صفحه 86 از 100 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990919293949596 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

سلام دوست عزیز
    بچه هایی که پارسال اومدن بلاروس اکثرشون قبلا فیلیپین بودن چون فیلیپین از تایید خارج شد مجبور شدن بیان بلاروس، خودشون میگفتن چون پول نداشتیم بریم کشور خوب، حتی خودشون میگفتن از لحاظ علمی و امکانات دانشگاه فیلیپین خیلی بهتر بود. بعضی از بچه ها هم از باکو آذربایجان اومدن، اونها میگفتن باکو هم مثل بلاروسه. بچه هایی که میان بلاروس از سر ناچاری میان و پولدار نیستند. اینجا بچه ها اکثرا خوزستانی هستند. اینجا هزینه زندگی از ایران کمتره، جالب اینکه با حدود 6000 دلار میشه مرسدس بنز خرید ولی این پول در ایران قیمت یه ماشین پرایده. واحد پولشون خیلی پایینه و کشور فقیریه . توریست اصلا من ندیدم فقط یه جا به اسم نمیگا داره میشه بری تفریح دیگه جای خاصی برای تفریح نداره. یکی از دانشجوها دی جی هست و دیسکو کار میکنه بچه ها بیشتر اونجا پاتقشونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin222 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    بچه هایی که پارسال اومدن بلاروس اکثرشون قبلا فیلیپین بودن چون فیلیپین از تایید خارج شد مجبور شدن بیان بلاروس، خودشون میگفتن چون پول نداشتیم بریم کشور خوب، حتی خودشون میگفتن از لحاظ علمی و امکانات دانشگاه فیلیپین خیلی بهتر بود. بعضی از بچه ها هم از باکو آذربایجان اومدن، اونها میگفتن باکو هم مثل بلاروسه. بچه هایی که میان بلاروس از سر ناچاری میان و پولدار نیستند. اینجا بچه ها اکثرا خوزستانی هستند. اینجا هزینه زندگی از ایران کمتره، جالب اینکه با حدود 6000 دلار میشه مرسدس بنز خرید ولی این پول در ایران قیمت یه ماشین پرایده. واحد پولشون خیلی پایینه و کشور فقیریه . توریست اصلا من ندیدم فقط یه جا به اسم نمیگا داره میشه بری تفریح دیگه جای خاصی برای تفریح نداره. یکی از دانشجوها دی جی هست و دیسکو کار میکنه بچه ها بیشتر اونجا پاتقشونه.
    حالا یکی بگه فقیر که اهل کشورهای پیشرفته باشه نه کشور تحت تحریم جهان سومی...من خودم دوبار بلاروس رفتم نمیگم مثل آلمانه ولی وجدانا نسبت به ایران بهتره...هم هواش هم تمیزی شهرش هم فرهنگ مردمش امکاناتش هم برای ما ایرانیا زیاده.کلا کشورهای اروپایی تو اینجور مسایل با هم رقابت دارند حالا یکی قویتره یکی یه پایین تر.درضمن ریال ایران پنج ساله بی ارزش ترین پول دنیاست که اونم از نتایج کار معجزه هزاره سوم هست و بلاروس برای بسیاری از ایرانیان با این اقتصاد مناسب ترین گزینه از نظر مالی هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan4medicine نمایش پست ها
    اکثر شما مجبور نیستید برید یه کشور خارجی مدرک بگیرید، حالا یکی مثل من به دلیل هزار و یک مشکل لاینحل از مدیر عقده ای دبیرستان و برادر خودش گرفته تا بچه همسایه مجبور میشه ول کنه بره قضییش جدا هست تا کسی که تقریبا هیچ مشکل خاصی نداره.
    من مشهد دندون میخونم.حقیقتش اینه که بعضی از دانشجوهایی که از مجارستان یا کشورهای شبیهش انتقالی گرفتن پردیس مشهد سوادشون واقعا بالاست مشخصه خودشون تلاش کردند.

