن برای بررسی دانشگاه و گفتن اگر دانشگاه ظرفیت زیاد کنه ما هم دانشگاه رو از تایید در میاریم

Junior Member

خب دیگه بلاروس هم دیگه کنکور برای رشته پزشکی و دانپزشکی برگزار می کنه البته نا گفته نماند که دانشگاه خودش یک کالج برای پادفک داره و معمولن کسایی میرن که سال گذشته قبول نشدن و ا نظر دانشگاه هم در اولویت هستن به کسایی که تازه امسال اومدن!!!

تصور کن از 300 تفر پارسال که امتحان دادن فقط 90 نفر قبول شده خب بقیه یا موندن یا یرگشتن تا اوجایی که من اطلاع دارم بیشتر دوستای من موندن یک سال دیگه بخونن پس رقیب شمایی که تازه امسال داری میایی بلاروس دکتر شی کسایی هستن که یک سال اونجا تمام این درسا رو خوندن و قیول نشدن البته شرایط همش این نیست ، ظرفیت ثابت و اونا در اولویت پذیزش هستن

Junior Member

راستی شهریه دانشگاه علوم پزشکی مینسک امسال 500 دلار گرون شد و الان شده 6300 دلار برای دندون

دوستان من خواهشی که ازتون دارم اینکه با چشم باز بیایین و گول شرکتارو نخورین من خودم اینجا دانشجو دندان هستم و یک بار تمام این راه رو رفتم پس اول از کسایی سوال بکنید که از شما منفعتی نمی برن و اونجا هستن

در مورد خوابگاه هم اصلن فکر اتاق یک نفره نباشین فقط از سال 3 به بعد یا از سال دو برای شاگرد اول گروه میدن اگر تازه یکی خالی باشه که نیست و اگر هم خالی بشه ملت توی صف هستن!!!

Junior Member

اینطوری که در سایت دانشگاه هست کسانی که برای سال اول دندان یا پزشکی اقدام میکنند براشون دعوتنامه میاید و وقتی وارد بلاروس شدند اینترویو یا امتحان می دهند. و امتحان هم انگار توی آگوست هستش پس چگونه فرمودید که نتایج کورس انگلیسی معلوم شده و .... لطفا راهنمایی بفرمایید

Member Reza323 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pavlov First Saint Petersburg State Medical University

نتایج کورس انگلیسی 1 جولای زده شده لیست تمام پذیرفته شگان رو من دارم البته این مال پادفکی هست که ایرانی ها تشکیل دادند پاتفک دانشگاه هم فکر می کنم هفته دوم جون زدند
    اون امتحان توی اگوست فقط واسه اینه که بشینین سر پاتفک خود دانشگاه

Junior Member

بنده دانشجوی دندانپزشکی دانشگاه مینسک هستم. تمام این اطلاعات که بعضی دوستان فرمودند در مورد 300 شرکت کننده ایرانی و فقط قبول شدن تعداد کمی از بچه ها کاملا اشتباهه و با عرض معذرت دروغ محضه. امسال حدود 180 نفر امتحان ورودی دادند که ظرفیت دانشگاه 80 نفر بود. دانشگاه اولش یکم ناز میکرد که فقط 80 نفر میپذیریم بعدش بوی پول کم کم وسوسشون کرد و متاسفانه 130 نفر رو امسال پذیرش کرد. نتیجه اولیه 4 هفته پیش اعلام شد که فقط حدود 80 نفر قبول شده بودند ولی تا 2 هفته پیش اضافه ظرفیت دانشجو گرفت فقط بخاطر پول. این در حالی که مسئولان وزارت بهداشت گفته بودن اگه دانشجو زیادتر بگیره از اعتبار خارج میشه. من مطمئنم سال دیگه بیشتر هم میگیره . متاسفانه کشورهایی مثل اکراین و بلاروس فقط پول و میشناسن. 4 تا استاد ندارن به انگلیسی مسلط باشه ولی میان 130 دانشجو میگیرن. من واقعا دلخوشی از درس خوندن تو بلاروس نداشتم با اینکارشون امسال واقعا دارم از بلاروس و دانشگاش متنفر شدم. در ضمن شهریه ها هیچ تغییری نکرده فقط پادفک 100 دلار گرونتر شده الان 3100 دلاره. فقط ماشالله تعداد دانشجو زیاد شده.

Junior Member

بالاخره حرف کیو باور کنیم!!!

Junior Member

سلام دوستانی که اطلاعات دارنند ممنون میش راهنمایی کنند...
    دوستان برای تحصیل در رشته کارشناسی تغذیه(Nutrition) تو بلاروس یا اوکراین چه دانشگاه هایی وجود داره؟
    ایا کسی از هزینه تحصیل اطلاعی داره؟و اخ
    رین سوال اینکه دانشگاه مورد تایید وزارت علوم هم تو این رشته وجود داره؟(اخه من تو سایت دانشگاه علوم پزشکی مینسک این رشته رو ندیدم برای همین پرسیدم)
    باز هم ممنون از دوستانی که وقت میزارن....

Junior Member

سلام دوست عزیز ببخشید من چند سوال داشتم
    یکی اینکه خود دانشگاه تو سایتش زده نیمه آگوست امتحان ورودی دندان را برگزار می کنه پس چرا همه میگن نتایج معلومه؟
    The entrance examinations start approximately since the 24. August
    دوم اینکه اگر کسی پادفک خود دانشگاه باشه آیا باز هم در امتحان ورودی باید شرکت کنه یا از اون مستثنی میشه؟
    لطفا خیلی واضح توضیح بدهید ممنون می شم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)