صفحه 84 از 100 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788899091929394 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

نقل قول نوشته اصلی توسط atlasii نمایش پست ها
    سلام
    شما سر چی بحث میکنین
    تو سطح علمی ایران ک بهتر هست ک شکی نیست,در مقابل این کشورا,و ابهامی هم وجود ندارد
    مشکلاتی ک میگید ربطی ب سطح علمی ندارد
    یک کلام از مادر عروس!

من نمیدونم.چرا یکی از بلاروس پا نمیشه بیاد ایران درس بخونه نه پزشکی فقط حتی بازرسی گوشت زابل ولی کل مملکت میرن بلاروس.
    آها چون ایران اصلا رشته با کورس زبان انگلیسی نداره...استادا هم زبون انگلیسی رو با هنگ کونگی تشخیص نمیدن!

در ضمن نمیگم بلاروس بهتره.
    ایران و بلاروس در یک سطح هستند.اینجا تو کتابخونه مشهد یه کتاب هایی میبینی که ظاهرا باید موزه باشند نه دانشگاه رفرنس ها دهه 60,70...رنگ برگ کتاب ها زرد شده!حداقل بلاروس یه خورده به روز تر هستند اینو دو تا از دوستام هم که الان مینسک هستند میگن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط naghmeeeee نمایش پست ها
    سلام بچه ها من تازه با این وبسایت آشنا شدم و عالیه...میخواستم چندتا سوال بپرسم..
    1.من واسه دی ماه میخوام اقدام کنم واسه بلاروس دندان پزشکی با معدل کل 18.53 و معدل پیشدانشگاهی 17.80..آیا همه افراد باید دوره 9 ماهه بگذرونن؟
    2.کسی الان اگه در بلاروس دندان پزشکی میخونه میتونه منو راهنمایی کنه؟
    3.دانشگاه هایی که به انگلیسی تدریس میشن هم اون دوره 9 ماهه رو دارن؟
    خیلی ممنونممم
    سلام فکر نمیکنم واسه دی ماه پذیرش دندون پزشکی باشه فقط سالی ۱بار هست اونم پاییز یا همون اکتبر ...
    دوستان ۱سوال میشه بگید واسه پذیرش تو رشته پزشکی یا دندون بلاروس باید از چه طریق اقدام کرد؟ من مدارکم ترجمه شده باید چیکار کنم دیگه؟ نمیخوام از طریق موسسه ها اقدام کنم چون یه بار سرم کلاه رفته ... چطوری برای ثبت نام اقدام کنم؟ لطفا دقیق جواب بدین ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط rosa_raz نمایش پست ها
    سلام فکر نمیکنم واسه دی ماه پذیرش دندون پزشکی باشه فقط سالی ۱بار هست اونم پاییز یا همون اکتبر ...
    دوستان ۱سوال میشه بگید واسه پذیرش تو رشته پزشکی یا دندون بلاروس باید از چه طریق اقدام کرد؟ من مدارکم ترجمه شده باید چیکار کنم دیگه؟ نمیخوام از طریق موسسه ها اقدام کنم چون یه بار سرم کلاه رفته ... چطوری برای ثبت نام اقدام کنم؟ لطفا دقیق جواب بدین ممنون
    سلام
    پذیرش برای بلاروس سالی یه بار هست ولی برای مجارستان سالی دوبار.
    شرایط سنی حداکثر ۲۶ سال برای تحصیل به زبان انگلیسی و بدون محدودیت سنی برای روسی.
    دوره پاتفک برای روسی و انگلیسی اجباری هست.
    یا از طریق موسسه معتبر و خوشنام اقدام کنید یا خود شخص به بلاروس رفته و پذیرش بگیرد یا با فردی قابل اعتماد در بلاروس اقدام کند.
    چطور از طریق موسسه سر شما کلاه رفته...اقدام قضایی نکردید؟

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم سوال کنم بین ارمنستان و بلاروس برای تحصیل پزشکی کدوم مناسب تر هست؟ اگر کسی به ارمنستان رفته اطلاعاتی از این کشور بده ممنون میشم در ضمن اطلاع دارم پزشکی ارمنستان مورد تایید نیست اما برای من مهم نیست تایید بودن یا نبودن با فاکتور گرفتن از این موضوع لطف بنده رو راهنمایی بفرمایید
    ممنون.

Junior Member saidm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    علوم

اسلام اخه دوستان اگر این چیزها رو نگویند,دیگر چیزی برای گفتن ندارند, هر طور حساب کنی سطح سواد ایران بالاتره,اگر اینجا بکسی بگی ابلاروس از ایران بالاتره,دو روز بهت میخندن

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Manufacturing

نقل قول نوشته اصلی توسط saidm نمایش پست ها
    اسلام اخه دوستان اگر این چیزها رو نگویند,دیگر چیزی برای گفتن ندارند, هر طور حساب کنی سطح سواد ایران بالاتره,اگر اینجا بکسی بگی ابلاروس از ایران بالاتره,دو روز بهت میخندن
    جالب اینجاست که دلیلی برای گفته هاتون نمیبینیم اینجا. همش جهت دار صحبت میکنید.
    دلایل ما اشتباهات مکرر پزشکان ایرانی هست.
    که دختر خردسال برای عمل لوزه میره کما. پای راست به جای پای چپ عمل میکنند در اراک. گونه نوزاد رو در حین سزارین با تیغ جراحی چاک میدن.
    خیلی چیزا دیدیم که تصمیم به رفتن میگیریم.

بعضی ها هم امکانات رفتن ممکنه نداشته باشن و به پزشکی ایران قانع بشن.
    شاید هم تک و توک دانشگاه خوب تو ایران باشه.

من خودم تجربه پزشکی اراک رو دارم.

رشته و دانشگاه
    علوم

سلام پزشکی ایران بی عیب نیست درست,
    اما دلیل
    اینجا استاد توانایی از روی کتاب خوندن را ندارد
    استاد ازش سوال بپرسی حیرون میشه
    اینجا چهارتا یونیت دندان نداره
    هنوز مثل قدیم با چکش تو دهان مردم هستند
    .......
    اری در این زمینه ضعیف هستند
    اما
    در زمینه فیزیک خداییش قوی هستند,
    من نه تعصبی هستم و نه دنبال منافعی هستم
    فقط گفتم که دیگر کسی مثل من سرش کلاه نرود,

رشته و دانشگاه
    علوم

و افرادی که از ایران امدند 80%ایران مجاز هم نبودند, جدیدا حدود 10%با سواد از ایران امدند,که اینها هم توانایی قبولی در ایران ررا نداشتند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)