نقل قول نوشته اصلی توسط taha96 نمایش پست ها
    حالا یکی بگه فقیر که اهل کشورهای پیشرفته باشه نه کشور تحت تحریم جهان سومی...من خودم دوبار بلاروس رفتم نمیگم مثل آلمانه ولی وجدانا نسبت به ایران بهتره...هم هواش هم تمیزی شهرش هم فرهنگ مردمش امکاناتش هم برای ما ایرانیا زیاده.کلا کشورهای اروپایی تو اینجور مسایل با هم رقابت دارند حالا یکی قویتره یکی یه پایین تر.درضمن ریال ایران پنج ساله بی ارزش ترین پول دنیاست که اونم از نتایج کار معجزه هزاره سوم هست و بلاروس برای بسیاری از ایرانیان با این اقتصاد مناسب ترین گزینه از نظر مالی هست.
    گرون بودن پراید نشونه برتریش نیست شما با همین پول تو دبی هم بنز سوار میشی!قیمت اصلی پراید دو میلیون بیشتر نیست.
    اگه کسی قدرت علمی بیشتر براش ملاک باشه تا شرایط محیطی باید بره هند با این توان مالی.

نقل قول نوشته اصلی توسط taha96 نمایش پست ها
    گرون بودن پراید نشونه برتریش نیست شما با همین پول تو دبی هم بنز سوار میشی!قیمت اصلی پراید دو میلیون بیشتر نیست. اگه کسی قدرت علمی بیشتر براش ملاک باشه تا شرایط محیطی باید بره هند با این توان مالی.
    فارغ از محل تحصیلتون سعی کنید همون جا که هستید نهایت استفاده رو بکنید و به سطح مطلوبی برسید که فردا هرجا بخواهید کار کنید باید مدارکتون تایید بشه. فکر نمیکنم شرایط اون طور باشه که نشه تحمل کرد بالاخره هر که طاووس خواهد جور هندوستان یا بلاروس کشد!در ضمن شما که قرار نیست تا آخر عمر اونجا باشید ولی اگه برگشتید ایران میشید مثل اصحاب کهف...چون قیمت ها چند برابر میشه اینجا!

Junior Member

سلام
    دوستان می خواستم درباره رشته معماری در بلارو س مقطع لیسانس بدانم .
    معماری به انگلیسی است ؟ انگلیسی من کامل است.
    هزینه و نام دانشگاه و ایا خودم می توانم بیایم و پذیرش بگیرم؟
    چه مدارکی باید بیاورم؟ ترجمه روسی یا انگلیسی
    ایا می شود با ویزای توریستی امد و همانجا تبدیل به تحصیلی کرد؟
    ارزان ترین شرکتی که بمن ویزای توریستی در تهران بدهد کدام است؟
    اصلا این کشور اینده ای در اتحادیه اروپا دارد ؟
    متشکرم از وقتی که گذاشتید

Junior Member

سلام اطلاعی ددر مورد رشته شما ندارم اما تو رو خدا شما دیگه نیایید این کشور داغون,ما لابد بودیم اونم چون پزشکی لعنتی رو میخواستیم
    خیلی کشور های بهتر با این رشته تون میتونید بریز

http://edd.behdasht.gov.ir/uploads/_...dit4_11_94.htm
    دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت.

Junior Member

سلام دوستان وقت تون بخیر. من برا تحصیل پزشکی میخوام بیام بلاروس . میشه اطلاعاتی درباره هزینه هاش درحال حاضر بدین؟ کدوم دانشگاهش درحال حاضر بهتره و مورد تایید وزارت علومه؟ باتشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط hk138977 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت تون بخیر. من برا تحصیل پزشکی میخوام بیام بلاروس . میشه اطلاعاتی درباره هزینه هاش درحال حاضر بدین؟ کدوم دانشگاهش درحال حاضر بهتره و مورد تایید وزارت علومه؟ باتشکر
    سلام
    هزینه پزشکی با هزینه زندگی سالانه تقریبا 28 تا 36 تومن میشه.
    یه سال تحصیلی کالج هستید بعد امتحان ورودی و بعدش ورود به دانشگاه مینسک که معتبر هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)