صفحه 87 از 100 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

ممنون دوست عزیز. ببخشید هزینه و شرایط تحصیل پزشکی در روسیه بهتره یا بلاروس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hk138977 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز. ببخشید هزینه و شرایط تحصیل پزشکی در روسیه بهتره یا بلاروس؟
    سلام
    هر دو تقریبا شرایطی مشابه رو دارند ولی کیفیت تحصیل در روسیه اندکی بهتر و هزینه زندگی و تحصیل در بلاروس اندکی کمتر هست.

Junior Member

دوستان عزیز میشه راهنمایی کنید با سطح زبان متوسطی که من دارم میتونم در بلاروس پزشکی به زبان روسی رو انتخاب کنم و تحصیل کنم؟آیا خبر مورد تایید نبودن پزشکی به زبان انگلیسی در بلاروس صحت دارد؟ مدرک پزشکی بلاروس در کدوم کشورها مورد تایید است؟

دوستان عزیز میشه راهنمایی کنید با سطح زبان متوسطی که من دارم میتونم در بلاروس پزشکی به زبان روسی رو انتخاب کنم و تحصیل کنم؟آیا خبر مورد تایید نبودن پزشکی به زبان انگلیسی در بلاروس صحت دارد؟ مدرک پزشکی بلاروس در کدوم کشورها مورد تایید است؟
    زبان روسی از انگلیسی سخت از است و در دوره کالج به شما زبان انگلیسی درس میدهند ولی روسی خیر.
    خیر.هنوز هم معتبر هست این رو وزیر بهداشت بهمن پارسال موقع عقد تفاهم نامه بین دانشگاه پزشکی مینسک و بهشتی بسته شد گفت.
    شما اگر انگلستان هم درس خونده باشید برای رفتن به کانادا یا هرجای دیگر باید امتحان کشور مقصد رو بدید.البته بحث کشور های حوزه اتحادیه اروپا فرق میکنه.(بلاروس عضو یورو نیست)

Junior Member

ممنون دوست عزیز. ببخشید این هزینه 50-60 میلیون که باید تو ایران برا تایید مدرک خرج کنیم صحت دارد؟

ممنون دوست عزیز. ببخشید این هزینه 50-60 میلیون که باید تو ایران برا تایید مدرک خرج کنیم صحت دارد؟
    دو حالت داره
    اول اگه کسی سهمیه بومی یا منطقه محروم یا هر سهمیه دیگه قبول بشه به هیچ عنوان نمیتونه ازاد کنه وو تو محضر ثبت میشه و تا سه برابر برای پزشکی دندان و دارو تعهد خدمت دولتی داره.در حقیقت کارمند دولت میشه.
    حالت دوم
    بدون سهمیه رورانه قبول میشه که تعهدش خیلی کمتر از بالایی هست و با احتساب سالی 20 میلیون برای پزشکی میشه140 میلیون که از امسال گرون شده و با اعتراض همراه شد ولی آخر کار خودن رو کردند.
    یه حالت اضاف هم داره که اگه کسی پردیس یا آزاد بخونه دیگه تعهد نداره همینطور کسی که خارج.بخونه.

و.برای تایید مدارک خیر هزینه نداره
    این هزینه دوره تکمیلی هست که یک سال رو شامل میشه و بیشتر شامل چرندیات عمومی میشه.

Junior Member

دوستان من به شدت دودل موندم چکار کنم چون باید وقت وسرمایه ام رو بزارم روش. بنظر شما اگه برم بلاروس پزشکی بخونم آینده خوبی داره؟ آیا بعد از اتمام پزشکی در کشورای دیگه وضعیت کاری مناسبی داره؟

دوستان من به شدت دودل موندم چکار کنم چون باید وقت وسرمایه ام رو بزارم روش. بنظر شما اگه برم بلاروس پزشکی بخونم آینده خوبی داره؟ آیا بعد از اتمام پزشکی در کشورای دیگه وضعیت کاری مناسبی داره؟
    پزشکی هم مثل سایر رشته ها بیشتر به تلاش خود فرد بستگی داره حالا یکی دانشگاه استنفورد باشه یکی تو دانشگاه خوراسگان!
    دندانپزشکی پزشکی و دارو به نظر من این سه تا به ترتیب اولویت هستند.از نظر آینده شغلی.

Junior Member

ایا دندانپزشکی هم دوره تکمیلی در ایران دارد؟ بعد از دریافت مدرک دندانپزشکی بلاروس میشه تخصص امتحان داد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)