صفحه 72 از 100 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

نقل قول نوشته اصلی توسط Ssoleymani نمایش پست ها
    قائم مقام معاون آموزشی وزارت بهداشت از تغییرات آیین نامه انتقال دانشجویان ایرانی از خارج کشور به داخل خبر داد.
    دکتر حمید اکبری در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: آیین نامه نقل و انتقال دانشجویان ایرانی از خارج از کشور تنها برای دانشگاههای معتبر دنیا صورت می گیرد.

وی افزود: در حال حاضر حداقل معدل دیپلم برای این افراد باید ۱۴ باشد و حداقل معدل واحدهای گذرانده شده نیز باید ۱۴ باشد. ضمن آنکه حداقل تعداد واحدهای گذرانده شده نیز باید ۷۲ واحد باشد.

اکبری یادآور شد: یکی از تغییراتی که برای این بخش در نظر گرفته شده این است که احتمال دارد از این پس نمره زبان هم اعمال شود.

وی با اشاره به اینکه پیش از این بر اساس آیین نامه فرد باید در زمان انتقال علاوه بر دارا بودن شرایط در آزمون نیز شرکت کند، گفت: تغییراتی در این بخش نیز صورت می گیرد که در زمان نهایی شدن دستورالعمل آن اعلام می شود.

قائم مقام معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به تغییرات در فهرست دانشگاه های مورد تایید گفت: افرادی که مایل به تحصیل در خارج از کشور هستند باید پیش از اقدام از معتبر بودن دانشگاه مطمئن شوند. ملاک ارزیابی زمان ورود به دانشگاه و شروع به تحصیل است نه زمان پذیرش.

وی تاکید کرد: در واقع ممکن است یک دانشگاه بعد از مدتی غیرمعتبر تشخیص داده شود و فردی که پیش از این تاریخ اقدام به پذیرش کرده باشد، باید بداند که در یک دانشگاه غیرمعتبر است و نسبت به ادامه تحصیل در آنجا اقدام نکند.

اکبری یادآور شد: فهرست دانشگاه های معتبر از سوی وزارت بهداشت دائما به روز رسانی می شود و هر دانشگاهی در غیر از این فهرست باشد از نظر وزارت بهداشت معتبر نیست.
    واقعا باید به حال همچین وزارتخونه ای تاسف خورد!فقط تاسف!!
    خلاصه صحبت این آقا:6ماه قبل تاییده برو پذیرش بگیر ولی 6 ماه بعد که خواستی بری سر درست تایید نیست!!حالا دقیقا تو این چند ماه چه اتفاقی قرار بیوفته که یه دانشگاه از تایید و چشم امثال این آقا بیوفته الله اعلم.........

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAN120 نمایش پست ها
    واقعا باید به حال همچین وزارتخونه ای تاسف خورد!فقط تاسف!!
    خلاصه صحبت این آقا:6ماه قبل تاییده برو پذیرش بگیر ولی 6 ماه بعد که خواستی بری سر درست تایید نیست!!حالا دقیقا تو این چند ماه چه اتفاقی قرار بیوفته که یه دانشگاه از تایید و چشم امثال این آقا بیوفته الله اعلم.........
    سعی وزارت بهداشت بر اینه که تا میشه شرایط سخت باشه بالاخره خیلی از بچه هایی که جاهای اینچنینی میرن همه میدونیم برای چی هست به نظرم 1% درس بقیه دنبال هرچیزی ممکنه باشن غیر از درس.
    تو فرودگاه بودم دختره داشت با مادرش حرف میزد منم صداشونو میشنیدم خودشون البته بلند حرف میزدن دو قدمی منم بودن داشت در مورد گودباری پارتی!!!!!!!!!!!!!!1 ولکام هاوووووووسسسس و از این قبیل حرکات مزخرف با مامانش برنامه ریزی میکرد برای اینجاش و اونجاش ای برنامه این خانوم بود همه بحثی بود غیر از درس و اینکه میخواد به اکیپ نیما اینا بگه بچه های اکیپ محمود اینا هم بیان بزن بکوب باشه خشک و خالی نباشه برنامشون!!! انگار داره میره مدیکال اسکول هاروارد.
    من قبلا منقتد برنامه های سختگیرانه وزارت بهداشت بودم الان معتقدم تا خداوند تبارک تعالی قدرتشون داده آنچنان سختگیری بکنند بنی بشری به خودش اجازه نده در زمان درس به چیزی غیر از درس فکر بکنه برای تایید و .... تورو خدا دختری تمام دغدغش این رفتارای چیپ باشه دکتر بشه ......سکوت بهترین چیزه.

