صفحه 88 از 100 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192939495969798 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

نقل قول نوشته اصلی توسط hk138977 نمایش پست ها
    ایا دندانپزشکی هم دوره تکمیلی در ایران دارد؟ بعد از دریافت مدرک دندانپزشکی بلاروس میشه تخصص امتحان داد؟
    کلا همه رشته ها دوره تکمیلی دارند.بله

Junior Member

خیلی ممنون از پاسخگویی شما دوست عزیز. من با موسسه تماس گرفتم پیشنهاد پزشکی لهستان دادن. میشه درباره دوره تحصیلش و دانشگاهای مورد تاییدش و هزینه هاش و وضعیت مدرکش راهنماییم کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط hk138977 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسخگویی شما دوست عزیز. من با موسسه تماس گرفتم پیشنهاد پزشکی لهستان دادن. میشه درباره دوره تحصیلش و دانشگاهای مورد تاییدش و هزینه هاش و وضعیت مدرکش راهنماییم کنین.
    لهستان از لحاظ کیفیت بهتر از بلاروس و روسیه هست ولی هزینه ی تحصیل در آن به مراتب بالاتر هست.
    هزینه دانشگاه دولتیش سالانه ۱۲۰۰۰تا۱۷۰۰۰یورو.هزینه زندگی ماهانه بین ۵۰۰ تا ۷۰۰ یورو.هر یورو تقریبا الان ۳۹۰۰ تومن هست.درضمن بیشتر دانشجوهای خارجیش از آمریکا هستند!
    دانشگاه های مورد تایید نسبتا زیادی داره ولی بهترینشون به ترتیب:دانشگاه علوم پزشکی ورشو...پوزنان....کراکوف هست.
    ابتدا یک دوره پیش را گذرانده و سپس وارد دانشگاه میشید. این دوره ۹ ماهه شامل دروس ریاضی‌، فیزیک، شیمی‌، زیست و زبان است. متقاضی تحصیل در لهستان ، پس از پایان این دوره باید امتحان ورودی دانشگاه را بدهد.مزیت این دوره آن است که در هر صورت متقاضی در این ازمون قبول شده و میتواند وارد دانشگاه شود اما چنانچه امتیاز لازم را در آزمون نیاورده باشد لازم است پیش نیاز‌های لازم را در دانشگاه بگذراند.

Junior Member

خیلی خیلی ممنون دوست عزیز از راهنمایی کامل تون. با این اوصاف لهستان نسبت به بلاروس بهتره چون بعد از پایان تحصیل نیاز به هزینه 50-60 میلیونی و دوره تکمیلی در ایران نداره؟با سرمایه در حد 250-300 میلیون بین لهستان و بلاروس پیشنهاد شما چیه دوست عزیز؟ آیا بعد از دو سه سال تحصیل در لهستان امکان انتقالی گرفتن به داخل کشور است؟ وام دانشجویی هم میدن یا نه؟ باتشکر

دوست عزیز دوره تکمیلی همیشه هست مگر اینکه شما از دانشگاه های بارنکینگ تک رقمی آمریکا فارغ التحصیل بشید .
    به نظر من بلاروس.ببینید رفرنس های پزشکی تو کل دنیا یکی هستن و بیشتر تلاش خود فرد مهمه.در ضمن هزینه پزشکی لهستان خیلی بیشتر از این مقدار میشه.
    شما چه تو لهستان و چه در بلاروس بخونید در صورت اینکه تعداد واحداتون به 72 تابرسه میتونین به داخل انتقالی بگیرین.اتفاقا یکی از همکلاسی های بنده امسال از بلاروس منتقل شده. وام دانشجویی رو اطلاع ندارم.

هزینه پزشکی بلاروس سالی 5200 دلار هست که شش سال است علاوه یک سال کالج که 4200 دلار هست.
    5200*6=31200+4200=35400*3500=123900000
    میشه کل هزینه با نرخ دلار امروز 3500 کمتر از 124 میلیون با هزینه زندگی و غیره نهایتا تو هفت سال میشه 190تا200 میلیون.

