صفحه 9 از 100 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1000

موضوع: تحصیل در بلاروس

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلاروس

منظورم این بود که دیپلم 10-11 ساله هست دیگه 12 ساله که نیس! 12 ساله با پیش دانشگاهی میشه دیگه..
    سایتت برام وا نمیشه...
    ایمیل میدم بازم
    همیشه بهترین راه را برای پیمودن میبینیم، ولی تنها راهی را که به آن عادت کرده ایم را میرویم...

dumb جون روحیه بده بابا هرچی باشه بلاروس اروپا از هند بهتره
    بعدم من تا برم می شه اوایل بهمن تو برو بگو چی کار کردی شمارتم بده من 600 میدم به تو به جای موسسه خوبه ...
    بعدم اینجوری که به نظر میرسه اینا از خداشون دانشجوی خارجی بره دانشگاهاشون پس برو

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام.این که از هند بهتره که شکی نیست.ولی یه سال.وضیعت تفریح جوانان مخصوصا دانشجویات تو بلاروس چطوره(فهمیدین چه تفریحی دیگه!!!!) کلا به دانشجویان ایرانی ارتباطشون چطوره(جنس رو هم فهمیدین دیگه!!!!)؟

با سلام به آقای hassanrouhi
    دوست عزیز اینکه شما می خواهید اونجا درس بخونید شکی نیست بعدم اگر اونجا می خواهید برید دنبال این گونه کارها همون بهتر که ایران بمونید یا به اوکراین سفر کنید چون اونجا حداقل مدرک رو میفروشن بلاروس اینجوری که من فهمیدم میگن باید درس بخونی حالا آقای پاکدل هم هستند از ایشون می تونید بپرسید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sss638 نمایش پست ها
    dumb جون روحیه بده بابا هرچی باشه بلاروس اروپا از هند بهتره
    بعدم من تا برم می شه اوایل بهمن تو برو بگو چی کار کردی شمارتم بده من 600 میدم به تو به جای موسسه خوبه ...
    بعدم اینجوری که به نظر میرسه اینا از خداشون دانشجوی خارجی بره دانشگاهاشون پس برو
    بهتره، ولی به نظر من پزشکی هند خیلی بهتر از بلاروسه! ولی موقعیتشون خیلی متفاوته! البته اینم در نظر داشته باش اگه هدفت آمریکا یا کانادا باشه از هند راحت تر میتونی بپری بهرحال من به شخصه بلاروس رو ترجیه میدم!
    تو دعا کن من مشکلاتم حل بشه برم خودم میارمت اونجا پولارم نگه دار کریسمس یه آتیش بازی به سلامتی همه بروبچ تاپیک راه میندازیم؛ خوبه؟
    همیشه بهترین راه را برای پیمودن میبینیم، ولی تنها راهی را که به آن عادت کرده ایم را میرویم...

سلام
    دوستان ایران مدرک کشور بلاروس رو به صورت مشروط قبول داره این درست ولی سوال من اینه که کشورهای اروپایی به مدارک دانشگاهی این کشور چه طوری نگاه میکنن به خصوص مد نظرم مدارک پزشکیه یعنی اگه من بخوام بعد پایان تحصیلاتم برم یه کشور اروپایی یا مثلا از کانادا بخوام اقامت بگیرم. در کل یه جوابه روشن و دقیق میخوام در این زمینه.
    مرسی.

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

نقل قول نوشته اصلی توسط ساسان 2010 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان ایران مدرک کشور بلاروس رو به صورت مشروط قبول داره این درست ولی سوال من اینه که کشورهای اروپایی به مدارک دانشگاهی این کشور چه طوری نگاه میکنن به خصوص مد نظرم مدارک پزشکیه یعنی اگه من بخوام بعد پایان تحصیلاتم برم یه کشور اروپایی یا مثلا از کانادا بخوام اقامت بگیرم. در کل یه جوابه روشن و دقیق میخوام در این زمینه.
    مرسی.
    ساسان جان

بهترین کار اینه که تحقیق بکنید و با دانشگاه های کشور مورد نظر تماس بگیرید و ازشون بپرسید... هیچ کس تو سایت نمیتونه جواب قطعی راجع به ارزش مدارک بلاروس در اروپا بده...

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ساسان 2010 نمایش پست ها
    سلام
    مرسی.
    با سپهر موافقم.
    ولی از نظر من خوندن پزشکی تو بلاروس و اکراین زیاد جالب نیست... وقتی ایران انقدر گیر میده به پزشکای تحصیل کرده تو اکراین و بلاروس فکر میکنی اروپا و امریکا چقدر حساس باشن رو این موضوع!؟

آخه میدونین کارای ایران رو حساب کتاب نیست که! تا دیروز اکثر دانشگاههای فیلیپین رو تو پزشکی قبول داشت ولی میگن یه مشکل سیاسی پیش اومد خواست به فیلیپین یه درس بده هیچی نداشت رو کنه فقط 2 تا از دانشگاهاشو معتبر اعلام کرد از این نظر میگم dump جان.
    من راستش متوجه نشدم چی میگی آخه ایران که نمیتونه ملاک باشه!

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

باهات موافقم ساسان جان

کشور ما ملاک نیست... بهتره با کشور سومی که میخوای بری مکاتبه کنی ببینی نظرشون چیه؟؟؟؟؟؟/

موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)