Junior Member

مدارک بلاروس برای کشور های اروپایی و امریکا مورد تایید هست و میشه تو او کشورها مثلا با مدرک دندانپزشکی کار کرد ؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MP20 نمایش پست ها
    سعی وزارت بهداشت بر اینه که تا میشه شرایط سخت باشه بالاخره خیلی از بچه هایی که جاهای اینچنینی میرن همه میدونیم برای چی هست به نظرم 1% درس بقیه دنبال هرچیزی ممکنه باشن غیر از درس.
    تو فرودگاه بودم دختره داشت با مادرش حرف میزد منم صداشونو میشنیدم خودشون البته بلند حرف میزدن دو قدمی منم بودن داشت در مورد گودباری پارتی!!!!!!!!!!!!!!1 ولکام هاوووووووسسسس و از این قبیل حرکات مزخرف با مامانش برنامه ریزی میکرد برای اینجاش و اونجاش ای برنامه این خانوم بود همه بحثی بود غیر از درس و اینکه میخواد به اکیپ نیما اینا بگه بچه های اکیپ محمود اینا هم بیان بزن بکوب باشه خشک و خالی نباشه برنامشون!!! انگار داره میره مدیکال اسکول هاروارد.
    من قبلا منقتد برنامه های سختگیرانه وزارت بهداشت بودم الان معتقدم تا خداوند تبارک تعالی قدرتشون داده آنچنان سختگیری بکنند بنی بشری به خودش اجازه نده در زمان درس به چیزی غیر از درس فکر بکنه برای تایید و .... تورو خدا دختری تمام دغدغش این رفتارای چیپ باشه دکتر بشه ......سکوت بهترین چیزه.
    باهاتون موافقم،باید تا میتونن سخت گیری کنن هر چند وزارت بهداشت خیلی هم سخت گیری نمیکنه اونایی که بعدش میان اعتراض میکنن همینایی هستن که اصلا اهل درس نیستن.طبیعیه شرایط تایید مدرک به نظرشون سخته!

دقیقا بحث منم همینه دوست عزیز!اصلا اگه قرار بر سخت گیری باشه بر چه مبنایی دانشگاهی که ید طولایی در فروش نمرات داره باید تایید باشه؟!(خواهشا دوستانی که در بلاروس هستن ناراحت نشن کلی دارم میگم)!
    چرا دانشگاهی با رنگ چند هزار و حال و روز اساتید و فروش نمرات و تقلب باید تایید باشه؟؟!!بعد دانشگاه رنک زیر 300 که به سخت گیری توی کل حوزه شنگن زبانزد هست نباید؟!شاید یکی دلش نمیخواد بره بلاروس و میخواد جایی باشه که سطح علمی قابل قیاس با بلاروس نباشه!پول بریتانیا درس خوندنم نداشته باشه!دوست عزیز بحث بنده این هست نه اینکه چرا دارن سخت گیری میکنن!وگرنه مطمئن باشید منم بدم نمیاد خیلی راحت وارد کورس بشم بجای اینکه خودم رو درگیر شرکت تو آزمون SAT اونم با نمره بالای 650-700 بکنم و تازه شرایط استرس آزمون در حوزه های خارج از کشور!