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

سلام دوستان.
    من مطالب این بخش رو خوندم. به نظرم رفتن به بلاروس خیلی خطریه. اول اینکه پارسال تخصص پزشکی از تایید دراومده. الاتنم میگن قراره تحصیل به زبان انگلیسی رو ببندن. با این اوصاف و شرایط بد دیگه ای که توی بلاروس هست رفتن به این کشور کار درستی به نظر نمیرسه. بلاروس فقط یه مزیت داره اونم هزینه پایینه وگرنه بدرد نمیخوره. دیشب با یکی از دوستان که توی بلاروس دندون میخونه صحبت کردم . گفت ایرانی زیاد شده قبلا همه اونایی که کف نمره رو میگیرفتن وارد دانشاه میشدن چون شرکت کننده کم بود ولی الان امتحان میگیرن اونایی که نمرشون بیشتر از بقیه شد رو اجازه ورود میدن. همین مونده بریم بلاروس راهمون ندن!!!!. به نظر من که بلاروس میشه فیلیپین بعدی!درضمن این دوست عزیز گفت که اگه میخوای برگردی به ایران بلاروس خوبه ولی اگه میخوای یک کشور دیگه بری کشوری برو که شینگن باشه اینجوری میتونی بدون ازمون تو کشورهای دیگه کار کنی(حالا به اینهم کاری نداریم ما)
    به نظرم از همه ی اینا بدتر اینه که هر توی اون دوره 9 ماهه ممکنه از تایید دربیاد! و ظاهرا پیش داشگاهی جز دانشگاه محسوب نمیشه یعنی سال ورودی نداره اصا.
    به نظرم با یکم پول بیشتر هند و چک بهتر باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadjentel نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من مطالب این بخش رو خوندم. به نظرم رفتن به بلاروس خیلی خطریه. اول اینکه پارسال تخصص پزشکی از تایید دراومده. الاتنم میگن قراره تحصیل به زبان انگلیسی رو ببندن. با این اوصاف و شرایط بد دیگه ای که توی بلاروس هست رفتن به این کشور کار درستی به نظر نمیرسه. بلاروس فقط یه مزیت داره اونم هزینه پایینه وگرنه بدرد نمیخوره. دیشب با یکی از دوستان که توی بلاروس دندون میخونه صحبت کردم . گفت ایرانی زیاد شده قبلا همه اونایی که کف نمره رو میگیرفتن وارد دانشاه میشدن چون شرکت کننده کم بود ولی الان امتحان میگیرن اونایی که نمرشون بیشتر از بقیه شد رو اجازه ورود میدن. همین مونده بریم بلاروس راهمون ندن!!!!. به نظر من که بلاروس میشه فیلیپین بعدی!درضمن این دوست عزیز گفت که اگه میخوای برگردی به ایران بلاروس خوبه ولی اگه میخوای یک کشور دیگه بری کشوری برو که شینگن باشه اینجوری میتونی بدون ازمون تو کشورهای دیگه کار کنی(حالا به اینهم کاری نداریم ما)
    به نظرم از همه ی اینا بدتر اینه که هر توی اون دوره 9 ماهه ممکنه از تایید دربیاد! و ظاهرا پیش داشگاهی جز دانشگاه محسوب نمیشه یعنی سال ورودی نداره اصا.
    به نظرم با یکم پول بیشتر هند و چک بهتر باشه.
    سلام دوستان بنده بلاروس تحصیل میکنم, جدا از مسائل علمی ک سطحش پایینه بگذریم,موسسات دارند خیلی دانشجو میارند,امسال سه برابر ظرفیت دانشجو اورده بودند,این روزاها اینجا گریه بازاره, تعداد زیادی از بچها ورود پیدا نکردند,در ضمن تا همین الان میگن حدود 500نفر برای سال بعد موسسات اسم نوشتند,ک هر چه بیشتر بشن,و بعلاوه کسکسانی ک امسال قبول نشدند,حواستون جمع کنین

Junior Member

گول موسسات نخورید,همشون دزد هستند,بنظرم جای بهتری بروید,مثلا هتد,در خدمت دوستان هستم

Junior Member

دوستان من میخوام برای بلاروس اقدام کنم لطفا با پیام خصوصی موسسه معتبر معرفی میکنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)