صفحه 7 از 100 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

با سلام به آقای dumb عزیز
    آقا میشه چرا نشه چون معدل کل در سه سال تحصیلی دبیرستان هست اما معدل کتبی فقط نمرات امتحانات نهایی سال سوم هست

بعد من قانون میشکنم و میگم موسسه انوشه راد من زنگ زدم، یه خانومی خودشونو خواهر زاده آقای میهن راد معرفی کردن گفتن که این قانون برای رشته های پزشکی و دندان پزشکی گذاشتن

دوستان من از دانشگاه BSU پرسیدم، گفتن اینطور نیست که شما پیش دانشگاهی رو در هر دانشگاهی که میخواین بگذرونین و برای ادامه تحصیل به هر دانشگاهی که خواستین برین!
    نمیدونم بعضی موسسه ها رو چه حسابی این ادعا رو دارن که میبریمتون مثلا دانشکده پزشکی پادفک رو بگذرونین و بعد هر جا خواستین برین... این دیگه خیلی نامردیه...
    همیشه بهترین راه را برای پیمودن میبینیم، ولی تنها راهی را که به آن عادت کرده ایم را میرویم...

براساس اطلاعیه وزارت بهداشت ایران؛ دانشگاه های علوم پزشکی ارمنستان واکراین از ابتدای سال 2010 غیرمعتبر می‌باشند.ولی می توان به شرح ذیل اقدام نمود:

دانش آموزان سوم تجربی وریاضی (با معدل کل 16 به بالا)می توانند یک سال دوره پیش دانشگاهی و مقدماتی زبان روسی را دریکی از کالجهای زبان اکراین بخوانند و در سال بعد در دانشگاه پزشکی بلاروس(روسیه سفید) که مورد تایید وزارت بهداشت ایران می باشد؛ ادامه تحصیل دهند.)

متقاضیان تحصیل در رشته های علوم پزشکی عمومی باید دارای معدل دیپلم نظام قدیم بالای 16 ویا پیش دانشگاهی بالای 17 باشند(دررشته های علوم تجربی یا ریاضی فیزیک). داوطلبان فاقد مدرک پیش دانشگاهی میتوانند این دوره را در اکراین طی کنند. مدرک پیش دانشگاهی اخذ شده از اکراین به شرط دارا بودن معدل بالای 17 مورد تایید وزارت بهداشت ایران میباشد.
    همیشه بهترین راه را برای پیمودن میبینیم، ولی تنها راهی را که به آن عادت کرده ایم را میرویم...

بلاروس و اکراین مشکلی ندارن! وزارت ایران قبول نمیکنه!

با سلام به آقای dumb

حالا آقا چی کار میشه کرد من که می خواهم برم بلاروس باید معدلم 16 به بالا باشه تا بتونم برم رشته پزشکی
    بلاروس رو فقط بگو اوکراین رو نگو بعدم کی قرار بری ؟

Junior Member

در مورد پزشکی ها: این صفحه رو مطالعه کنین
    http://edd.behdasht.gov.ir/uploads/178_281_motabar.htm
    مال خود وزارت بهداشته.

مدیریت اجازه میده یه لینک بدم به سایت خودم؟ مطالب مربوط به بلاروس رو توش نوشتم
    My Home
    http://www.alipakdel.com/
    اگر درباره بلاروس سوالی دارید، در تاپیک خودش بپرسید.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام.کسی راجب تحصیل برای ارشد الکترونیک تو بلاروس خبر داره؟ با 10میلیون تومان میشه تموم کرد ارشدو؟ مدارک بلاروس رو امریکا و غرب اروپا قبول داره؟

بچه ها سلام

بعد از 4 بار ایمیل زدن به دانشگاه BSMU جواب آمد که می توانم درس بخونم، یک لینکم داد که گفت اینو حتما مطالعه کن که برای شما هم می زارم
    http://www.bsmu.by/eng/en-terms08.html
    بخونیدش منم دارم میرم دی ماه البته از این بچه های انجمن که خیلی کمکم کردن مخصوص آقا سپهر یه دنیا ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

بچه ها سلام

بعد از 4 بار ایمیل زدن به دانشگاه BSMU جواب آمد که می توانم درس بخونم، یک لینکم داد که گفت اینو حتما مطالعه کن که برای شما هم می زارم
    http://www.bsmu.by/eng/en-terms08.html
    بخونیدش منم دارم میرم دی ماه البته از این بچه های انجمن که خیلی کمکم کردن مخصوص آقا سپهر یه دنیا ممنونم
    خواهش میکنم عزیزم...

برات ارزوی موفقیت دارم... فقط ازت میخوام سایر بچه ها هم در جریان کارهات قرار بده...

موفق باشی

سلام.کسی راجب تحصیل برای ارشد الکترونیک تو بلاروس خبر داره؟ با 10میلیون تومان میشه تموم کرد ارشدو؟ مدارک بلاروس رو امریکا و غرب اروپا قبول داره؟
    جواب شما رو قبلا داده ام ( در پی ام) دوست عزیز

با سلام خدمت دوستان گرامی لطفا راهنماییم کنید :
    با داشتن بودجه تحصیل متوسط کشورهای بلاروس-فیلیپینو هندوستان برای من که میخوام دندانپزشکی بخونم متصور هستش ولی با شرط معدل 15-16 که دوستان از سایت وزارت خونه گذاشتن واسه ترجمه مدارک و امتحان بلاروس رو میخوام بی خیال شم به دلایل زیر:
    1.اول اینکه معدلم 13.50
    2.چه تضمینی هستش امتحان علوم پایه و اینا قبول شم با توجه به تغلب صورت گرفته در آزمون دستیاری امسال ثانیا گیریم که 2-3 سال امتحان دادم قبول نشدم "میشم از اونجا رونده از اینجا مونده"
    3.ثالثا من که دارم میرم غربت از زور امتحان چرا یه کشوری نرم که موقع برگشتن خیالم راحت باشه
    4.رابعا هزینه ها خیلی نزدیک به همه مثلا هندوستان با بلاروس تفاوت انچنانی نداره
    5.خامسن زبان اونجا انگلیسی هستش که یه امتیازه بالاخره
    6.اگه برم بلاروس و قسط برگشتن نداشته باشم دانشگاهای اونجارو کشورهای اروپایی و ... چطوره قبول دارن یا توش اما و اگره؟
    "دوستان لطفا نظر بدن با این اوصاف بلاروس برم یا فیلیپین یا هندوستان"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)