Banned

دقیقا بحث منم همینه دوست عزیز!اصلا اگه قرار بر سخت گیری باشه بر چه مبنایی دانشگاهی که ید طولایی در فروش نمرات داره باید تایید باشه؟!(خواهشا دوستانی که در بلاروس هستن ناراحت نشن کلی دارم میگم)!
    چرا دانشگاهی با رنگ چند هزار و حال و روز اساتید و فروش نمرات و تقلب باید تایید باشه؟؟!!بعد دانشگاه رنک زیر 300 که به سخت گیری توی کل حوزه شنگن زبانزد هست نباید؟!شاید یکی دلش نمیخواد بره بلاروس و میخواد جایی باشه که سطح علمی قابل قیاس با بلاروس نباشه!پول بریتانیا درس خوندنم نداشته باشه!دوست عزیز بحث بنده این هست نه اینکه چرا دارن سخت گیری میکنن!وگرنه مطمئن باشید منم بدم نمیاد خیلی راحت وارد کورس بشم بجای اینکه خودم رو درگیر شرکت تو آزمون SAT اونم با نمره بالای 650-700 بکنم و تازه شرایط استرس آزمون در حوزه های خارج از کشور!
    یه پیشنهاد
    کشوری که یمخوای بری کروکلوم ها و سرفصلاشو بگیر ببر وزار ت بهداشت بده خانوم فغانی تا معرفی کنه به خانوم دکتر نسیفی بندازش توی مراحل ارزشیابی یکمی درگیری داره ولی می ارزه. درخواست ارزشیابی بده بهشون.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Ssoleymani نمایش پست ها
    باهاتون موافقم،باید تا میتونن سخت گیری کنن هر چند وزارت بهداشت خیلی هم سخت گیری نمیکنه اونایی که بعدش میان اعتراض میکنن همینایی هستن که اصلا اهل درس نیستن.طبیعیه شرایط تایید مدرک به نظرشون سخته!
    آقا از 20 نمیتونن 8 بیگرن !!!!!!!!!!! بعد تحصن کردن مدراکمونو تایید کنین.
    وزیر میگفت شانسی یکیو ببر سر جلسه 5-6 میگیره اینا دو تا سوال بیشتر از اون نتونستن جواب بدن. یه همچین وععضی!!!

Junior Member

دانشگاه بلاروس توی چند سال اخیر ظاهرا خیلی سختگیرتر شده حتی یکی از دوستان که دانشجوی اونجاست علیرغم گفتن تمام ضعف های دانشگاه بلاروس میگفت چنتا دانشجوی سال بالایی که درس نمیخوندنو اخراج کرده.حقیقتش من اخراج دانشجوی سال بالایی رو اصلا توی ایران ندیدم نمونش دانشجویی از علوم پزشکی اصفهان که ازمون علوم پایه رو 40 گرفت از 215!!!ولی به سادگی قبولش کردن و الان با افتضاح ترین نمرات داره میره بالا فقط.پس وضع دانشگاهای خودمونم همچین گل و بلبل نیست!

Junior Member

آقا از 20 نمیتونن 8 بیگرن !!!!!!!!!!! بعد تحصن کردن مدراکمونو تایید کنین.
    وزیر میگفت شانسی یکیو ببر سر جلسه 5-6 میگیره اینا دو تا سوال بیشتر از اون نتونستن جواب بدن. یه همچین وععضی!!!
    بله دانشجوهای دندونپزشکی فیلیپین بودن.توی سایت دندانه خبرش هست.

Junior Member

سختگیری وزارت بهداشت متاسفانه برای کشوری مثل بلاروس جواب نمیده٬ متاسفانه با پرداخت مبلغی کمتر از هزار دلار معدل بالای دروه پادفک یا همون دوره زبان رو خیلی ها اینجا کسب میکنن. بخدا اینها هم دروغه که به خاطر درس نخوندن کسی رو اخراج کرده باشند. اینجا فوقش بهت میگن پول بده تا اخراجت نکنیم چون نمراتت خیلی ضعیفه باید جریمه مالی بشی. حتی اگه سر کلاس نری میگن یاللله پول بده که چرا حضور نداشتی سر کلاسها. توصیه من اینه تا بلاروس از تایید خارج نشده هر کس فقط و فقط و فقط مدرک خواست بیاد اصلا نگران هیچی هم نباشه حتی اگه معدل دیپلمتون هم کمه میتونید با پرداخت مبلغی معدل دروه پادفک رو بالا ببرید تا کسری معدلتون جبران بشه. من خودم تا حالا بخاطر نمره پول ندادم. فقط درس لاتین مجبور شدم اونم 100 دلار بیشتر ندادم. ولی واقعا اگه دنبال علم هستید نیایید اینجا. اینجا بچه ها نود درصدشون قلیانشون رو از ایران با خودشون اوردن. به اندازه ای که اینجا دیدم بچه ها قلیان دارند بخدا تو ایران ندیده بودم. من بخدا راهی نداشتم مجبور شدم بیام کشور عقب افتاده بلاروس. رنکینگ علمی بلاروس تو سایت اسکوپوس هشتادم هست ولی رنکینگ علمی ایران شانزدهم در جهان هست. بلاروس در حد افغانستان میمونه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)